creed74 adlı üyeden alıntı

nic.tr üzerinden yapmıyorsunuz sanırım işlemi, nic.tr gün içinde belli saat aralıklarında yapar yönlendirmeyi, 1 gün sürmez, ne söylüyor aracı firma?

saydek adlı üyeden alıntı

nic.tr üzerinden ns ayarlarını yaptıktan sonra sana saat planlaması ekranı gelicektir oradan en yakın saat dilimini seçip bekliceksin.

Merhabalar ,

tosunlarpetrol.com.tr adlı domain nic.tr tarafına belge gönderilerek NIC Handle : tbt2-metu ilgili hesabın altına taşınmış , belirtmiş olduğum kişi veya firma ile iletişime gecebilirsiniz.

Bizim hesabınızda gözükebilir , fakat domain gerçek sahibi aşağıdaki tbt2-metu hesaba transfer ettmiştir.Nic.tr üzerinde yapılan işlemler otomatik olarak kontrol edilmediğindendir.

---------------------------------------------------------------------------------------------

BEN 26/01/2018 - 17:51:32
Tesekkurler peki bu domain suan benim adima ve benim hesabimda degilmi ? Kafam karisti

---------------------------------------------------------------------------------------------

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 17:44:02
Merhabalar ,

Geri bildirimiz için teşekkür ederiz , destek talepleri öncelik sırasına göre cevaplanmaktadır. Maximum 24 veya 48 saat içersinde destek talepleri çözümlenmektedir.

BEN 26/01/2018 - 17:42:12
Anladim tesekkurler son olarak soylemek isterim destek hizmetiniz hizlilik acisindan gordugum en ktu hizmet

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 17:37:39
Merhabalar ,

tosunlarpetrol.com.tr adlı domain nic.tr tarafına belge gönderilerek NIC Handle : tbt2-metu ilgili hesabın altına taşınmış , belirtmiş olduğum kişi veya firma ile iletişime gecebilirsiniz.

Bizim hesabınızda gözükebilir , fakat domain gerçek sahibi aşağıdaki tbt2-metu hesaba transfer ettmiştir.Nic.tr üzerinde yapılan işlemler otomatik olarak kontrol edilmediğindendir.

BEN 26/01/2018 - 17:19:22
Bu nasil sacmalik arkadas domain benim adima hesabimda gozukuyor iste ben bunu kendi resellerimdeki hosta baglamak istiyorum hesabi size gondermekle ne alakasi var onu anlamadim

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 16:52:22
Merhabalar ,

Dnsler değiştirebilmemiz için alan adının bizim hesabımıza gönderilmesi gerekmektedir. Tosunlarpetrol.com.tr aşağıdaki Nic Handle üzerinde gözükmektedir.

NIC Handle : tbt2-metu

İyi Calışmalar

BEN 26/01/2018 - 16:47:46
Transferden degil hosta yonlendirme yaptim dns ler yonlenmedi

TEKNIK DESTEK 26/01/2018 - 14:48:02
Merhabalar

ilgili domain aşağıdaki şirket hesabına nic.tr tarafından daha önceden transfer edilmiştir.

** Administrative Contact:
NIC Handle : tbt2-metu
Organization Name : Tamer ******* *******ünikasyon Bilgisayar Elektronik Yaz

BEN 26/01/2018 - 11:24:37
Domainin ns bilgilerini degistirdim 1 gune yakin oldu hala ns ler oturmadi ne yapmaliyim