wmaraci reklam

com.tr işi yardım lütfen ?

35 Mesajlar 3.376 Okunma
wmaraci reklam

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
arkadaşlar bi firmanın com.tr domaininin NS lerini kendi hostuma yönlendirmek istiyorum 1 gün geçmesine ragmen hiç bi değişiklik olmadı firma sapır saçma şeyler söylüyor yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa çok sevinirim

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
nic.tr üzerinden yapmıyorsunuz sanırım işlemi, nic.tr gün içinde belli saat aralıklarında yapar yönlendirmeyi, 1 gün sürmez, ne söylüyor aracı firma?

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
nic.tr üzerinden ns ayarlarını yaptıktan sonra sana saat planlaması ekranı gelicektir oradan en yakın saat dilimini seçip bekliceksin.

telegram: saydekofficial

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)

creed74 adlı üyeden alıntı

nic.tr üzerinden yapmıyorsunuz sanırım işlemi, nic.tr gün içinde belli saat aralıklarında yapar yönlendirmeyi, 1 gün sürmez, ne söylüyor aracı firma?

saydek adlı üyeden alıntı

nic.tr üzerinden ns ayarlarını yaptıktan sonra sana saat planlaması ekranı gelicektir oradan en yakın saat dilimini seçip bekliceksin.

Merhabalar ,

tosunlarpetrol.com.tr adlı domain nic.tr tarafına belge gönderilerek NIC Handle : tbt2-metu ilgili hesabın altına taşınmış , belirtmiş olduğum kişi veya firma ile iletişime gecebilirsiniz.

Bizim hesabınızda gözükebilir , fakat domain gerçek sahibi aşağıdaki tbt2-metu hesaba transfer ettmiştir.Nic.tr üzerinde yapılan işlemler otomatik olarak kontrol edilmediğindendir.

---------------------------------------------------------------------------------------------

BEN 26/01/2018 - 17:51:32
Tesekkurler peki bu domain suan benim adima ve benim hesabimda degilmi ? Kafam karisti

---------------------------------------------------------------------------------------------

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 17:44:02
Merhabalar ,

Geri bildirimiz için teşekkür ederiz , destek talepleri öncelik sırasına göre cevaplanmaktadır. Maximum 24 veya 48 saat içersinde destek talepleri çözümlenmektedir.

BEN 26/01/2018 - 17:42:12
Anladim tesekkurler son olarak soylemek isterim destek hizmetiniz hizlilik acisindan gordugum en ktu hizmet

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 17:37:39
Merhabalar ,

tosunlarpetrol.com.tr adlı domain nic.tr tarafına belge gönderilerek NIC Handle : tbt2-metu ilgili hesabın altına taşınmış , belirtmiş olduğum kişi veya firma ile iletişime gecebilirsiniz.

Bizim hesabınızda gözükebilir , fakat domain gerçek sahibi aşağıdaki tbt2-metu hesaba transfer ettmiştir.Nic.tr üzerinde yapılan işlemler otomatik olarak kontrol edilmediğindendir.

BEN 26/01/2018 - 17:19:22
Bu nasil sacmalik arkadas domain benim adima hesabimda gozukuyor iste ben bunu kendi resellerimdeki hosta baglamak istiyorum hesabi size gondermekle ne alakasi var onu anlamadim

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 16:52:22
Merhabalar ,

Dnsler değiştirebilmemiz için alan adının bizim hesabımıza gönderilmesi gerekmektedir. Tosunlarpetrol.com.tr aşağıdaki Nic Handle üzerinde gözükmektedir.

NIC Handle : tbt2-metu

İyi Calışmalar

BEN 26/01/2018 - 16:47:46
Transferden degil hosta yonlendirme yaptim dns ler yonlenmedi

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 14:48:02
Merhabalar

ilgili domain aşağıdaki şirket hesabına nic.tr tarafından daha önceden transfer edilmiştir.

** Administrative Contact:
NIC Handle : tbt2-metu
Organization Name : Tamer ******* *******ünikasyon Bilgisayar Elektronik Yaz

BEN 26/01/2018 - 11:24:37
Domainin ns bilgilerini degistirdim 1 gune yakin oldu hala ns ler oturmadi ne yapmaliyim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
turker71

tbt2-metu sizin kullanıcı hesabınız mı?

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)

creed74 adlı üyeden alıntı

turker71

tbt2-metu sizin kullanıcı hesabınız mı?

Hayır benim değil 2 gün önce bu firmaya üye bi arkadaştan transfer olarak aldım domaini.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,
Domaini nic.tr üzerinden kendi üzerinize alın. gerekli belgeleri ilettiğiniz taktirde aracı firmaya sorulmaksızın nictr size aktarır.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)

Kodespa adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Domaini nic.tr üzerinden kendi üzerinize alın. gerekli belgeleri ilettiğiniz taktirde aracı firmaya sorulmaksızın nictr size aktarır.

Nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz hocam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
https://www.nic.tr/index.php?USRACTN=FORMS&formId=1

Buraya bakın.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
turker71

o halde tbt2-metu hesabı üzerinden değil de kendi hesabınız üzerinden ns değişim isteği gönderdiniz, doğru mu? Domain sizin hesaba geçmeden bu işlemi yapmazlar zaten, fakat ns leri değiştirdim diyorsunuz, domain sizin hesabınızda değilse nic.tr panelinde nasıl oluyor da sizin hesabınızda görünüp ns işlem paneli açık anlamadım..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al