wmaraci reklam

Bumerang Network nasıldır ?

21 Mesajlar 1.833 Okunma
smmexpress

ofofof ofofof Seninleyiz Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
Sumatrabilisim , platin olursan her daim güzel sistem siten iyi ise günlük 100 200 hatta 1000 e kadar getirisi olabiliyor ..

offfoffff
wmaraci
reklam

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

ofofof adlı üyeden alıntı

Sumatrabilisim , platin olursan her daim güzel sistem siten iyi ise günlük 100 200 hatta 1000 e kadar getirisi olabiliyor ..

Platin olmak için sanırım içerik ve hit eksiğim var hocam onları tamamlarsak platini alırız gibi :D siste tasarımı ve düzeninde eksik yok çünkü

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Sumatrabilisim adlı üyeden alıntı

Platin olmak için sanırım içerik ve hit eksiğim var hocam onları tamamlarsak platini alırız gibi :D siste tasarımı ve düzeninde eksik yok çünkü

Hit ile ilgisi yok hocam. Tamamen içerik ile ilgili. Ben günde 50-100 hit aldığım zamanlar üye olmuştum.

Uzun süredir üyeyim. Platin olarak başladım. Fazla hit beklemeyin platin olursanız.

Yazarkafe'yi gözünüzde büyümeyin. Sadece webmaster'lar giriyor.
Sumatrabilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Hit ile ilgisi yok hocam. Tamamen içerik ile ilgili. Ben günde 50-100 hit aldığım zamanlar üye olmuştum.

Uzun süredir üyeyim. Platin olarak başladım. Fazla hit beklemeyin platin olursanız.

Yazarkafe'yi gözünüzde büyümeyin. Sadece webmaster'lar giriyor.

Anladım hocam çok büyük bir beklentim yok sadece başlangıç için kullanılabilecek düzeyde olduğunu düşündüğüm için girdim sisteme zaten :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
Yazarkafe ve buna bağlı bumerang farklı sistemler mi ?
yazarkafe widget sitene eklemeni istiyorlar fakat burada bumerang hürriyet widgetlarıda söz konusu ?

siteye hangisini eklememiz lazım ? platin üye olunca tekliflerim kısmından otomatik olarak dönüş almış olacak mıyız?
kayıt aşamasından sonraki durum ile alakalı da bilgi verirseniz gayet güzel olabilir açıkçası.

Ben twitter ve blog hesabımı da bağladım. Ama sistem bumerang ve yazarkafe olarak 2 ye hatta hurriyet dahil edilince 3 e bölünüyor burayı aşmak gerek

ekavak ekavak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet medyası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 6, (%100)
Bende geçen gün başvuru yaptım platin verdiler ama pek anlayamadım sistemi bilen arkadaş varsa anlatırsa sevinirim açıkçası..

technokolik.com

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
bende üyeyim blogger için fakat ne yazıalra yorum yapabiliyoruz nede başka birşey iki senedirde ödül vermiyorlar.

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
Herkesin sorunu hemen hemen aynı. burada öne çıkan durum arkadaşlar.

kayıttan sonra size platin veya altın hesap tanımlıyor. Bundan sonra ne yapılmalı ?
sitenize bir widget ekleyin diyor bu hangisi eklendikten sonra ne yapılması gerekiyor ?

bilen arkadaşlardan genel destek beklemekteyiz.
ekavak

kişi bu mesajı beğendi.

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar kısaca bahsedeyim platin üyelikte günde 3 paylaşım yapabiliyorsunuz Yazarkafe’ye Sağlık, Yeme-içme, Teknoloji ve Mizah gibi 16 farklı kategoriden içerik ekleyebilirsiniz. Ekonomi, politika gibi haber niteliği taşıyan içerikler kabul etmiyorlar ayrıca vereceğiniz link ile girecekleri konu aynı olması lazım resimleriniz 312x312 ebatlarında olacak

tecrübelerime dayanarak en cok hit yemek tariflerinden- diyet- moda gibi haberlerden geliyor
Hafta sonu konu açmıyorum onaylamıyorlar p.tesi kalıyor buda hafta sonu konunuz pazartesi konuları ile çoğaldığından gerilere düşüyor hit gelmiyor

Konu başlıkları ilgi çekici ve resimler net olursa ana sayfada görselde kalma ihtimali yüksek buda hit demek

Gelen hitler kendi açımdan analiz yaptım hit gelmeyince adsense kazancıda düşüyor yani gelen hit adsense açısındanda katkısı var

Bana ayda 3-4 reklam teklifi geliyor buna ayda 36 TL demek ekstradan akmasada damlıyor.

arkadaşların dediği gibi eskiden çok hit gelirdi kullanıcı arttı sayı düştü ama geldinmi geliyor yine

tüm hesaplarını bağla verilen reklam tekliflerini sayfanda ve facebookta yayınla ne kadar çok gösterim ve tık olursa reklama verdikleri reklam fiyatı artıyor misal benim verdikleri reklam hiç tık almıyor ama en az 9 TL veriyor (1 aylık)

aklıma gelenler bunlar başa sorusu olan sorabilir bildiklerimi cevaplarım kolay gelsin

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Aklında soru işaretleri olan arkadaşlar var. Kısa ve anlaşılır olarak bahsedeyim.

Şimdi Yazarkafe'ye üye olduğunuzda eğer Platin olarak başlarsanız yazılarınızı orada paylaşabilirsiniz. Daha sonradan Platin olursanız da öyle.

Öncelikle sizden, sitenize widget yerleştirmenizi istiyorlar. Seçtiğiniz bir yazarkafe logosunu, sitenizde her sayfada görünen herhangi bir yere koyun. Daha sonra Yazarkafe hesabınıza giriş yaptığınızda yazılarınızı paylaşanilirsiniz. Yazının kategorisi, başlığı vb seçtikten sonra yazıyı gönderiyorsunuz. Daha sonra editörler inceliyor uygunsa yayınlıyorlar.

Şunu tekrar söylüyorum Platin dışındaki siteler paylaşım yapamıyor.

Diyelim ki bugün bir yazı gönderdiniz. Herhangi bir sebepten dolayı ola ki yazınız yarın veya birkaç gün sonra yayına girerse geçmiş olsun. Bu durumda yazınız 1-2 gün önceki yazılar ile beraber, anasayfadan uzak ıssız bucaksız, kuş uçmaz kervan geçmez 1. veya 2. sayfalarda yayına girmiş olur. En fazla 1 birkaç tık alırsınız.

Başıma geldiği için söylüyorum. İlk başvurumda platin olarak kabul edildim. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki fazla okunması için ya" s*ks için bilmem kaç öneri", ya "bilmem de marka telefonun yeni modeli çıktı" diye yazı yazacaksınız. Ya da öne çıkarılan görsel olarak çok afedersiniz çıplak insan resmi koyun. Öbür türlü her ne kadar kaliteli ve özgün de yazsanız işiniz zor. Diğer yazılar hiç tıklanmaz demiyorum. Ama Blogger nedir ve SEO nedir başlıklı yazıların vitrine çıkabildiği bir yerden çok şey beklemeyin.

Mesela ben, bir makaleyi yayınlamadan önce 40 kez düşünür, 50 kere düzenlerim. Onlarca kaynak okurum ve konu hakkında araştırılmadık yer bırakmam. Ama yazarkafe'den hit falan gelmez.

Haber sitesi, cinsellik veya telefonun yeni modeli. Unutmayın bu 3 konu dışında çok hit beklemeyin. Belki gelebilir ama siz yine de beklemeyin.

Mesajıma cevap olarak "yazarkafe çok iyi bikere, bana çok hit geliyor sen yanlış yapmışsın sen becerememişsin gibi saçma şeyler yazmayın.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al