wmaraci reklam

Gösterebileceğiniz reklamların sayısı kısıtlanmıştır Adsense

8 Mesajlar 1.255 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ibrahimsen ibrahimsen WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
10k+ sayfa gösterimi aldığım %90 ı organik olan sitemde bir hafta önce adsense'den onay aldım ve reklam yayınlamaya başladım. Az önce geçersiz trafikten dolayı gösterebileceğiniz reklamların sayısı kısıtlanmıştır uyarısı aldım ve şu an sitede reklam gösterilmiyor. Sitede hiçbir şekilde bot kullanılmamıştır ve belirttiğim gibi %90 ı organiktir. Neden böyle bir sorun oldu? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Aşağıya adsense'den gelen uyarıyı ve sitenin bugüne ait analytics verilerini paylaşıyorum.

Adsense'den gelen uyarı

Bugüne ait analytics verileri (%90 organik)

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
reklam yayınlamaya başladım
Bu bahsettiğiniz reklamları onay sonrası siz mi yayınlamaya başladınız? Eğer siz reklam kodu girdiyseniz Adsense politikasını ihlal etmiş olabilirsiniz.

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc adsense hesabım onaylandı daha sonra reklam birimleri oluşturup ordan aldığım koda hiçbir değişiklik yapmadan sayfalara ekledim. Ortalama 3 reklam ekledim her sayfaya. 2 gün önceye kadar otomatik reklam yerleşimi aktifti fakat 2 gün önce kaldırdım ve hepsini manuel olarak ekledim.

Bu arada sitem instagram içeriklerini indirme hizmeti veren bir site. Örneğin bir instagram postunun sayfasına girdiğinizde o sayfada hiçbir içerik yok saf html'de. Ajax ile instagram'dan postu ve post açıklamasını çekiyorum ve öyle ekliyorum. Bundan dolayı olabilir mi acaba?
Orada da sıralama şu şekilde;

reklam
post açıklaması (posta göre değişir boş da olabilir, eğer boşsa ardarda 2 reklam gösterilir)
reklam

Şu anda reklam sayısında azaltma yapıyorum. Sadece 1 reklam göstereceğim.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

ibrahimsen adlı üyeden alıntı

enerjiveguc adsense hesabım onaylandı daha sonra reklam birimleri oluşturup ordan aldığım koda hiçbir değişiklik yapmadan sayfalara ekledim. Ortalama 3 reklam ekledim her sayfaya. 2 gün önceye kadar otomatik reklam yerleşimi aktifti fakat 2 gün önce kaldırdım ve hepsini manuel olarak ekledim.

Bu arada sitem instagram içeriklerini indirme hizmeti veren bir site. Örneğin bir instagram postunun sayfasına girdiğinizde o sayfada hiçbir içerik yok saf html'de. Ajax ile instagram'dan postu ve post açıklamasını çekiyorum ve öyle ekliyorum. Bundan dolayı olabilir mi acaba?
Orada da sıralama şu şekilde;

reklam
post açıklaması (posta göre değişir boş da olabilir, eğer boşsa ardarda 2 reklam gösterilir)
reklam

Şu anda reklam sayısında azaltma yapıyorum. Sadece 1 reklam göstereceğim.

Yeni onay almış sitelerde otomatik adsense kodları yerine kendi kodlarınızı kullanırsanız, Adsense sitenizden reklam yayınını keser hatta bu süreçte Ban bile yersiniz.

Adsense otomatik reklamlarının yayınlanması üzerine kurduğu sistemi birilerinin bozmasını istemez...
ibrahimsen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
geçmiş olsun kardeşim öncelikle. yaklaşık 1 ay boyunca kalır böyle ama gelgelelim 1 hafta da sürebilir senin yaptığın hataları düzeltmene bağlı olarak. (belki)
ibrahimsen

kişi bu mesajı beğendi.

tulparav.com

teknosilimo teknosilimo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum birileri sana sahte tık atmış olabilir. Eğer böyle bir yazı geldiyse reklam kodlarını direk kaldır. Sınırlama bitince duruma göre eklersin. Ayrıca adsensenin baglı oldugu mail adresini sürekli kontrol et. Ters bir durum varsa direk cevap yaz. Geçmiş olsun
ibrahimsen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
teknosilimo ben de öyle düşünüyorum reklamları kaldırdım hocam ama her gelen sahte tıkta ceza mı yiyeceğiz? Yani koskoca google kötü niyetli bir kişinin yaptığı hatayı siteye niye yıkıyor onu anlamadım. Bu ihtimal her zaman var ve takip edilemez. Ceza kalksa bile yine olabilir. Bu durumla karşılaşan çok kişi olmuş gerçekten üzücü beklemekten başka çare yok

teknosilimo teknosilimo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Google tekelleştiği için böyle durumları umruna takmıyor. Silip geçiyor dikkatli olmak lazım maile bir bildiri gelir gelmez cevap yazmak gerekli. Mail adresinizi sıksık kontrol etmelsiniz. Geçmiş olsun tekrardan
ibrahimsen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al