wmaraci reklam

Hediyelik eşya işi için e-ticaret

41 Mesajlar 4.943 Okunma
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba değerli hocalarım bizim kardeşimin işlettiği hediyelik eşya toptancı dükkanımız var şehir içinde ve şehir dışındaki bazı turistik yerlerdeki dükkanlara toptan satış yapıyoruz ve fikir benden çıktı kardeşime dedikmiş artık internet üzerinden de satış yapalım ama e-ticaret nasıl yapılır hiçbir bilgimiz yok deneme amaçlı opencart bir site kurulum yaptırdım ama ürün ekleyen arkadaş birkaç ürün ekledi artık eklenmiyor sistemde sorun var diyor siteyi kuran arkadaş ayarlarda sorun yok diyor velhasıl opencart dan nefret ettim!ürünleri kendim ekleyebileceğim paneli basit ,kredi kartıyla ve kapıda ödemeli hepsinden önemlisi GÜVENLİĞİ en yüksek olan bir sistem olmasını istiyorum aklımda shopphp var ama onunda ne wmaracında ne *** da bir yetkilisi yok sizin önerebileceğiniz Güvenliği en üst düzeyde sağlam bir sistem varmıdır? Ve ilk etapta nasıl bir yol izlemeliyiz? Önerileriniz değerlidir,şimdiden teşekkürler.
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ahmedy55 ahmedy55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek IT
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
takipteyim güzel konu :)
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
Ben de takipteyim, merak ettiğim tüm soruları sormuşsunuz.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

Worlddown Worlddown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Ücretli bir sistemmi arıyorsunuz, ücretsizmi? Ücretliyse hazır paketmi arıyorsunuz?

Opencart nasıl "artık ürün ekleyemiyor" sorunu oluşturur ayrı bir merak konusu zaten. Biraz teferruatlıdır ürün eklemesi ama, kargo - ödeme modülleri ve bir çok özelliğiyle çoğu ücretli paket yazılımdan iyidir. Piyasada alt yapısı opencart olan bir çok e-ticaret sitesi var, açık kaynak kodlu olduğu için eklenti sıkıntısı da yok.

Paket olarak arıyorsanız Tsoft paketlerine bakmanızı önerebilirim.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
Worlddown WordPress hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz?

• Üyelik 31.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Woocommerce hakkında tek düşüncem, maliyetler çok yüksek. Arama motorları konusunda Wordpress alt yapısına lafım yok fakat, geçen sene Almanya üzeri bir çalışma yaptığımızda, woocommerce eklentilerinin ödemeleri illallah ettirecek noktaya getirdi, mecburen gambio üzerinde bir çalışmaya projeyi tamamladık

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

Worlddown adlı üyeden alıntı

Ücretli bir sistemmi arıyorsunuz, ücretsizmi? Ücretliyse hazır paketmi arıyorsunuz?

Opencart nasıl "artık ürün ekleyemiyor" sorunu oluşturur ayrı bir merak konusu zaten. Biraz teferruatlıdır ürün eklemesi ama, kargo - ödeme modülleri ve bir çok özelliğiyle çoğu ücretli paket yazılımdan iyidir. Piyasada alt yapısı opencart olan bir çok e-ticaret sitesi var, açık kaynak kodlu olduğu için eklenti sıkıntısı da yok.

Paket olarak arıyorsanız Tsoft paketlerine bakmanızı önerebilirim.

Hocam ücretsiz de kullansam kurulumuydu şusuydu busuydu ücret ödeyecem pakette alırım sorun yok ama sitemi rehin tutmasınlar istediğim zaman yedeklerimizi versinler istiyorum

• Üyelik 31.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Kimse yedeğinizi rehin tutamaz, ama maliyetler yüksek olur paket programlar da bence

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
Opencart vs uğraşmayın derim Ticimax vs birisiyle anlaşın bu aralar ciddi indirimler yapıyorlar, düzgün bir alt yapınız olsun ürünlerinizi, ödeme sistemlerinizi sorunsuz yapın ki asıl konu olan pazarlamaya aklınızda hiçbir soru olmadan geçin derim. Sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Hazır eticaret sistemleri size yedek vermez verse bile birçok fonksiyon sayfasını şifreler sonuçta o firmaya yıllık ödeme yaparsınız.

Yıllardır opencart kullanıyorum on numara bir sistem bana kalırsa tekrar düşünün.Işini sağlam yapan bir yazılımcının kurduğu opencart altyapısı ile eticaretin kralını yaparsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al