wmaraci reklam

Google News Başvurum Onaylanır mı?

15 Mesajlar 2.143 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
birhabervar hocam öncesinde yaptığım araştırmada gördüğüm kadarıyla sektörde rekabet halinde olduğumuz 15 site'den 2 tanesinde News var. Fakat diğer sitelerin yöneticileri de birebir tanıştığım insanlar. Muhtemelen almayı denememişlerdir bile, o nedenle güveniyorum aslında. Fakat ne olur belli olmaz açıkçası.

NeroWin diğer sitelerin aksine gelir kalemimiz reklam değil hocam, o nedenle çok stres altında olduğumuz söylenemez. Sitede hiç reklam ya da tanıtım yazımız yok zaten, günlük hit açısından baraj olarak 25k'yı belirledik, geçene kadar da reklam koymayacağız.

Bahsettiğiniz eklenti için detaylı bir rehber var mıdır? Birkaç eklentinin yarattığı sorunlarla aylarca uğraştığımız oldu geçmişte, dolayısıyla bilmeden, öğrenmeden eklenti kurmayı sevmiyorum. Galiba paranoyaklaştım en sonunda :D

Sosyal medya bağlamında özellikle Instagram'da bizden daha iyi bir oyun medya sitesi bulunmuyor. Dolayısıyla onların yaptıklarını yapabiliriz diye düşünüyorum, yukarıdaki arkadaşa da belirttiğim gibi kendi alanımda news kaydı olan sadece 2 site var. Yani dediğiniz gibi ara içerikleri bulmak da, günlük 4-5 içerik üretmek de bizim için büyük sorunlar değil. News alırsak hiç olmayacak daha doğrusu.

Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim, eklenti ile ilgili yardımınızı beklemekteyim.

emirhantopcu sitenizi biraz inceleme fırsatım oldu. Başvuru dönemlerinizde güncel tutabilmiş miydiniz sitenizi, günlük içerikler 4-5'in altında olsa ben onaylamazdım şahsen. O yüzden de bizim sitede içerik sayısını fazlasıyla arttırmayı tercih ettik

wmaraci
reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
EranKucuk Sitemap eklentisinin ismi "XML Sitemap & Google News" Bu eklenti ana sitemap'ın dışında bir de haberler için ayır bir sitemap ekliyor. Bu sayede Google botlarına hangi yazısının haber olduğunu göstermiş oluyorsunuz. Kullanımı çok basit. Kurulum yaptıktan sonra ayarlarını Google üzerinden bulabilirsiniz. Olmadı ben de yardımcı olurum ayarlarla ilgili.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
NeroWin çok teşekkür ederim hocam. Başvuruyu yaptık hayırlısıyla, bir gelişme olursa iletişime geçeceğim.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Onay alamadık 2 ay sonra konuyu yeniden up yaparız artık. Fikriyle destek olan her arkadaşa teşekkür ederim
Mrdcanon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
google news almak için her şeyden önemli olan şey; haber yazmaktır.

cok sayıda ve olabildiğince özgünleştirilmiş yorum katılmış haberler....

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al