wmaraci reklam

Domain ne kadar eder

8 Mesajlar 728 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muratsenol2015 muratsenol2015 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 796
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 37, (%100)
Arkadaslar herkese kolay gelsin.Www.savasoyunum.com domaini 10 yil 3 aylik. Fiysti ne kadsr eder sizce ortalama olarak isten anlayan varsa ogrenmek adina fikirlerini soyleyebilirse memnun olurum. Simdiden tskler

wmaraci
reklam

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam domain piyasasında kesin olarak fiyatı şudur demek çok zor, alıcıya göre fiyat xxx ila x.xxx arası olabilir.

Avantaj:
2007-2010 yılları arasında faal olarak kullanılmış. Uygarlık savaşı adından bir tarayıcı oyununa paravan site olarak kurulmuş ama olsun içerik girilmiş olması güzel. O tarihten sonra ara ara index görülüyor domain full kapalı kalmamış. Artı puanı gayet güzel domain yaşı bakımından.

"Savaş Oyunları" kelime olarak aylık aranma hacmi tek başına 60.500. Bu kelimeden aslan payını alan siteleri incelediğimizde domainlerinde anahtar kelime geçmiyor (oyunskor, oyunkolu vs, tek istisna savas.oyunu*com*tr)

Dezavantaj:
Jenerik değil. Savasoyunun, savasoyumlarım vs. gibi türetilebilecek bir sürü alternatifin olduğu sıradan bir adres. Hatta savasoyunlarim.com olsa aylık 165k aranma hacmi ile daha değerli bir keyword olabilirdi bu alanda.

Sizin domainin .net uzantısı boş ve .org uzantısı ile aynı alanda iş yapan bir site mevcut.

Sonuç:
Benim tahminim yaşı olmasa aranma hacmi keyword olmasından dolayı 50-150 derdim, yaşından dolayı 250-500 TL arası değeri olduğunu düşünüyorum. Kişisel fikrimdir en başta dediğim gibi domain piyasasında kimse şu domainin fiyatı kesin olarak budur diyemez tamamen proje ve alıcıya göre değişebilir.
bilal68 Cemedo

kişi bu mesajı beğendi.

slmmrb12 slmmrb12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek üniversiteli
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 782
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 13, (%100)
@daniel1336 hocam döktürmüş yine elinize sağlık :)
bilal68 daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
projenizde kullanmak için alacaksanız 150 ye kadar verilebilir görüşündeyim. daha fazlasını vermektense alternatifler bulunabilir.

alıp satmak için düşünüyorsanız bir değeri yok. bende olsa uzatmazdım. boşta görse kaydetmem.
bilal68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 796
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 37, (%100)
Fikirler icin tskelr

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 796
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 37, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Hocam domain piyasasında kesin olarak fiyatı şudur demek çok zor, alıcıya göre fiyat xxx ila x.xxx arası olabilir.

Avantaj:
2007-2010 yılları arasında faal olarak kullanılmış. Uygarlık savaşı adından bir tarayıcı oyununa paravan site olarak kurulmuş ama olsun içerik girilmiş olması güzel. O tarihten sonra ara ara index görülüyor domain full kapalı kalmamış. Artı puanı gayet güzel domain yaşı bakımından.

"Savaş Oyunları" kelime olarak aylık aranma hacmi tek başına 60.500. Bu kelimeden aslan payını alan siteleri incelediğimizde domainlerinde anahtar kelime geçmiyor (oyunskor, oyunkolu vs, tek istisna savas.oyunu*com*tr)

Dezavantaj:
Jenerik değil. Savasoyunun, savasoyumlarım vs. gibi türetilebilecek bir sürü alternatifin olduğu sıradan bir adres. Hatta savasoyunlarim.com olsa aylık 165k aranma hacmi ile daha değerli bir keyword olabilirdi bu alanda.

Sizin domainin .net uzantısı boş ve .org uzantısı ile aynı alanda iş yapan bir site mevcut.

Sonuç:
Benim tahminim yaşı olmasa aranma hacmi keyword olmasından dolayı 50-150 derdim, yaşından dolayı 250-500 TL arası değeri olduğunu düşünüyorum. Kişisel fikrimdir en başta dediğim gibi domain piyasasında kimse şu domainin fiyatı kesin olarak budur diyemez tamamen proje ve alıcıya göre değişebilir.

Hocam ayrica tskler usenmemis arastirmisiniz saolun
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

bilal68 bilal68 www.silahlioyun.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 6, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Avantaj:

Dezavantaj:

Sonuç:

Arkadaşımızın ellerine sağlık çok güzel cevaplamış Sakın yanlış anlamayınız bizi ama o domaine müşteri bile bulmak zordr.
Bir daja domain olmadan önce biryerlerden destel alman senin için iyi placaktır.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

'' Kuvvete Dayanmayan Aciz Adalet, Adalete Dayanmayan Kuvvet Zalimdir. ''

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 796
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 37, (%100)
Satmak icin sormadim hocam . Epeydir bende domain kullanicam sadece fiyatini ogrenmek adina sordum. Bosa dusmustu almistim aylar evvel . Sıkinti yok yani😀

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al