wmaraci reklam

Geçmiş olsun. Paypal gibi Skrill'e de veda ediyoruz. Yazıklar olsun

43 Mesajlar 7.497 Okunma
smmexpress

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
defolup gitsin bu işten para kazanıpta vergisini vermeyen düşünsün
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mustafaozay mustafaozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
İÇinde trilyon varsa ne yapalım hocam. Vergisini ödesin kurallara uysun, bizim şirketlerimiz için uygun rekabet koşullarına uysun ne yaparsa yapsın. Avrupa ülkeleri milyonlarca dolar vergi cezaları kesiyor. Bizim ülkemizde kesemiyorsa engellemeli. Çağ dışı konuşuyormuşum gibi düşünmeyin. Siz çok duygusal bakıyorsunuz olaylara
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

www.tasosaticisi.com

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)

MehmetAk12 adlı üyeden alıntı

Bu TROY mudur nedir, o çıkacak diye adamlar her ödeme sistemini engelliyor, yakında webmoney vb alternatiflerde gider, TROY'da uluslararası platformda yalan olur, Kredi Kartı kullanmaya illa mahkum bırakılıyoruz

Hocam TROY sisteminin bununla hiçbir ilgisi yok. TROY aynı mastercard, visa gibi bir sistem. Paypal veya Skrill gibi bir hizmet sunmuyor yani birbirini etkileyen şeyler değil. Paypal kapanmamış olsa TROY kartınızı Paypal'a da eklerdiniz.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

mustafaozay adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kusura bakmayın ama burada türkiye'nin kararlarına destek çıkmanızı beklerdim. Benim ülkemin kurallarına uymayacak, diş bileyecek site varsa terk etsin ülkemi yapacak bir şey yok. Türkiye'nin ne kadar iyi bir pazar olduğunu biliyorlar. Ya uyum sağlarlar ya da bu diyarı terk ederler. Belki buraya yorum yapan çoğu kişiden daha fazla paypal kullanıyorumdur. Benimde paypal işime geliyordu ancak bu şekilde olması rekabet açısından daha sağlıklı. Böylece kendi markalarımız ortaya çıkar belki bizimde

Türkiye'nin kurallarına uyum sağlarlarsa olan yine biz kullanıcılara olacak. Adamların sunduğu hizmeti bizimkiler veremez hatta VERMEZLER. Yani kendi markalarımız ortaya çıksa da bizim ülkemizdeki firmaların rekabet anlayıcı farklı olduğundan dolayı zararını biz çekeceğiz.

wmaraci
wmaraci

Rehber Rehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Konuşmayayım diyorumda tutamadım kendimi yine arkadaşlar beyinden tasaruf etmeyin bu sizi uzun yaşatmaz yada genç tutmaz tamam mı.Paypal neden ülkemizden uzaklaşıyor bunları bi okuyun öğrenin ona göre yorum yapın ki şöyle uzaktan baktığımızda beyni fonksiyonlarınız yeterli düzeyde görülsün.

Konu ne ara hükümete geldi, bu mevzuatlar hakkında ne kadar bilginiz var.Paypalın ülkemizde isteklerine baktınız mı ?.Belli ki bakmadınız ve beş kuruş bilginiz yok.Kimse bu ülke de kafasına göre at koşturamaz arkadaşım.Burada birşeyler yapmak istiyorsan bu ülkenin kurallarına uyacaksın bu kadar basit.

Sen kimsin bir kere vergi ödemeyi reddediyorsun bunu birisi açıklayabilir mi ?.

Bonzai arkadaşım konuyu hükümete nasıl bağlıyorsun şunu bana bir açıklasana ?.Amacın ne yani ne yapmaya çalışıyorsun ?.He beğenmiyor musunuz dünya üzerinde bir sürü ülke var basın gidin oraya kullanın paypalı rahat rahat.Yaşayın dininizi orada rahat rahat yaşayabiliyor musunuz.

Gereksiz gereksiz konuşup insanın asabını bozmayın gecenin bir vakti ramazan ramazan.Konu hakkınızda bilginiz yoksa susun kardeşim illa birşey yazmak zorunda değilsiniz !!!.

İki artis firma ülkemizden çekiliyor diye gerilemiş mi olduk şimdi.Emrin başım gözüm üstüne diyip vergiden muaf mı edilselerdi ne yapılsa sizce uygun olurdu acaba ?.Ülke yönetiliyor burada pc başında oyun oynanmıyor.Adamlar kafa tutacak Türkiye de sen neyin kafasını yaşıyorsun dediğin de suçlu olacak.Bu kafada vatandaşlarla bu ülke ne kadar ilerleyebilir yazık vallaha yazık ya ...
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

E-devlet onaylı sertifika sağlayarak mesleğinizi belgelendiriyoruz.

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Walla ben webmoney kullanıyorum, rusya'da ama işimi görüyor.

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)

Rehber adlı üyeden alıntı

...Paypalın ülkemizde isteklerine baktınız mı ?.Belli ki bakmadınız ve beş kuruş bilginiz yok....

Link atar mısın ne istemiş Paypal veya Skrill ülkemizden öğrenmek istiyorum.

Rehber Rehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
İnternette aratarak da öğrenebilirsiniz.

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2016/06/01/paypal-turkiyeden-neden-cekildi

E-devlet onaylı sertifika sağlayarak mesleğinizi belgelendiriyoruz.

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Rehber Okudum orada Paypal'ın Türkiye'den herhangi bir istekte bulunduğu yazmıyor. Siz şöyle yazdınız:

...Paypalın ülkemizde isteklerine baktınız mı ?.Belli ki bakmadınız ve beş kuruş bilginiz yok..

Varsa başka link atın öğrenelim ne istekte bulunmuş Paypal ülkemizden? "Beyinden tasarruf etmeyin" lütfen sizin beyniniz bize lazım. Öğrenmek istiyoruz. Burda pek çok insan ekmeğinin derdinde. Madem bilginiz var paylaşın. Bekliyoruz.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)

hozturk adlı üyeden alıntı

Boş muhabbet çocuk parkına çevirdiniz forumu, zaten şu paypal kapandı, skrill kapandı lanet olsun, Türkiye batıyor, geriliyor, muhabbeti yapanların tamamı çocuk yaşta, dünya görüşleri, facebookta gördükleri paylaşımlardan ibaret....

3000 tl lik telefonla açız Türkiye battı mesajı yazıyorlar, aynen şuna benziyor durum amerikan kapitalizmini protesto etmek isteyen bir üniversite öğrencisi, Amerikalı bir diplomata ayağındaki Nike marka ayakkabıyı fırlatmıştı, ben bu Nike ı neden giyiyorum demiyor ya da giymekten vazgeçmiyor ama Kapitalizme Lanet okuyor :D

Helal olsun ne güzel özetlediniz
hozturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al