freelance iş ilanları

Fake Pr Nedir? Nasıl Anlaşılır?

17 Mesajlar 2.436 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Pagerank kalktı diye bir ibaresi yok Google'ın. Link ticareti nedeniyle suistimal edildiği için sadece Google geliştirici ekibinin erişimi var. Bunca kaynak var. Hadi ingilizce yetersiz de ezberden ne de güzel sallıyorsunuz. O yok, bu kalktı, şunun önemi yok... Bu kadar yetkinseniz Google'a iş başvurusu açın ya da kendi arama algoritmanızı yazın.
Türkiye'de herkesin her konuda fikri var.

İyice araştır öğrenirsin bence.PR olayı kalktı tamamen.Yerine yeni bir sistem getirmek üzere google.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Kapışır cahil olduğu için kapışır evet. Ben sana PR0 bir domain söylerim PR 8 sandığın domainden 50 kat daha fazla getirir verir adama.

O pr 6 7 8 sandığınız domainlerin çoğu belki pr 1 e çekildi ama siz göremiyorsunuz. Ama6 sen önce pr0 olan ve şuandada pr0 olarak gözüken bir çok domain belki pr9 anlamamak için çabalıyorsunuz.

Tanıtım yazısı dediğiniz şeyde saçmalıktan öteye gitmez.

Çok biliyorum sanıyorsanız istatistikle gelin günlük maksimum 1000 5000 10000 hitli sitelerinizle einstain sanıp kendinizi ortaya saçmalıklar sallamayın.

Neyse son mesajım.

Ek Olarak: Ekstra olarak pagerank ile fake pr arasındaki farkı dahi bilmeden karşındaki adama saçmalam demek inanılmaz özellikle sana birşeyler öğretmeye calışan bir adama. Bu bilgileri insanlar parayla satın alınamıyor ondan sonra neden kimse artık bişey paylaşmıyor diye yakınıyorsunuz.

Siz kendinizi çoktan einstain moduna sokmuşsunuz bizim bişeyler öğretmeye calışmamız zaten başından itibaren hata.

Saygılar.

Sayın egosu Ağrı dağını aşmış Caesar aradaki farkı bilmiyorum demedim yazdıklarımı iyi oku 15 yıldır bu sektörün içindeyim farkındaysan ben pr nin öneminden bahsetmedim çok faydalıdır da demedim sen önce şu kavrama eksikliğini gider .ha burada hitini göstererek millete çok bilmişlik taşlamayacaksan warez yada legal olmayan sitelerle o hitlerinin kralını yıllar önce yaptık yedik yuttuk burda bilgi kıyaslayacaksan her zaman ama burda çok bilmişlik yapacaksan da lafını alırsın konuyu dağıtma başlığı kirletme
HoRoZz

kişi bu mesajı beğendi.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
google trustrankı oturtmaya calısıyor.. önümüzdeki donemde bolca göreceksiniz bunu..

Trustrank'ın gözlemlenen bir diğer etkisi sitelerin Google gözünde tek tek değerlenmesi ya da değerini kaybetmesi üzerine oluyor. Bu nasıl oluyor derseniz, Google botları siteleri gezerken belirli kriterler üzerinden, o siteleri puanlandırıp kendi içinde bir derece oluşturuyor. Bu derecelendirme, sitenin yaşı, güncelleme aralıkları, özğünlüğü, yeni nesil tasarım ve kodlamaya sahip olması, hatasız kodlama ile oluşturulması ( ayrı bir öneme sahiptir ) sitenin kendi içinde linkleme yapısı ( Google bot istediği her sayfaya rahatlıkla ulaşabilmeli ) , site içindeki anahtar kelime yoğunluğu, sitenin ulaşılabilirliği, site içindeki kelime yoğunlukları gibi daha sayabileceğimiz pek çok unsur Trustrank'ı arttırabilir veya azaltabilir. Her sitenin Trustrank'ı farklı oluşacaktır. Bunun için Google gözünde her sitenin de yeri ayrı oluyor. Yani kısaca pr5 değerine sahip bir site pr6 bir siteden daha etkili olabilir.
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

İyice araştır öğrenirsin bence.PR olayı kalktı tamamen.Yerine yeni bir sistem getirmek üzere google.

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Google Pagerank servisinin resmi olarak kaldırıldığı hakkında bir açıklama yapmadı. Güncellenmeyeceği hakkında bir açıklama yaptı.

Backlinco da 5 Ocak 2016'da güncellediği Google Ranking Factors: The Complete List yazısında Pagerank değeri yüksek sitelerin, düşük olanlara karşı hala güçlü bir sinyal verdiğini yazıyor ve listeden kaldırmadı.

PR olayının tamamen kalktığına dair bana Google tarafından yapılan resmi açıklamayı yazar mısın sayın seo uzmanı? Güncellemiyoruz yazısını değil, Google olarak Pagerank servisini lağvettik yazısını.
Pagerank'ten sonra da bir sürü farklı algoritma denedi Google zaten. Sen hala yerine yeni bir sistem getirmek üzere diye bekle.

Google Translate ingilizcenizle sağdan soldan birşey duyup, başka forumlarda ondan bundan aklınızda kalanı ömür forumlara satıp seo uzmanı oluyorsunuz.

Forum yöneticileri artık şu işe bir çözüm getirip SEO sertifikası ya da herhangi bir yerde bu işin eğitimi almamış kişilere titrinde SEO UZMANI yazmasına izin vermemeli. Nasıl ki hosting hizmeti verirken çoğu forum belgesiz kişilere satış imkanı vermiyor. Böyle işsiz yerine serbest meslek yazan seo uzmanlarına da müsaade etmeyeceksin.
HoRoZz aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SelimCan SelimCan Web İdea Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** I**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar Page Rank diye Birşey Güncelde Değil Saten itibar Etmeyiniz.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
hiçbir etkisi olmasa bile ben kendi sitemde PG 4 gördüğüm zaman keyif alıyorum varmı ötesi..
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
bence noktayı sayın HoRoZz koymuş saygılarımla
HoRoZz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al