wmaraci reklam

Güncel Güvenilir Reklam Firmaları

9 Mesajlar 1.559 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Merhabalar,

Önceki yazımda http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/11-adimda-kaliteli-gelirli-web-sitesine-sahip-olmak-168597.html konusu ile yeni webmasterlara faydalı bilgiler vermiştim. Şimdi yine faydalı olacağını düşündüğüm bir yazı ile sizlerleyim. Bu yazıda şu an güncel olarak çalışan ve güvenilir olan reklam firmalarından bahsedeceğim. Bu reklam firmalarını sitesi AdSense politikalarına uyumlu olmayanlara tavsiye ederim. Refli linklerden üye olmanızı temenni ederim.

1 - CPMFun ( Refli | Refsiz )

AdSense alamayan bir çok kişinin ilk olarak tercih ettiği reklam firmasıdır. Bunun en büyük sebebi sadece tıklamaya değil gösterime de para vermesidir. Bu sistemde önemli olan tıklanması değil gösterim sayısıdır. Banner ve Pop-up reklam çeşitleri mevcuttur. Ödeme limiti 100 dolardır. NET30 sistemiyle çalışır ve ödeme sadece PayPal ile yapılır. 1000 gösterime genelde 0.40 - 1 dolar gibi bir ücret veriliyor. Üstelik tekile değil çoğula. Sayımları gerçekten çok iyi. Çıkan reklamlar genellikle oyun reklamları. Siteniz kayıt olduktan sonra 1-2 gün sonra onaylanır. Ben şu ana kadar onaylanmayan görmedim. Onay geldikten sonra kodları sitelerinize ekleyerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Çoğul hiti fazla olan siteler için tavsiye edilir.

2 - PopAds ( Refli | Refsiz ) ve PopMyAds ( Refli | Refsiz )

Bu iki firma şu an piyasada bulunan en güvenilir iki pop-up firmalarıdır denilebilir. Müstehcen içerikli reklamlara şu ana kadar rastlamadım. Bu ikisinin en çok sevilen özelliği ise bu iki sitenin pop-up kodlarını aynı anda bir siteye ekleyebilmeniz. Yani iki pop-upu birlikte ekleyerek daha çok kazanıyorsunuz. Her biri 1000 gösterime 0.50 dolar veriyor Türkiye için. İkisini birlikte kullanarak 1000 gösterime 1 dolar kazanç elde etmeniz mümkün. Bu firmalar PayPal ve PayZa ile ödeme yapıyorlar. Minimum ödeme limitleri 5 dolar. Siteleriniz kayıt olduktan 1-2 gün sonra onaylanır.

3 - Bc.Vc ( Refli | Refsiz )

Şu an piyasada bir sürü link kıslatma sitesi var. Bunların bir çoğu zaten çöp denebilecek siteler. Oran ve kalite olarak bakıldığında belli başlı bir kaç site var. Bunlardan biri de bc.vc servisi. Sayımları sorunsuz. Türkiye'de 1000 gösterime 2.5 dolar veriyor. Sık sık event yapıp oranlar 3 - 6 dolar arasına çıkartılıyor. Minimum ödeme 10 dolar. Ödemeyi hem PayPal ile hem de banka hesabınıza alabiliyorsunuz.

Benim şu an 1-1.5 k çoğul hitli bir sitem var. Bu sistemlerin hepsini kullanarak günlük en az 2 dolar yani 4,30 TL kazanıyorum. Bunların hepsini birlikte kullanarak gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sorularınızı konu altından ya da PM ile sorabilirsiniz.

Refli linklere tıklamanız dileklerimle...

Kaynak: Güncel Güvenilir Reklam Firmaları

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Yararlı yazı olmuş ancak daha çok firma eklenebilirdi. Mesela AdSense :D ayrıca Yllix Media'yı ekleyebilirsiniz. Güvenilir Türk Firmaları da var reklam.tl reklamstore gibi

.

• Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

Yararlı yazı olmuş ancak daha çok firma eklenebilirdi. Mesela AdSense :D ayrıca Yllix Media'yı ekleyebilirsiniz. Güvenilir Türk Firmaları da var reklam.tl reklamstore gibi

AdSense alamayanlar için hazırladım makaleyi. Yllix son zamanlarda sıkıntı çıkarttığı için eklemedim. Türk firmaları da eklenebilir dediğiniz gibi.

Awoor Awoor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Yetkilisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 51 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
hangi sitede kullanıyorsunuz hocam pm atabilirmisiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Popads ve popmyads sitelerine refinizden üye oldum teşekkürler.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)
CPMFun Sitesini Bilmiyordum Refinizden Üye oldum :)

• Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)

Restlesstr adlı üyeden alıntı

Popads ve popmyads sitelerine refinizden üye oldum teşekkürler.

xAngel adlı üyeden alıntı

CPMFun Sitesini Bilmiyordum Refinizden Üye oldum :)

Desteğiniz için teşekkür ederim.

YusufCelik YusufCelik Öğrenmeyi Seviyor... Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 41 / 56
  • Ticaret 4, (%100)

Jengawer adlı üyeden alıntı

Desteğiniz için teşekkür ederim.

Nickiniz çok hoşuma gitti :D Güzel konu cpmfun hariç başka önerdiğiniz firma var mı paypal ödeme yapan? Pop-up olmaması lazım banner reklam yani.

günler günleri kovalar, şansımız varsa böyle yıllar geçer

• Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)

Yusufbey1001 adlı üyeden alıntı

Nickiniz çok hoşuma gitti :D Güzel konu cpmfun hariç başka önerdiğiniz firma var mı paypal ödeme yapan? Pop-up olmaması lazım banner reklam yani.

Yllix de var ama son zamanlarda sıkça teknik sıkıntılar yaşanıyor. CPMFun bu alanda AdSense'den sonra bence en iyisi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al