freelance iş ilanları

Hit hakkında

8 Mesajlar 868 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

oaskan oaskan İyi yaşa! Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Filozof
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 87 / 32
  • Ticaret 8, (%100)
hit neden artmaz?

6 aydır kesintisiz her gün düzenli olarak makale ekliyorum. bazen 2 bazen 5 oldu bu makale sayıları. yazılar özgün. genel olarak 200-300 arası hit alıyorum. ve bu 6 aydır böyle devam ediyor. ne artıyor ne azalıyor. hitlerin %80+ googleden geliyor. doğal olarak hiti arttırmak istesem ne yapmam gerekir.

wmaraci
reklam

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
olmayan birşey paylaşman gerek, mesela internette zaten olan zeytinyağlı dolma tarifini özgün bir şekildede anlatsan çok bir şey ifade etmez adamlar zaten anlatmış. internette olmayan birşeyler yazmaya başladığında hit almaya başlarsın

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)

Coddit adlı üyeden alıntı

olmayan birşey paylaşman gerek, mesela internette zaten olan zeytinyağlı dolma tarifini özgün bir şekildede anlatsan çok bir şey ifade etmez adamlar zaten anlatmış. internette olmayan birşeyler yazmaya başladığında hit almaya başlarsın

Sayın Coddit;
İnternette olmayan haberler ile, T.C Başbakanlık Basın Yayın ve Enfermasyon Müdürlüğü yer alan haberin yerine ASPARAGAS tescili koymaktadır. Ayrıca marka lekelemeye girerek sitenizin adını lekelersiniz. İstemeden'de kişiler sitenizden nefret edebilirler.
Saygılarımla
Önerim;
İnternette var olan haberleri reyting toplayan hale getirmeye çalış fakat reel görünümünden çıkmamasına dikkat et...
Saygılarımla

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

kamilaydin adlı üyeden alıntı

Sayın Coddit;
İnternette olmayan haberler ile, T.C Başbakanlık Basın Yayın ve Enfermasyon Müdürlüğü yer alan haberin yerine ASPARAGAS tescili koymaktadır. Ayrıca marka lekelemeye girerek sitenizin adını lekelersiniz. İstemeden'de kişiler sitenizden nefret edebilirler.
Saygılarımla
Önerim;
İnternette var olan haberleri reyting toplayan hale getirmeye çalış fakat reel görünümünden çıkmamasına dikkat et...
Saygılarımla

ne haberi ya haber nereden çıktı, zeytinyağlı dolmadan habere nasıl geldi konu :D internette olmayan bir şey derken sen haber anladın sanırım ama benim kastım internette bugune kadar paylaşılmamış şeyler mesela kendi uydurduğun bir yemek
fikiryamaci

kişi bu mesajı beğendi.

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi
wmaraci
wmaraci

zekoliko zekoliko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eczacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** L**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
hocam ana kural "sabır"
böyle söyleyince sinir edici farkındayım ama gerçekten de durum böyle
ben de sitelerimden birinde aynı şeyi düşünüyordum
5-6 ay geçmesine rağmen hala belli bir miktarı geçemiyordum hitte.
Yılmadan devam ettik özgün içerikli makale eklemeye.Birkaç tanıtım yazısı aldım.Direkt farketti ve kıpırdamalar başladı.Her ay düzenli olarak 3-4 sitede tanıtım yazısı yayınlatın hocam.Farkı göreceksiniz..
hit almayan yazılarınız da hit almaya başlayacak.Tabi yazılar özgünse.Oradan buradan kelimeleri değiştirilerek yazılan yazılarla bu bir ilerleme katedemezsiniz

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)

Coddit adlı üyeden alıntı

ne haberi ya haber nereden çıktı, zeytinyağlı dolmadan habere nasıl geldi konu :D internette olmayan bir şey derken sen haber anladın sanırım ama benim kastım internette bugune kadar paylaşılmamış şeyler mesela kendi uydurduğun bir yemek

Sayın Coddit;
Pardon efendim. Öyle olabilir. Ben tamamen yanlış anladım.
Dipnot: Yukarıda yazdıklarım haber siteleri ve gazete siteleri için geçerlidir.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
imzamdaki site 1 ayda günlük 200 tekil hite ulaştı ilk günler 10 15 sabır işi bu hocam şimdide adsense almak için sabrediyorum umarım başarıcam sizde sabırla paylaşımlarınıza devma edin.

Dış ve iç seoda mutlaka yapmalısınız tabi.Hababam yardır özgün olmaz.

https://www.dopinger.com/tr

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanların web sitenizi ziyaret etmesi için nedenler yaratın. İnsanların benzer sitelerde bulamayacağı orijinal içerikler ekleyin. Başka sitelerde de bulunabilecek bir içerik ekliyorsanız bile, görünüm ve sunumu estetize edin. Web sitenize gelen biri geliş amacını gerçekleştirmiş olarak ayrılırsa, daha sonra tekrar gelme olasılığı yükselir. Ayrıca şu da var; siz dünyanın en mükemmel web sitesini de kursanız, en özgün ve yaratıcı fikirler ile yeni içerikler eklemiş de olsanız ziyaretçilerin sizi bulabileceği kanallar yaratamazsanız ziyaretçiler sizi bulamaz. Sonuç olarak, estetik ve kullanışlı bir site yapısı, özgün ve nitelikli içerikler, doğru şekilde yapılmış arama motoru optimizasyonu ve tüm bunlara ek olarak kullanıcılara erişebileceğiniz kanallar... Tüm bunlrdan herhangi biri eksikse sistem işlemez.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al