wmaraci reklam

Daha önce ENPARA'dan kredi çeken oldu mu?

39 Mesajlar 4.590 Okunma
wmaraci reklam

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

Winston adlı üyeden alıntı

Enpara kullanılıyorum ama dedikleri gibi şu olmadan bu olmadan kredi veriyoruz olayı tamamen yalan.
Emin olabilirsin.

Not kaç?

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

DesignTr adlı üyeden alıntı

maaşınız düşükse borcunuz gözüküyorsa ve birikiminiz 10000 altıysa bu normal bir durum 07ibrahim07 genede yanlış bilgilendirmek istemem 1000 tl den fazla kredi çekmedim çektikden 1hafta sonra ödüyorum zaten maaşım ödemerime çakışmıyor o yüzden ihtiyaç duyuyorum :)

Maaş normal + ek gelir var kredi çekerken bi seçenek var maaş harici geliriniz varmı falan diye hepsini dolduruyorum verdiğim bilgilerde doğru.Ama sanırım daha önce hiç kredi kartı kullanmadığım için vermiyor.Çünkü herhangi bir inceleme yapmıyolar krediye başvuruyorum.Menüden çıkıp başvurulara geldiğimda anında olumsuz yazıyor otomatik olarak.

Sonuç olarak zorla kredi kartı kullandırtmaya çalışan bir sistem var ama kullanmıycam :)

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
07ibrahim07 valla kullanma açıkca kullansan bile bi şekilde toparlıyorsun 6000 limitli 2 kartım var borç ödemekden bunaldım artık her ay her ay ekstrelere bakıyorum ... faizi ... kesintisi 60 tl 60 tl aylarca para yürütmüşler ama bişey iddaa edemiyorsun çünkü hepsi imzaladığın ıvır zıvırlarda geçiyor.Zamanla hepsini bitirdim sayılır, 1-2 bin tl anca borcum vardır şükür buda biter zamanla

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

sedat5453 adlı üyeden alıntı

Bu not ile alamaman ilginç. Aktif kredi sayın veya kredi kartı veya ek hesap sayısı gelirinden fazladır. Yoksa alırdın.

2 tane aktif kredi kartım var bunları kapatsam alabilir miyim kredi ama gelirim sigortalı işim yok, kykdan kredi alıyorum rahat ödeyebilirim kredi taksitlerini ama bankalar bunu gelir belgesi olarak kabul etmiyor işte. Bir de kredili mevduat hesabım var tabi kyk dan dolayı. Kredi kartlarını kapatıcam zaten bir de öyle deneyeyim.
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

suskun009 adlı üyeden alıntı

2 tane aktif kredi kartım var bunları kapatsam alabilir miyim kredi ama gelirim sigortalı işim yok, kykdan kredi alıyorum rahat ödeyebilirim kredi taksitlerini ama bankalar bunu gelir belgesi olarak kabul etmiyor işte. Bir de kredili mevduat hesabım var tabi kyk dan dolayı. Kredi kartlarını kapatıcam zaten bir de öyle deneyeyim.

Kredi kartlarınızı kapatsanız dahi gelir belgesi olmayınca almanız zor.

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Maaş normal + ek gelir var kredi çekerken bi seçenek var maaş harici geliriniz varmı falan diye hepsini dolduruyorum verdiğim bilgilerde doğru.Ama sanırım daha önce hiç kredi kartı kullanmadığım için vermiyor.Çünkü herhangi bir inceleme yapmıyolar krediye başvuruyorum.Menüden çıkıp başvurulara geldiğimda anında olumsuz yazıyor otomatik olarak.

Sonuç olarak zorla kredi kartı kullandırtmaya çalışan bir sistem var ama kullanmıycam :)

Daha önce hiç kredi ve kredi kartı kullanımadığı için sistem kredi notu oluşturamıyor. Bu durumda kredi kartı başvurusu yapın. Muhtemelen onaylanacaktır. Bir kaç ay düzenli kullanın, kredi notunuz oluşsun. Sonra kredi başvurusu yapın bence.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
esnafsanız enpara üzerinden sorunsuz alabilirsiniz yine kredi puanınıza bağlı

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Yaklaşık 4 senedir enpara kullanıyorum aylık o kadar çok giriş çıkış yapıyordum ki beni maliyeye sattılar birşey demedim herkese küçükte olsa hediye falan yolladılar 3 oldu 4 oldu 5 cide aradım dediler giriş çıkışlara bakılarak gönderiliyor ve gönderilen arkadaşlara baktım enparayı aktif kullanmıyorlar bile daha sonra ekpara istedim sistem tanımlıyor dediler en sonunda canıma tak etti garantiden kredi kartı aldım 3 4 ay sonra bana mesaj geldi ekpara tanımlanmıştır gibisinden bende bi foruma konu açıp instagramdan 3 4 senelik müşterisinin zor gününde yanında olmayıp kafasına takılıyorlar gibisinden bi yazı yazdım daha sonra hesabıma girdim ekparayı görüntülemek için baktım verilen ekpara geri çekilmiş aradım sordum nedeni nedir diye dediler sistem otomatik yapıyor dedim önce verip sonra alıyormu sisteminiz biz bilmeyiz araştırıp döneceğiz dediler hala dönecekler

Kısacası enpara sadece havale eft müşteri desteği gerisi boş.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

sedat5453 adlı üyeden alıntı

Daha önce hiç kredi ve kredi kartı kullanımadığı için sistem kredi notu oluşturamıyor. Bu durumda kredi kartı başvurusu yapın. Muhtemelen onaylanacaktır. Bir kaç ay düzenli kullanın, kredi notunuz oluşsun. Sonra kredi başvurusu yapın bence.

Kredi kartı alıp zaten nakit olarak yapacağım harcamaları 1 2 ay karttan yapıyım o zaman hocam.Başka türlü kredi alamayacağım gibi :(
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

Izzmoo Izzmoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
EnPara Sistemi Güzel Bir Sistem Şahsen Ben Yıllardır Kullanıyorum.Hesabınız Ne Kadar Çok Hareketli Olursa O Kadar Kredi Limitiniz Yükselir...Kredi Çekerken Sizden Kesinti Yapmaz Çünkü Sigorta vs Tefferuat Olaylarını Almaz.EnPara için Kredi Çekecekseniz Gönül Rahatlığıyla Çekebilirsiniz Öyle Maaş Dekontu Bilmem Ne Gerekmez.Orada 23.500TL Krediniz Hazır Diyelim Çekmek İsterseniz Tek Tıkla Çekersiniz.Ödemeyi İstediğiniz Gibi Ayarlarsınız Ya Da 1 Ay Sonra Ödemeye Başlamak İsterseniz Birazcık Artar Ama Bu Sizi Çok Etkilemez Arkadaşlar :) Arkadaşım 5.000TL Çekti Hiçbir Sorun Yaşamadan Ödedi.Şahsen Kendimde Çok Aktif Kullanıyorum Eksi ve Artı Arası Gidip Geliyorum Ay Sonunda Yatırıyorum Paramı Şuana Kadar 2 3TL Duruma Göre 5 10TL Kesebiliyor.Buda Sizin Ay İçinde Ne Kadar Ekside Kaldığınıza Bağlı.Arka Arkaya Günü Gelmeden 900 1000TL İçerde Kaldım Çok Öyle Bune Dedirtecek Faiz Ödemedim 5 6 TL Felan.Tabi Bu 1 Ay İçinde Hesabıma Para Giriyor Tekrar Çıkıyor Bu İster + İster - Olsun Kısaca Girdi Çıktı Oluyor.EnPara Günlük Faiz İşletir Sistem Bu Ama Ben Hep 1i Olmadan O Parayı Yatırırım Eğer Geçerse O 1Ayda Kestiği Faiz Kadar Gün Gün Alıyor :) Bence EnPara Sistemi Mantıklı Bir Sistemidir.Türkiyede Fazlasıylada Yaygınlaşıyor Bu Sistem.
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al