freelance iş ilanları

Seo'nun Kalitesi

5 Mesajlar 776 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Rjtmjx Rjtmjx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 39 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar forum sitemde seo sorunu olduğunu düşünüyorum. Ama wmaracı seo analiz yaptığımda 73 gibi ortalama iyi bir değer çıkıyor. Sizce seonun iyiliği veya kötülüğünu nasıl anlayabiliriz?

wmaraci
reklam

deepstate deepstate WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 64 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle sana yararı olacak PDF OKU Google seo başlangıç rehberi. Oradaki uygulamalarla siteni karşılaştır öncelikle.
ramazankonur bayNOKTA Rjtmjx

kişi bu mesajı beğendi.

26es222 26es222 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Seo analizleri yazılım ile alakalıdır. Seonun %30 u yazılımdır, kalanı site içi seo ve backlink çalışmalarıdır. Backlink almaya bak ve siten ile alakalı sitelerden backlink al. Başlık açıklama etiket ve link ayarlarını doğru olarak düzenle. İnsanlar sitende ne kadar çok vakit geçirirse o kadar iyi. Alexa gruplarına katıl.
Rjtmjx

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress, Seo, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Rakip Analizi

Rjtmjx Rjtmjx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 39 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Ek olarak şunu sormak istiyorum,
ben forumumda satranç turnuvaları ile ilgili haberler paylaşıyorum mesela ama Türkiye satranç Federasyonu sitesinde ve benzeri birçok satranç forumlarında paylaşılan turnuva konuları en önde yer alıyorlar tsf.org.tr nin diğer 3-4 satranç forum sitesinin seo puanını bir çok sitede denedim hepsi benim forumdan daha düşük puanda gösterdi ve bir sürü eksik gösteriyor onlarda. bu nasıl oluyor acaba ? Teşekkürler

wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Rjtmjx adlı üyeden alıntı

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Ek olarak şunu sormak istiyorum,
ben forumumda satranç turnuvaları ile ilgili haberler paylaşıyorum mesela ama Türkiye satranç Federasyonu sitesinde ve benzeri birçok satranç forumlarında paylaşılan turnuva konuları en önde yer alıyorlar tsf.org.tr nin diğer 3-4 satranç forum sitesinin seo puanını bir çok sitede denedim hepsi benim forumdan daha düşük puanda gösterdi ve bir sürü eksik gösteriyor onlarda. bu nasıl oluyor acaba ? Teşekkürler

Bahs ettiğiniz forumlar tsf.org.tr de yer alıyor ve oradan ziyaretçi çekiyorsa bu çok kaliteli bir backlink onlar için sebep bu olabilir. Aslında seo puanı na bakarak tam bir yoruma varılamaz bir çok etken var. Domain yaşı sıralamaları vs. Size tavsiyem indexlerde bir satranç oyuncusunun arayacağı tüm kelimelere yoğunlaşmanız yani. Acemiden prof a ne ararlarsa siteniz de kullanın hatta başlık konu vs. olarak kullanın. Satranç yeni başlayanlar, satranç iyi hamleler gibi satranç kelimesiyle birlikte aratılan ilk 20-30 aramayı sitenizde kullanın mesela.
Rjtmjx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al