wmaraci reklam

Hosting yüzünden yok olan bir proje...

9 Mesajlar 1.084 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YuennX YuennX Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
Selamlar dostlar, bu konuyu aslında aylar öncesinden açacaktım ama şu sıralar çok yoğun bir süreçten geçiyorum yks... Fazla uzatmadan konuya geçeyim bundan yaklaşık 1.5 yıl önce torrent ve warez içerikler paylaştığım bir websitesi açmıştım ve aylarca emek vererek sağlam bir arşiv toparladım ve 2.5k hite ulaştım ancak sitem aşırı bir yükselişteyken ve güzel bir geliri varken kendilerinden sunucu aldığım için it gibi pişman olduğum şirket root'landı yani ana sunucuları hacklendi ve tüm alt sitelere hacklink eklendi veriler vs çekildi neyse dedik düzeltilir 2 kişi 2 haftalık bir uğraş ile sitemizi güzelce temizledik tabi bu sıralar hitler baya bir düştü yüksek miktarda seo kaybettik. Bunlar yaşanıp sorunları düzelttikten sonra sunucular tekrar hacklendi ve her şey başa sardı bu sefer veri kaybımız da oldu kısacası ne olursa olsun bir proje de en iyi hosting şirketini tercih edin. bu şirketin kim olduğunu söylemek istemiyorum ama siz az çok anlamışsınızdır, anlamadıysanız tegra desem yeter :)

wmaraci
reklam

onurakts onurakts Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek S
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%0)
ilk yaşadıktan sonra ve tekrar uğraşıp oturtup siteyi taşımamış olmanız da sizin hatanız bence kendini bile koruyamazken barındırdığın siteleri ne kadar koruyabilirsin geçmiş olsun ama 2-3k torrent,warez içerik için fazla takman gereken bişey değil bigün tekrar yaparsın 5-6kyı görürsün o zamanda :D

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
öncelikle wa.rez gibi konularda TR'den host alınmaz aksi durumda her hangi bir şikayette hem site yedeği silinir hem de yasal işlemler başlatılır. Hostgator tavsiye ederim.
onurakts

kişi bu mesajı beğendi.

bogahost bogahost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bogahost Bilişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Büyük ve tanınmış firmalar konusunda rootlanma olmadığına göre ucuz etin yahnisi yaptığınızı düşünüyorum. Bu konuda firmayı suçlayamam çünkü Türkiye de ki büyük hosting firmaları bizde olmak üzere, hizmet veriyoruz ama karşımızda ki kullanıcı 5 TL daha uygun istiyor. Bizi kurtarmadığından kabul etmediğimizden ise hiç adı sanı duyulmamış yan sanayi belki vergisi bile olmayan kişilerden hizmet alıyor sonra ise bu denli konular ile biz karalanıyoruz. Sektörde hergün bir hosting firması açılıyor. Önüne gelen açıyor. 2 Kampanya yapılıyor açılışa özel 8 GB sunucu 10 TL sonra sonuç ? Hocam işte adamlar 10 tl ye satıyor sizin neden 90 TL diyoruz hizmet kalitesi ve devamlılık yok hocam bütcem tutmuyor oraya gidip çakılıp sonrasında konular açılıyor, diyeceğim o ki geçmiş olsun. Fazla verin düzgün hizmet alın. Fazla vereceğiniz firmalarda tanıdık olsun.
onurakts

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
Bazı şeyleri önce tecrübe etmek gerekiyor işte bir daha bu hataya düşmem :)

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
aynı sorunu bu gün bende yaşadım ve size tam anlamı ile katılıyorum sağlam bir yerden aldım diye sevinirken ne yazık ki rica ile açtırdım siteyi ve hesabım kapanacak site taşıma ile ilgileniyorum sabahtan beri :( host hesabına aylık 24 tl ödüyordum ama malum cpu aşımı olmuş neyse sağlık olsun alıştık.gece 50 anlık online olan sayım şimdi 10 bile değil yani ne olacak bizim gibi web master arkadaşların hali

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Yüksek hitli bir projeyi + warez , hacking temalı bir siteyi hostingde barındırmak komik 😀 bir vps alsaydiniz kafanız rahat olurdu.
YuennX

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
İlk projemdi biraz bilgisizlik vardı 😁

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Firma seçiminiz sanırım tamamen duygusal $$ :D
Fiyat performans arıyorsanız

www.guzel.net.tr tavsiye ederim sunucu arıyorsanız https://www.serverscity.net tavsiye ederim (sunucu hizmetimi 2 yıldır aynı firmadan alıyorum)
Guzel Hosting Altyapıları:
Radore ve Netinternet (bu 2 firmada Türkiye'deki en büyüklerdendir)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al