wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting taşıması hakkında

3 Mesajlar 539 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mfatihk mfatihk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar ,
Kısa süre önce önceden kullanmış olduğum pro hosting paketimin tarihi sona erdi. Paket gereksiz pahalı olduğu için düşük seviye bir paket satın aldım sorun burada başladı :) Cpanel üzerindeki yedekleme sihirbazı üzerinden yedekleri bilgisayarıma indirdim , yeni cpanel oluşturup oraya yedekleme sihirbazı üzerinden yüklediğimde sitenin eski hali gelmedi. Elim ayağım bağlı şekilde kaldım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam, eger restore yaptiysaniz, File managerden ana dizine gidip ordan backup folderini bulun.

Daha sonra backup folderi icinde homedirin icinden public_html yi alip ana dizine tasiyin.

Yine backup folderinde mysql folderi var ordan dan SQL i alip mysqlwizarddan yeni SQL olusturup php my adminden restore edin.

Daha sonra wp-config.php nizi guncel MYSQL bilgileriniz ile guncelleyin.

Site calismaya baslayacak permalinksleri kontrol edin calismiyorsa eger, wp-adminden permalinkslere gidip plain e cevirip tekrardan olmasi gereken ayarlara cevirip kayit edin.

Bu islemler sonunda herseyin calismasi lazim eger domainde degisiklik olmamis ise
KerimUsta

kişi bu mesajı beğendi.

mfatihk mfatihk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam denedim ama olmadı.Çok anlamadığım için yedekleme sihirbazı ile kolayca yedek alıp tekrar yükleyebileceğimi sandım beklediğim gibi gitmedi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al