lostyazilim

Film & Dizi Telifleri

29 Mesajlar 3.733 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Roots adlı üyeden alıntı

Ben size telif alacağım diye birşeyde bulunmadım sadece görüşlerini merak ettim sordum ayrıca emin olun hak yememek için çalışan insanlarda var sizin açınızdan bakarsak o zaman hırsızlar çoğalır herkes birbirinden çalar misal cam kesmek çok basit al elması eline kes gir çal ne varsa çık o mantık oluyor w.arez yani farklı yönden düşünmenizi tavsiye ederim.

Sanırım benim film siteleri hakkındaki görüşlerimden haberdar değilsiniz:)
http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/film-sitesi-olanlar-okusun-93076.html

wmaraci
reklam

Roots Roots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Sanırım benim film siteleri hakkındaki görüşlerimden haberdar değilsiniz:)
http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/film-sitesi-olanlar-okusun-93076.html

O zaman biz torrent sitesi kuralım parayı kırarız, türkler para kullanmaz ya :) :)

/FullStackDeveloper

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Roots adlı üyeden alıntı

O zaman biz torrent sitesi kuralım parayı kırarız, türkler para kullanmaz ya :) :)

Aynen öyle:) Ülke gerçekleri kardeşim Polyannacılık yapmaya gerek yok. Bir şeyin bedavası bu kadar yaygınken para veren insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İnsanlar karın tokluğuna çalışırken bedava hizmet veren 100'lerce film sitesinden değilde sizin sitenizden izleyeceğini düşünmek bana göre hayalperestliktir. Siz açıklanan milli geliri baz alıyorsanız bilemem tabi:D

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Aynen öyle:) Ülke gerçekleri kardeşim Polyannacılık yapmaya gerek yok. Bir şeyin bedavası bu kadar yaygınken para veren insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İnsanlar karın tokluğuna çalışırken bedava hizmet veren 100'lerce film sitesinden değilde sizin sitenizden izleyeceğini düşünmek bana göre hayalperestliktir. Siz açıklanan milli geliri baz alıyorsanız bilemem tabi:D

İşte biz bu yüzden hep kayıp ediyoruz, şöyle birşey olsa hem ülke kalkınır hemde w.arez olanağı kalkar herkes belli bir para vererek satın alsa o ürünü sonra o adam da o kazancıyla yeni film çıkartsa atıyorum ilk aldığın film 30 liraysa şimdi aldığını onun karıyla zaten atıyorum 20 liraya satar bu sayede hem o kalkınır hemde vergi zamları vb gibi bir olanak olmaz herkes nerden ücretsiz bulacağım diye düşünüyor ama halbuki adamın emeğini verse herkes katkıda bulunsa böyle bir durum olmaz atıyorum ilk 1 tane film çekildiyse ve herkes satın aldıysa o 1 tane film olur sana 3 tane kimse almazsa adam batar çıkar gider nolacak sonrada ülke battı olacak bu tarz düşünceler hep yanlış bence.

/FullStackDeveloper
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Roots adlı üyeden alıntı

İşte biz bu yüzden hep kayıp ediyoruz, şöyle birşey olsa hem ülke kalkınır hemde w.arez olanağı kalkar herkes belli bir para vererek satın alsa o ürünü sonra o adam da o kazancıyla yeni film çıkartsa atıyorum ilk aldığın film 30 liraysa şimdi aldığını onun karıyla zaten atıyorum 20 liraya satar bu sayede hem o kalkınır hemde vergi zamları vb gibi bir olanak olmaz herkes nerden ücretsiz bulacağım diye düşünüyor ama halbuki adamın emeğini verse herkes katkıda bulunsa böyle bir durum olmaz atıyorum ilk 1 tane film çekildiyse ve herkes satın aldıysa o 1 tane film olur sana 3 tane kimse almazsa adam batar çıkar gider nolacak sonrada ülke battı olacak bu tarz düşünceler hep yanlış bence.

Bir gün gelir dünya sana uymazsa:) Yaşınız genç daha, çok şey göreceksiniz, göreceğiz. Şuan asgari ücret 891 lira. İstanbul'da en kötü evin kirası 600 lira. Kaldı geriye 291 lira. İnternet, su, elektrik, telefon, doğal gazıydı derken oldu sana 180-200 lira. Gelir gider bu haldeyken filme 30 lira vermesini nasıl bekleriz bu arkadaştan? O da bu fakirlikle izlemeseniz derseniz başka tabi:) Türkiye'de 15 milyon kişi asgari ücretle çalışıyor. Hal böyleyken dedikleriniz ne kadar güzel şeylerde olsa ülkemizde hayata geçirilmesi çok zor. Sanata ve sanatçıya verilen değer konusunda ben de dertliyim ancak insanların sanata yönelmesi için öncelikle belli bir refah seviyesi gerekir.

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Bir gün gelir dünya sana uymazsa:) Yaşınız genç daha, çok şey göreceksiniz, göreceğiz. Şuan asgari ücret 891 lira. İstanbul'da en kötü evin kirası 600 lira. Kaldı geriye 291 lira. İnternet, su, elektrik, telefon, doğal gazıydı derken oldu sana 180-200 lira. Gelir gider bu haldeyken filme 30 lira vermesini nasıl bekleriz bu arkadaştan? O da bu fakirlikle izlemeseniz derseniz başka tabi:) Türkiye'de 15 milyon kişi asgari ücretle çalışıyor. Hal böyleyken dedikleriniz ne kadar güzel şeylerde olsa ülkemizde hayata geçirilmesi çok zor. Sanata ve sanatçıya verilen değer konusunda ben de dertliyim ancak insanların sanata yönelmesi için öncelikle belli bir refah seviyesi gerekir.

Orda bahsettiğim film & dizi veyahut bu tür elektronik materyaller'in fiyatı örneklendirme ama şöyle'de birşey mevcut bunu bu hale getiren bizleriz sefasınıda zamanında sürdüler cefasınıda çekiyoruz, eğer zamanında bu tür olaylar olsaydı ve erkenden önüne geçilseydi bu tür olayları şuan yaşamamız gibi birşeydi.

/FullStackDeveloper

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
kul hakkı

Dogukann Dogukann Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 50 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında yapıcaksın bi popcorn time gibi uygulama, basıcaksın telifi ( babanız dubai sakinlerindense ) koyucaksın adsenseyi, millete dağıtıcan ücretsiz uygulamayı :D
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Doğukan adlı üyeden alıntı

Aslında yapıcaksın bi popcorn time gibi uygulama, basıcaksın telifi ( babanız dubai sakinlerindense ) koyucaksın adsenseyi, millete dağıtıcan ücretsiz uygulamayı :D

Ben bir tane dubai'den hatun bulayım evleniriz, sonrada artık yaparız bir popcorn uygulama yaparız. :D
Dogukann

kişi bu mesajı beğendi.

/FullStackDeveloper
wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al