wmaraci reklam

Film Dizi Upload Sitesi Önerileriniz

7 Mesajlar 2.664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Aradım taradım adam akıllı bir konu bulamadım. Film ve dizi upload ı için
ok.ru mail.ru vk.com dışında önerebileceğiniz site var mı ? Kullandıklarınızı söylerseniz daha iyi olur içi boş sitelere film upload etmek istemiyorum.

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Pardon aynı linki vermişim diüzeltiyorum

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
mail.ru fena patladı teliften :)

• Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

mail.ru fena patladı teliften :)

herkes mağdur film dizi sitelerini gezdim de ya hocam ben telife inanmıyorum telifi bahane ediyorlar. Bunlar rus, amerikanın holywood filmleri umurlarında bile değil bence :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

HiO adlı üyeden alıntı

herkes mağdur film dizi sitelerini gezdim de ya hocam ben telife inanmıyorum telifi bahane ediyorlar. Bunlar rus, amerikanın holywood filmleri umurlarında bile değil bence :)

Hocam niye öyle dediniz?Rusya bilmiyorum ama Amerikada bu bir sektör.Nasıl ticaret alıp satmaya dayalı ise bu da öyle bir şey.Ayrıca milyon dolar dönen bir sektör.

Ayrıca telif hakkı demişsiniz de bu pastanın pay sahipleri belli.Kusura bakmayın da kimse ekmeğini vermek istemez.Ruslar bu konuda hatta bazı konularda hakikaten çok farklı bir millet.Btc madenciliği başladığında ona özel botnet yazıldı ve millet kendi kastığı botla btc miner(kazıcılık)dediğimiz olayı yaptı.Hemde 10 bin ve 100 bin tl nin döndüğü sektör de düşünün :)

• Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

blitzx adlı üyeden alıntı

Hocam niye öyle dediniz?Rusya bilmiyorum ama Amerikada bu bir sektör.Nasıl ticaret alıp satmaya dayalı ise bu da öyle bir şey.Ayrıca milyon dolar dönen bir sektör.

Ayrıca telif hakkı demişsiniz de bu pastanın pay sahipleri belli.Kusura bakmayın da kimse ekmeğini vermek istemez.Ruslar bu konuda hatta bazı konularda hakikaten çok farklı bir millet.Btc madenciliği başladığında ona özel botnet yazıldı ve millet kendi kastığı botla btc miner(kazıcılık)dediğimiz olayı yaptı.Hemde 10 bin ve 100 bin tl nin döndüğü sektör de düşünün :)

Yani hocam rusların bir film sektrou yok denecek düzeyde dünya standartlarında ve geneli amerika kökenli filmlerin kendi sosyal paylşım sitelerinde tüm dunyaya sunulması umurlarında değil hatta bununla gurur bile duyuyorlardır. mail ru vieoları göstermiyorsa emin olun telif haklarından dolayı değil işine öyle geldiği içindir hocam tabi bunlar görüşlerim yanllşta oalbilir :)

btc olayını bilmiyordum açıkçası

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam sizin dediğiniz çok doğru.Bir film çekiyorlar hepsi kendi arabası,kendi yaşantısı,kendi kahramanı falan filan.Rambo serisi o gün için ölümsüz bir güç.Ama gelin görün ki gerçek hayatta Amerika girdiği yere ne adalet getirdi ne huzur.
HiO

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al