wmaraci reklam

Dikkatli Olun!!!...

10 Mesajlar 1.265 Okunma
wmaraci reklam

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Dürüst bir şekilde çalışan webmaster arkadaşlarıma, özellikle webmasterlik dünyasına yeni adım atmış, bu alandan dürüstçe para kazanmak isteyen arkadaşlara bir uyarı yapmak istiyorum. **************lıklara karşı dikkatli olun. Bir kaç madde ile özetlemem gerekirse;

1 -
Aşağılık karakterli bir zavallı tarafından dolandırılma ihtimaline karşı iyice düşünüp adım atın ve herhangi bir forumda örneğin Wmaraci da bir ticaret yapıyorsanız, biriyle anlaşıyorsanız yönetimin ve tüm üyelerin gözü önünde bu ticareti gerçekleştirin.

2 - Tüm yazışmalarınızı saklayın. Zira bunlar olası bir dolandırılma durumuna karşı hukuki kanıtlarınız olacak.

3 -
Şahısla iş yapmadan önce tüm bilgilerini en azından gerçek ad ve soyadını öğrenin.

4 - Olabildiğince yapacağınız işlerde ilk ödemeyi tahsil edip öyle başlayın çalışmaya.

5 -
Siz attığınız her adımda ve yaptığınız her işte her aşamada dürüst olun ve kesinlikle dürüstlükten doğruluktan taviz vermeyin.

6 - Foruma yeni üye olmuş en fazla iki mesajı bulunan, ticaret puanı hiç olmayan yada düşük olan kişilerle iş yapmadan önce yukarıdaki tüm maddeleri gözden geçirip hepsini tamamlayın, ardından şahısa ait tüm gerçek bilgileri edinin ödemenizinde yarısını aldıktan sonra çalışmaya başlayın. Dahası yeni üye olmuş ve enteresan başlıklarla örneğin "bilmemne ekibi kuruyorum haydi koşun sizde katılın,yepyeni bir para kazanma sistemi keşfettim sizde katılın yada para kazanmak istiyorsanız haydi sizde gelin bize katılın vs vs" türünden mesajlara aldanmayın.

6 - Herhangi bir dolandırılma vakası ile karşı karşıya iseniz hiç çekinmeden savcılığa gidin ve suç duyurusu ve dava açma süreci için yardım isteyin. Durumunuzu net ifade ederseniz hiç ücret ödemeden dava açabilir suç duyurusunda bulunabilir ve ilgiliyi perişan bir hale getirebilirsiniz inşaAllah. Dahası hukuki süreç hakkında sormak istediğiniz her türlü soru ve bilgide yardımcı olabilirim.

Bir avukatla yetinmeyip yakında bir avukat ordusu kurmayıda düşünüyorum inşaAllah.

Bunları dürüst insanların karaktersiz aşağılık ruhsuzlara aldanıp kandırılmaması dolandırılmaması için yazdım inşaAllah.

Ayrıca SEO işini yapıp başarı elde ettiğim birinden cevap bekliyorum. Eğer beklediğim cevap gelmezse burada tüm webmaster arkadaşlarıma örnek olacak bir hukuksal cezai süreci aşama aşama gösterip ilgili vatandaşıda tüm dolandırılara örnek olacak bir şekle girmesine sebep olacam inşaAllah. Aşağılık karaktersiz insanlar böyle oluyor. Çok karşılaşıyoruz sonra bi bakıyorsun gecenin bir vaktinde evinden alınıyor karakollarda ve sabahında mahkemelerde salya sümük ağlıyor. Allah'ın İzniyle bütün yamuk karakterlilere ibret olacak bir çalışma başlatacam inşaAllah. Yine aşağılık bir **************nın salya sümük ağlama olayı ile karşılaşacaz. Fakat olması gereken bu. Bu beyinsizler milleti dolandırıp keyiflerine bakacaklarını sanıyorlar. Yok öyle bir dünya.

Üç günlük dünyada kıvırmanın çakallık yapmanın, onu bunu dolandırmanın, ekmeğine emeğine göz dikmenin alemi yok inşaAllah. Herkes haddini bilecek çakallı yapan bunun bedelini herşekilde ödeyecek gerekirse perişan olup salya sümük ağlayarak özür dileyip kimi mağdur etmişse zararını en güzel şekilde karşılayacak.
sterk Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

zafercarti zafercarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Ç**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Ben bahsettiğiniz insanlarla çok karşılaştım ve inanın bu forumda da isimlerini biliyorum. Milleti dolandırıyorlar. Uzun zamandır da forumda değiller. Mail attım yöneticilere ama bakalım neler olacak...

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
E-Ticaret Bölümü Genel Kuralları

1- Herhangi bir ticaret konusu açmadan önce ilgili bölümdeki kuralları okuyunuz. Eğer istenen bir şablon var ise bu şablona uyarak konunuzu açınız.

2- Satış ya da alış konularına alakasız ve gereksiz mesajlar yazmak yasaktır. O konuyla gerçekten ilgileniyorsanız ya da alıcı iseniz mesaj yazın.

3- Yapacağınız alışverişlerde dolandırılmamak ve sorun yaşamamak istiyorsanız alışverişi yapacağınız kişiyi çok iyi araştırın. Forumdaki ticaret puanına bakın, yorumları okuyun, referanslarını sorun. Daha önce forumda kimlerle alışveriş yapmış araştırın. Hatta ilgili kimseyi google'dan adını veya e-posta adresini yazarak araştırın.

4- Satış veya alış konusu açan birinin ************** olduğunu biliyorsanız bunu ispat etmek zorundasınız. Eğer ilgili kişi gerçekten **************ysa ve ispat edilmişse forumdan uzaklaştırılır.

5- Başkasına adına ticaret konusu açamaz, satış yapamazsınız. Yapanlar tespit edildiği taktirde süreli uzaklaştırma cezası uygulanır. Devam ettiği taktirde ise üyeliği durdurulur.

6- Wmaraci.com'un forumda yapılan hiçbir ticaretten sorumlu olmadığını unutmayınız. Sorumluluk alışveriş yapan taraflara (alıcı ve satıcı) aittir.

7- Kendi e-ticaret sitenizde veya başka bir portalda yaptığınız satış için foruma tanıtım konusu açmayınız. WM Aracı ticaret bölümü sadece WM Aracı üzerinden yapılan ticaretler içindir.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)

zafercarti adlı üyeden alıntı

Ben bahsettiğiniz insanlarla çok karşılaştım ve inanın bu forumda da isimlerini biliyorum. Milleti dolandırıyorlar. Uzun zamandır da forumda değiller. Mail attım yöneticilere ama bakalım neler olacak...

Sen kendi alman gereken tedbirleri yeterli derecede al yöneticiler gerekeni yapar inşaAllah.

Ayrıca net olarak bildiğin açıkça dolandıranları teşhir edin ve gereken adli işlemi başlatın.

Ek Olarak: Teşekkürler digi dükkan. Bunlarıda benim yazdıklarıma ek yapalım inşaAllah.

digi dükkan adlı üyeden alıntı

E-Ticaret Bölümü Genel Kuralları

1- Herhangi bir ticaret konusu açmadan önce ilgili bölümdeki kuralları okuyunuz. Eğer istenen bir şablon var ise bu şablona uyarak konunuzu açınız.

2- Satış ya da alış konularına alakasız ve gereksiz mesajlar yazmak yasaktır. O konuyla gerçekten ilgileniyorsanız ya da alıcı iseniz mesaj yazın.

3- Yapacağınız alışverişlerde dolandırılmamak ve sorun yaşamamak istiyorsanız alışverişi yapacağınız kişiyi çok iyi araştırın. Forumdaki ticaret puanına bakın, yorumları okuyun, referanslarını sorun. Daha önce forumda kimlerle alışveriş yapmış araştırın. Hatta ilgili kimseyi google'dan adını veya e-posta adresini yazarak araştırın.

4- Satış veya alış konusu açan birinin ************** olduğunu biliyorsanız bunu ispat etmek zorundasınız. Eğer ilgili kişi gerçekten **************ysa ve ispat edilmişse forumdan uzaklaştırılır.

5- Başkasına adına ticaret konusu açamaz, satış yapamazsınız. Yapanlar tespit edildiği taktirde süreli uzaklaştırma cezası uygulanır. Devam ettiği taktirde ise üyeliği durdurulur.

6- Wmaraci.com'un forumda yapılan hiçbir ticaretten sorumlu olmadığını unutmayınız. Sorumluluk alışveriş yapan taraflara (alıcı ve satıcı) aittir.

7- Kendi e-ticaret sitenizde veya başka bir portalda yaptığınız satış için foruma tanıtım konusu açmayınız. WM Aracı ticaret bölümü sadece WM Aracı üzerinden yapılan ticaretler içindir.

Profesyonel SEO Uzmanı
wmaraci

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
İsa sizi kötülüklerden korusun.
cimsir

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Kötülüklerden Koruyan başımızıntacı Hazreti İsa'yı Elçi olarak Gönderen Yüce Allah'tır kardeş. :)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

İsa sizi kötülüklerden korusun.
ntka Alicevat

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı

wolqen wolqen opss Bronz Üye
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek CMPE
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 52 / 61
  • Ticaret 14, (%100)
paypal yada benzer yöntemler yerine banka havalesi tercih edrseniz, havale yada eft dekontunuzla birlikte bulunduğunuz bölgenin tüketici hakem heyetine başvurduğunuzda konu ile alakalı olarak ödemenizi geri alabilir, kişiyi dava edebilirsiniz.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Kötülüklerden Koruyan başımızıntacı Hazreti İsa'yı Elçi olarak Gönderen Yüce Allah'tır kardeş. :)

:D Sırf geyiğine yazdım hacım. Ha bire "inancımıza saygı duyun" diyenlerin başkalarının inançlarına karşı nasıl da saygısız ve tahammülsüz olduğunu göstermek için.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

:D Sırf geyiğine yazdım hacım. Ha bire "inancımıza saygı duyun" diyenlerin başkalarının inançlarına karşı nasıl da saygısız ve tahammülsüz olduğunu göstermek için.

Benim yorumum içinde inşallah demiş ama ben ateist'im o nasıl olacak. Yalnız konu çok fena dağıldı. Neyse maksat muhabbet olsun, neşemiz kaçmasın. Neşe ve mutluluk önemli şeyler bu hayatta.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeşim ben adamın ticaret puanına göre hareket ettim o bile yetmiyor.Whatsapp dan yazıyoruz itibardan bahsediyor bahsediyor da bahsediyor.

Bence en sağlıklı yöntem %50 önce %50 sonra çalışmak benim aldığım karar şimdilik bu.Gerçi adamın karakteri bozuksa bir şey yapamazsın
erdalgozum

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al