wmaraci reklam

CepteTeb Banka Hizmeti

14 Mesajlar 1.755 Okunma
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Türkiye Ekonomi Bankasının sunmuş olduğu CepteTeb banka hizmetini ödeme almak ve yollamak için kullana bilirsiniz.

Bugün ve yarın bu hizmete kayıt olanlar ücretsiz olarak 2600mAh taşınabilir şarj istasyonu kazanıyor.

Aynı süre içerisinde ise yapacağınız uçak ve otobüs biletlerinde 100 tl geri iade ediyorlar.

Hesap işletim ücreti gibi diğer ücretler kesinlikle kesilmiyor. Para biriktirmek ve faiz kazanmak için bire bir.

Ben sipariş verdim ve ertesi gün geldiler.

Sizde deneyebilirsiniz.

Ayrıca Nod 32 Programı 6 Ay Lisans ücretsiz veriyorlar. Hem Mobil/Pc

http://www.cepteteb.com.tr/

http://www.cepteteb.com.tr/kampanyalar
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

Addison123 Addison123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Sanırım 3. açılan internet bankacılığı bu. Seçeneklerin artması güzel oluyor rekabet her zaman iyidir :D Ulaşım konusunda yaptıkları kampanya çok güzelmiş öğrenciler için güzel olmuş. Şuanda Enpara kullanıyorumda bir sorun yaşarsam geçebilirim :D

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Addison123 adlı üyeden alıntı

Sanırım 3. açılan internet bankacılığı bu. Seçeneklerin artması güzel oluyor rekabet her zaman iyidir :D Ulaşım konusunda yaptıkları kampanya çok güzelmiş öğrenciler için güzel olmuş. Şuanda Enpara kullanıyorumda bir sorun yaşarsam geçebilirim :D

Bende enpara da var buda var. Enpara para biriktirmek için sakat bir banka.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Bende enpara da var buda var. Enpara para biriktirmek için sakat bir banka.

Nedenini öğrenebilir miyim?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Nedenini öğrenebilir miyim?

Yunan bankası ve ne olacağı belli olmuyor. Bakarsınız battık derler. Geçen krizde batma noktasına gelmişti.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

Yunan bankası ve ne olacağı belli olmuyor. Bakarsınız battık derler. Geçen krizde batma noktasına gelmişti.

Aklıma kurt düştü şimdi. Eğer bir batma durumu olursa önceden haberimiz mutlaka olur öyle parayı çekemez miyiz?

osman3322 osman3322 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** N**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%75)

Gözünü Sevim Koskoca Finans Bankası Hocam Yapma Lütfen Batarlarmı ne diyon bende enpara kullanıyorum olurmu öyle şey :)

Bu verdiğiniz cepteteb batmaz ama enpara batarmı olurmu öyle şey :)

Ek Olarak:

Aklıma kurt düştü şimdi. Eğer bir batma durumu olursa önceden haberimiz mutlaka olur öyle parayı çekemez miyiz?

Ya @Addison123 hocam Ne batması yok Enpara , Finansbanka Bağlı Koskaca Finansbank ona bakarsan herbanka tehlikedir.Ama Sonuçta teb,finans,işbankası,halkbank,ziraat,garanti gibi büyük bankalar durduk yere kolay kolay batmaz.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Enparadan sonra diğer tüm bankacıklar benim için alternatif :)

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

osman3322 adlı üyeden alıntı

Gözünü Sevim Koskoca Finans Bankası Hocam Yapma Lütfen Batarlarmı ne diyon bende enpara kullanıyorum olurmu öyle şey :)

Bu verdiğiniz cepteteb batmaz ama enpara batarmı olurmu öyle şey :)
.

Finans Bank Yunan bankasıdır. Krizde batma eşiğine gelmişti. Biz hesapları boşaltık zamanında.

Türkiye'de ki en sağlam banka İş Bankası'dır

Ek Olarak:

MertBalci adlı üyeden alıntı

Enparadan sonra diğer tüm bankacıklar benim için alternatif :)

İlk onlar yaptığı için mi ? Yoksa benim bilmediğim bir alternatifimi var ?

cagdaskorkmaz.com.tr

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

BDDK'nın ne olduğunu biliyor musunuz? Banka açabilmenin ne tür şartlar gerektirdiğini biliyor musunuz? Bir bankanın, örneğin kredi verebilmesinin koşullarını biliyor musunuz? Bankacılık ve finans sektöründe, özellikle 2008 krizi sonrası bir bankanın batması durumunda diğerlerinin de etkilenmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Paranızın bir kısmının devlet güvencesi altında olduğunu biliyor musunuz?

Türkiye'de ki en sağlam banka İş Bankası'dır

İş Bankası'nın yaklaşık %30'u bir siyasi partinin. Hemen hemen aynı oranı da halka açık. Diyelim ki elinde hisse bulunduranlar haklarından vazgeçip paylarını satışa çıkardılar. Hani Yunan diye diğeri battı ya, bu da olursa ne olacak?..

---

İki hesap kullanıyorum: Biri İş Bankası, diğeri En Para. İlla en sağlam bankayı arayacak olsam Ziraat Bankası'nı tercih ederim. Çok çok ama çok basit, Google'da araştırsanız az çok anlarsınız.

---

Onu veya bunu savunmak için değil; ama Türkiye'nin 1997 Doğu Asya Krizi ve Marmara Depremi'nin tetiklediği büyük kriz sonrasında hem Kemal Derviş politikaları, hem de sonraki iktidarın ilk dönemindeki politikaları sayesinde bankacılık alanında gelişmeler yaşandı. 2000'li yıllarda her üründe onlarca yeni marka çıkarken, neden çok daha az yeni banka açılması sizce de garip değil mi? Yasalar sağlam ve domino etkisinden ötürü ufak çaplı krizler de sümen altı ediliyor, böylece mevduat sahibi parasını bankadan çekmiyor.

Kısacası, bir banka Yunan, Rus, Arap diye batmaz. Bu arada TEB kimin? Ya da ortağı kim? (FRANSIZ)
Bir banka ortaklarının veya sahibinin uyruğundan ötürü batmaz. Gevşeklikten batar. O gevşeklikte artık yok; çünkü ilgili kurumlar bankaların tepesinde. Kafasına göre "hadi ben battım" diyemezler. Dahası, Yunanistan'da kriz çıktığında, sizce "hadi bakalım bankalara el koyalım, hepsini hazineye geçirelim. hazır başlamışken bizim adamların yurtdışındaki varlıklarını da Atina'ya taşıyalım..." diyebileceklerini düşünmeyin. Her şeyin bir yolu var. Dediğiniz şeyin de bu şekilde bir yolu yok. Çamur atmayın öylece. Ayrıca "o güçlü bu zayıf" diye yaftalama işine girişmeden evvel, azıcık olsun araştırın...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al