wmaraci reklam

Film Satış Sitesi Hakkında Bilgi

6 Mesajlar 691 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar merhaba. Elimizde 130 TB üstü film arşivimiz bulunmakta. Filmler 4k, remux, 3d, bluray tarzında.

Abartı olmasın ama belkide türkiyenin en iyi 4k arşivine sahibiz. elimizdeki filmlerle harddisk dolumu yaparak yıllardır birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Arşivimize hergün onlarca film eklenmeye devam ediyor. Oldukça profesyonel arşivimiz mevcut.

Ancak yaptığımız işe karşılık maaliyetlerimiz bir hayli yüksek oluyor. Ortağımla forum sitesi açıp, filmleri vip üyelik oluşturarak piyasaya sürmeyi planlıyoruz.

İşin yoğunluğunu biliyorum. Acaba bu işle 2 kişi baş edebilirmiyiz. Hukuki problemler yaşarmıyız. filmlerin barındırılacağı alan hakkında tavsiyeleriniz nelerdir. ( nerede barındırabiliriz )

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bilgilendirme yaparsa sevinirim.

wmaraci
reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Hukuki sorun olacaktir bence tabi bu işi yapanlar var onlarla görüşmek lazım nasıl yapildigiyla ilgili. Yanınıza 3 kişi daha bulmalısınız bence forum için.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
BöcekBaşı cevap için teşekkür ederim. piyasada bu işi büyük yapan 4 farklı site mevcut. onlara mail ile ulaştık, bakalım bize samimi bilgi verecekler mi

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
önçelikle iyi bi çalışma tebrikler bu işi yapan 2 adet dünyaca ünlü bilenen siteler mevcut onlara taşınılarak bi site yada bi forum sitesi iyi olur vip üyelik olucak ama fazla pahalıya kaçarsanız elinizde patlar örnek veriyorum 1 yıllık 200 yada 150 tl çivarında ben misalen dedim benim arşive ihtiyacım yok 5 adet torrent sitesinde uploaderlik yapıyorum ayrıyetten sunucum var yeterki film olsun hemen indirme yapıyorum kendi bilgisayarıma neyse konuyu saptırmayalım :) iyi çalışmalar dilerim fiyatı makul ve uygun tutarsanız iyi yerlere gelirsiniz fazla pahalı çekmeyin örnek vereyim 1 yıllık 150 tl dedik bi başkası sorucak sen filmleri nerden aldın yada indirdin örnek şu siteden xx.net gibi ne oldu fiyat uygun müşteri her zaman gelir iyi çalışmalar yorum yapim dedim yanlış anladıysanız özür dilerim ben kendi düşünçemi yazdım sakın yanlış anlamayın iyi çalışmalar , başarılar dilerim bu forum sitesi için gerekli kişi sayısı en az 3 en fazla 6 arası ideal ilk başta zorlanırsınız ama tutturunca on numara olur

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hdizleyelim vermiş olduğun bilgi için çok teşekkür ederim. ücretlendirme konusunu genelde rakiplerimiz ile bir tutmaya çalışıp fiyatı öldürmemeyi amaçlıyoruz. şuan yaptığımız harddisk dolumundaki fiyat politikamız, kurulumumuzdan beri bu yönde gidiyor.
bilgilendirme için tekrardan sağolun. hayırlı geceler

hakancevik hakancevik Kral Çıplak Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetmen / Yapımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 22 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bir yönetmenim, ve hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum bu 1. İkincisi Hukuki olarak her zaman karşınızdayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al