wmaraci reklam
lidertakipci

Forum site kuracağım neler yapmalıyım

20 Mesajlar 2.481 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

guzelmedya guzelmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sosyal medya hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba arkadaşlar büyük bir forum sitesi kurmayı düşünüyorum

WMaraci , *** gibi

ama hızlı bir iş yapmıyacagım.

bunun için yardım ederseniz sevinirim
hangi tema veya nasıl birsey yapmalıyım

çünkü yatırımlar yapacagım. Örnek : 5binTl reklam
seo , diğer sitelerden banner reklam

bunun için türkiyenin iyi bir forum sitesi olacagı için
hemen başlamak istemiyorum

cevaplarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Bence webmaster alanında o kadar yatırım yapmak boşuna.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

firuze firuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 29 / 30
  • Ticaret 8, (%100)
Eger bu islerden anliyorsan herseyi kendin yapacaksan basla derim yoksa tasima su ile degirmen çevirmeye kalkisirsan, yariyolda kalirsin parana da yazik olur.
guzelmedya

kişi bu mesajı beğendi.

oguz10 oguz10 www.akvaryumbaliklari.org Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
herşey bi hevesle oluyor ama sonrasını olmuyor
aliteker amatoryus mustafa94

kişi bu mesajı beğendi.

www.kastamonugezgini.com | www.ozkaharita.com | Yekta Balık Üretim - Youtube - http://bit.ly/2knWXWR
wmaraci
wmaraci

Felix Felix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

oguz10 adlı üyeden alıntı

herşey bi hevesle oluyor ama sonrasını olmuyor
Haklı cidden...

BursaMerkez BursaMerkez Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 13 / 14
  • Ticaret 1, (%0)
bence o yatırımı başka projelerde kullan forum işi çok zor iş
aliteker

kişi bu mesajı beğendi.

solaris2010 solaris2010 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yönetci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum ben 15 senelik borsacıyım. 3 ay önce http://www.borsaizle.net sitesini kurdum ve kurduğumda 1 tane takipçim yoktu. Şimdi 700 ün üzerinde üyem,hergün 1000 civarı tekil hitim var. Googleda ilk 500 de olmadığım birçok kelimede de şu an ya ilk sayfa yada ikinci sayfaya geldim. Ama bu 2-3 ay bu işe çok mesai harcadım, geceleri 3 de yattım. Takipçilere inanılmaz bir hizmet verdim ve vermeye devam ediyorum. Analizler,takaslar borsa ile ilgili duyumlar haberler...

Şu an 3 aylık sitede günlük 15 tl adsense reklam gelirim var. Ve gelişmeye devam ediyoruz. İmkansız diye birşey yoktur , onu ne kadar istediğinle ilgili konu. Zaman ayıramayacaksan , çok emek vermeyeceksen paranı heba etme. Ama azimliysen kimseyide dinleme... Üyeler ne istiyor ne bekliyor iyi analiz et ve bu isteklere kolayca ulaşmalarını sağlayacak bir tema kur. Bir de en başta sosyal medyayı çok kullan, oradan sitene üye ve takipçi çek...Selamlar...
videolarim tanerava guzelmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Kaybetmeyi bilmeden kazanmayı öğrenemeyeceksin

http://www.borsaizle.net

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Webmaster adam web işine para harcamaz para kazanır :)
videolarim guzelmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Teqnic Teqnic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
sanırım burda bi arkadaş bişi yapmaya çalışıyo bnım anlamadığım u sizler yardımcı olacağınıza gereksızce mesajla yazıp o kişinin hevsınıd kırıosunuz kusura bakmıan kardşlrım ama arkadaş sizden açıp açmama konusunda yorum yapmanızı istememiş yardım istemiş tema konusunda 1 tanesid kadeşim hayırlı uğurlu olsun demeiş siz burada ne için varsınız bırbırınıze yardım ve dayanışma için çoğu kişi 50 tl yı bulunca cebınde gidip site açıyor sonrada böyle buyuk yatırım yapmak istyn arkadaşların paylaşdığı mesajlarada yada yardım konularına konuyla alakasız mesaj yazıo adam 50 tl ye site açıcam demıyor 5 bın tl dıyor kardşlrım yardımcı olun myth2012 kazan ozaman bu işde paarn gıdıcek sonra kazanıcaksız arkadaşım adam forum nasıl kuraım dye sormus bıtanesıde gorumla ılgılı bırsey yazmamıs vallahı pes ya sizlere kusura bakmayın ama pes yanı...

Ek Olarak: kaç gündür bişi soruyoruz burda 1 tanesıde aynı bu konduakı gıbı cvp vrmıo ya okıyo bırakıo yada konu ıle alakasız yorumlar yazıor arkadaşlar burası turkıyenın en buyuk wm forumu yol geçen hanı deıl bırbırımıze yardımcı olmak ıcın dayanışma ıcın buradayız yapmaın boyle

Ek Olarak: SamimiBlog kardeş daha önce kaç defa webmaster forumu açdın bize bi açıklarmısın aydılanalım neden boşuna bizde öğrenlım değilmi arkadaşlar boşunaymış o zaman neden burdsın boşunaysa canyoldaşım :)

Ek Olarak: Bursa Merkez kardeş senıde piste davet ediyorum aydınla bızı daha once 5 bın tl harcamıssın sanırım forum açıpta arkadaş senden açıyımmı açmıyımmı dıye soru sordugunu görmedım neler yapmam lazım diye soru sormus sen ne demıssın forum işi zor işde daha önce kaçdefa 5 bın tl harcayıpda forum açdın :)) bi söylede wm aılesı olarak aydınlanalım senın ışığınla
guzelmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Selamün Aleyküm

guzelmedya guzelmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sosyal medya hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 9, (%100)

Teqnic adlı üyeden alıntı

sanırım burda bi arkadaş bişi yapmaya çalışıyo bnım anlamadığım u sizler yardımcı olacağınıza gereksızce mesajla yazıp o kişinin hevsınıd kırıosunuz kusura bakmıan kardşlrım ama arkadaş sizden açıp açmama konusunda yorum yapmanızı istememiş yardım istemiş tema konusunda 1 tanesid kadeşim hayırlı uğurlu olsun demeiş siz burada ne için varsınız bırbırınıze yardım ve dayanışma için çoğu kişi 50 tl yı bulunca cebınde gidip site açıyor sonrada böyle buyuk yatırım yapmak istyn arkadaşların paylaşdığı mesajlarada yada yardım konularına konuyla alakasız mesaj yazıo adam 50 tl ye site açıcam demıyor 5 bın tl dıyor kardşlrım yardımcı olun myth2012 kazan ozaman bu işde paarn gıdıcek sonra kazanıcaksız arkadaşım adam forum nasıl kuraım dye sormus bıtanesıde gorumla ılgılı bırsey yazmamıs vallahı pes ya sizlere kusura bakmayın ama pes yanı...

Ek Olarak: kaç gündür bişi soruyoruz burda 1 tanesıde aynı bu konduakı gıbı cvp vrmıo ya okıyo bırakıo yada konu ıle alakasız yorumlar yazıor arkadaşlar burası turkıyenın en buyuk wm forumu yol geçen hanı deıl bırbırımıze yardımcı olmak ıcın dayanışma ıcın buradayız yapmaın boyle

Ek Olarak: SamimiBlog kardeş daha önce kaç defa webmaster forumu açdın bize bi açıklarmısın aydılanalım neden boşuna bizde öğrenlım değilmi arkadaşlar boşunaymış o zaman neden burdsın boşunaysa canyoldaşım :)

Ek Olarak: Bursa Merkez kardeş senıde piste davet ediyorum aydınla bızı daha once 5 bın tl harcamıssın sanırım forum açıpta arkadaş senden açıyımmı açmıyımmı dıye soru sordugunu görmedım neler yapmam lazım diye soru sormus sen ne demıssın forum işi zor işde daha önce kaçdefa 5 bın tl harcayıpda forum açdın :)) bi söylede wm aılesı olarak aydınlanalım senın ışığınla

hocam gerçekden çok teşekkür ederim ::)
tanerava

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al