freelance iş ilanları

Habercilik için kaynak siteler

25 Mesajlar 1.862 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

fyani adlı üyeden alıntı

Ücretsiz yararlanabileceğin basın bültenleri var.

Bu konu hakkında detaylı bilgi verebilir misin?

wmaraci
reklam

firat356 firat356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 9 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Pek anlamam bu konudan ama haber sitelerinden sadece haber başlığını alıp, kendi yorumunla haber yazarsan kimse gelip sana bişey deme hakkına sahip değildir. Haber başlığınada bi iki kelime kat yeter.

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
özgün haber nasıl mı yapılır çok basit.
Alırsınız elinize fotoğraf makinesi, kamera, veya vb şeyler çıkarsınız sokağa başlarsınız haber olabilecek şeylerin resmini çekmeye yazmaya alın size sadece sizin yaptığınız özgün haber. Onun dışında yaptıklarınız özgün haber değil milletin yapıp emek harcadığı haberi düzenlemek olacaktır.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
seoakcy Şirketler dernekler kurum ve kuruluşlar aklınıza gelecek her kuruluş basın bülteni yayınlamak zaman zaman sadece bunları paylaşmak bile iki üç kişi yetiştiremez. Bu firmalar ve derneklere ücretsiz hizmet verdiğinizi kontak kurup açıklamanız.

iqhaber.com
wmaraci
wmaraci

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

cleiner adlı üyeden alıntı

özgün haber nasıl mı yapılır çok basit.
Alırsınız elinize fotoğraf makinesi, kamera, veya vb şeyler çıkarsınız sokağa başlarsınız haber olabilecek şeylerin resmini çekmeye yazmaya alın size sadece sizin yaptığınız özgün haber. Onun dışında yaptıklarınız özgün haber değil milletin yapıp emek harcadığı haberi düzenlemek olacaktır.

Ne alakası var? Ben şuana kadar sitemde 15 haber yaptım. Google'den aldığım resimler kullanım için izin verilmiş olan resimler. Nerden anlıyorsun dersen arama seçeneklerinde böyle bir işlem mevcut. Yazı da da aklıma gelenleri yazıyorum haber hakkında. Kimsenin emeğini almıyorum ben

fyani adlı üyeden alıntı

seoakcy Şirketler dernekler kurum ve kuruluşlar aklınıza gelecek her kuruluş basın bülteni yayınlamak zaman zaman sadece bunları paylaşmak bile iki üç kişi yetiştiremez. Bu firmalar ve derneklere ücretsiz hizmet verdiğinizi kontak kurup açıklamanız.

Aslında dediğiniz doğru yani sonuçta özgün resim olsun yeter. Altına da mesela asfalt ile ilgili birşeyler saçmalarsın. yorumlar yapılabilir veya binalar saçma sapan şeyler. Önemli olan özgün haber yapmak ve GOogle news üyeliği alabilmek

firat356 adlı üyeden alıntı

Pek anlamam bu konudan ama haber sitelerinden sadece haber başlığını alıp, kendi yorumunla haber yazarsan kimse gelip sana bişey deme hakkına sahip değildir. Haber başlığınada bi iki kelime kat yeter.

Hiç birşey anlamadım dediğinizden.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al