wmaraci reklam

Film Sitesi Hakkında

4 Mesajlar 734 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JoshuaThearl JoshuaThearl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Film sitesi kurmayı planlıyordum bi arkadaşım beni çaydırdı korkuttu diyebiliriz . Lokasyonu yabancı olacak , bir sıkıntı olma ihtimali var mıdır ? İllegal bir iş olduğunu biliyorum. Güvenli yollardan ücretli ip adresi değiştirme programı vs mi alsam acaba çok mu kuruntu yapıyorum . Film sitesi olanlar varsa aramızda bana bi yardımcı olabilirler mi acaba .
otoyuklecom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Roots Roots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Senin gibi onlarca insan film & dizi sitesi açıyor veyahut açmaya kalkıyor ama süreçler bana kalırsa şöyle işliyor sen küçük bir film sitesine birşey yapmıyorlar ama şu var ki büyümeye kalktığınızda günlük hitiniz 4-5k hit alabiliyorsa bknz: DiziMag gibi bir siteler olunca yapımcılar size takılır ve o site mutlaka er yada geç kapatılır ve cezai mahkumiyete kadar gider :) açıp açmamak sizin keyfinize kalmış.

/FullStackDeveloper

otoyuklecom otoyuklecom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAZILIM
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 28 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

Roots adlı üyeden alıntı

Senin gibi onlarca insan film & dizi sitesi açıyor veyahut açmaya kalkıyor ama süreçler bana kalırsa şöyle işliyor sen küçük bir film sitesine birşey yapmıyorlar ama şu var ki büyümeye kalktığınızda günlük hitiniz 4-5k hit alabiliyorsa bknz: DiziMag gibi bir siteler olunca yapımcılar size takılır ve o site mutlaka er yada geç kapatılır ve cezai mahkumiyete kadar gider :) açıp açmamak sizin keyfinize kalmış.

Öncelikle merhaba

Dizimag gibi bir siteyi 4 5 k hit ile örnek vermişsiniz , belirttiğiniz sitenin günlük değil o saatlik hitiydi. Onun haricinde dizimag'e birçok uyarı geldi , birçok tebligat gönderildi ancak umursamadılar. Daha sonrasında aylık ciddi paralar kazanmaya başlayınca xxk veya xxxk değerinde meblalardan bahsediyorum artık yabancıların bu dikkatini çekti ve olaya el koydular.

Gel gelelim film veya dizi sitesindeki sorunlara , Türk filmi veya Türk dizisi yayınlamadığınız sürece size telif haklarıyla ilgili mail gelmesi 1000'de 1 'dir. Siteniz günlük 50 100k 'yı bulduğunda sizlere mail gelir hep, sizde içeriğin linkini değiştirerek maile cevap verebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili profesyonel yardım isterseniz skype adresinizi iletmeniz durumunda görüşebiliriz.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Günlük 4-5 k hit buna sebep olmaz. Türk filmi yada Türk dizisi koyunca telif hakkı mailleri gelmeye başlıyor. Bu zamana kadar yabancı filmlerde başıma hiç gelmedi. Dizimag i bildiğim kadarıyla baya bir kişiye kafa tuttular sonu o yüzden böyle oldu bazen söz dinlemek lazım sonuçta illegal birşey le uğraşıyoruz. Telif hakkı maili geldiğinde sileceksin ve fazla büyümeyeceksin tek kural bunlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al