wmaraci reklam

Egitim Blogu Hakkinda Sorularim

4 Mesajlar 486 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Mehaba arkadaşlar egitim blogu açmayı planliyorum yazıları yazmaya başladım yaklaşık 15 tane 400 ile 600 kelime arası makaleler bunlar sorularim şu

1: Makaleler 50 ye ulaşinca siteye eklemeye başliyacagim fakat yazilari tek seferdemi yükleyim yoksa günde 2 3 makalemi yükleyim hangisi daha etkili olur?

2: tanitim yazisi backlink vs alacagim yani seo yaptiracagim ne zaman yaptirmaya basliyim en baştami yoksa yazilar girildikten sonrami?

Cevaplarsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
1-) Günde 1 tane girmeye başla bence.Daha sonra 2 ye çıkart.Sonrasında 3 e zorla 2-3 ay geçtikten sonra günde 1 tane 2 tane 3 tane değişken biçimde giriş yap.Artık index sayın artacak ve belirli dolgunluğa ulaşacağı için günde 1 tane girsende olur ancak şunu unutma.Her zaman istikrarı arttırarak düzenli hareket etmek en iyisidir.

2-) Ben 1 sene oldu siteme dış seo yaptırmadım.Googleda belirli bir saygınlığa ulaştı.Bazıları için geç gözüküyor olabilir ancak yavaştan başlıyorum.Kesnlikle en başta seo konularına dadanma.Sonrasında bütçen olmaz yetersiz kalırsın yetişemezsin.Biraz sabret 6-7 ay geçsin.Bu süreçte iç seo ile ilgilen.

AsosyalAdam
AsosyalAdam

kişi bu mesajı beğendi.

GrafikYazilim06 GrafikYazilim06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker, Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 121 / 63
  • Ticaret 14, (%100)
Bence de adım adım ilerlemekte fayda var. Yazıların seo ya uygunluğu, imla kuralları, anahtar kelime kullanım oranları, görsel aramalardan hit almak için resimlere title, alt etiketlerinin girilmesi vb. konularda önemli, bunlara da dikkat ederseniz ziyaretçi sayınız artar. Ayrıca sosyal medyada önemli, ne kadar etkili kullanırsanız o kadar çok geri dönüşü olur, kolay gelsin..
AsosyalAdam

kişi bu mesajı beğendi.

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

GrafikYazilim06 adlı üyeden alıntı

Bence de adım adım ilerlemekte fayda var. Yazıların seo ya uygunluğu, imla kuralları, anahtar kelime kullanım oranları, görsel aramalardan hit almak için resimlere title, alt etiketlerinin girilmesi vb. konularda önemli, bunlara da dikkat ederseniz ziyaretçi sayınız artar. Ayrıca sosyal medyada önemli, ne kadar etkili kullanırsanız o kadar çok geri dönüşü olur, kolay gelsin..

narinhosting adlı üyeden alıntı

1-) Günde 1 tane girmeye başla bence.Daha sonra 2 ye çıkart.Sonrasında 3 e zorla 2-3 ay geçtikten sonra günde 1 tane 2 tane 3 tane değişken biçimde giriş yap.Artık index sayın artacak ve belirli dolgunluğa ulaşacağı için günde 1 tane girsende olur ancak şunu unutma.Her zaman istikrarı arttırarak düzenli hareket etmek en iyisidir.

2-) Ben 1 sene oldu siteme dış seo yaptırmadım.Googleda belirli bir saygınlığa ulaştı.Bazıları için geç gözüküyor olabilir ancak yavaştan başlıyorum.Kesnlikle en başta seo konularına dadanma.Sonrasında bütçen olmaz yetersiz kalırsın yetişemezsin.Biraz sabret 6-7 ay geçsin.Bu süreçte iç seo ile ilgilen.

AsosyalAdam

cevaplarinizdan dolayi teşekkür ederim
GrafikYazilim06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al