wmaraci reklam

Facebook Yorum Kutusu kullanmak ne kadar mantıklı?

14 Mesajlar 3.357 Okunma
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar sorum başlıkta belirtildigi gibi sitede kendi yorum panelimizi kaldırıp Facebook yorum kutusu eklemek ne kadar mantıklıdır? arama motorları açısından bi fark + sı - si nedir cünki konu altına yorum kastıran binlerce kisi var sizce ne yapılmalı birde bu yorumlardan haberimiz oluyormu onaylama ? yapabiliyormuyuz yada işte toplu olarak hepsini bi panelde görebiliyormuyuz? tek tek sayfamı dolasmamız gerekir

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Açıkçası ben 3. parti bir yazılımla sitenize içerik sağlamanızı pek önermiyorum. Tabi sosyal medyayı kullanarak sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz ancak yinede karşı tarafa bağlı olmuş olacaksınız. İleride facebook'da oluşan bir problemden sitenizde etkilenecek. O yüzden her zaman kendi sisteminizi kullanmanızı öneririm.

Seo açısından ise facebook yorumlarının bir zararı olacağını düşünmüyorum. Google bu yorumlarıda görüp, indexlediği sayfaya ekleyecektir.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Bence WordPress'in kendi yorumları her zaman daha iyi. Kullanım açısından, kontrol açısından..

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
ben blogger kullanıyorum yorum yapabilmek icin blogger hesabı gerekiyor.. anonim sekilde yorum yapma var ama cogu bilmiyor facebook yorum gurubunu kullanırsam herkez kolay kolay yorum yapar diye düsünüyorum ama işte oradaki yorumları tek bi panelden yönete biliyormuyum suanda bile spam yorum alıp duruorum

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
wmaraci

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Facebook ile yorum atabilmek için facebook'a giriş yapmış olmak gerekiyor diye biliyorum. O yüzden çok fazla spam yorum geleceğini sanmıyorum. Ki zaten facebook spam yorumlar için bir önlem almıştır.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Evet bende biliyorum Facebook'a giriş yapılması gerekildigini ama link atan cok olur tüm bu yorumları aynı anda görebildigimiz bi paneli varmı ? yoksa yorumları kontrol etmek icin sayfa sayfa dolasmak zorundamıyız acaba yada yorumları onaylmak gibi bi özellik

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Hepsini görebildiğin bir panel yok diye biliyorum. Ancak link atan kullanıcının yorumunu silebilir ve birdaha yorum atmasını yasaklayabilirsin.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
tek tek sayfa sayfa link atan kullanıcımı arıcam ben yani? ayrıntılı bilgiye nereden ulasabilirim acaba.. denemek lazım aslında ama zamanım olmuyorki önümüzdeki 5-6 gün full doluyum ya

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)

admin adlı üyeden alıntı

Hepsini görebildiğin bir panel yok diye biliyorum. Ancak link atan kullanıcının yorumunu silebilir ve birdaha yorum atmasını yasaklayabilirsin.

Böyle bir panel bulunuyor belki de bu özellik yeni eklenmiştir ama çok sıkıntılı bir işlem facebook yorum olayı.

Artı ve eksilerini paylaşmaya devam edebilirsek herkes bilgilenmiş olur.

-Bura komple benim.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Facebook yorum panelini sadece kullanırsun, yorumlara müdahele edemyorsun diye biliyorum, yani biri reklam fln bırakır ki bırakırlarda sonuçta yurdum insanı :)

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al