wmaraci reklam
lidertakipci

İncir ile ilgili kafamı kurcalayan bir durum.

33 Mesajlar 3.387 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mearth Mearth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

arkadaşım siten varsa sağ banneraki '' Bilgisayardaki avantajlı fiyatlar '' yazan Asus notebook görseli olan yeri tıklarsan yada imleci gösterirsen farklı incir sitesinine yönlendiğini görebilirsin

Aynen haklısınız ancak altında art niyet aramaya hiç gerek yok incirin test sitesine yönlendiriyor. Demek ki bir yanlışlık var desteğe mail atın düzeltsinler.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Mearth niye tv de görünce büyük bir firmamı oluyor. Büyük firma dan kastınız televizyonda görmekse gel ben seni 10 bin liraya çıkartıyım televizyona. şimdi televizyona çıktın diye sen büyük insan mı olacaksın. Ne komik vatandaşlar var arkadaş. Yaparlar yapmazlar bilmiyorum yaparlarda demiyorum ama yarın bir gün sistem patlarsa hiç şaşırrmam. Ondan sonra şimdi böyle daha tanımadıkları firmayı savunan arkadaşlar gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bakarlar öyle. :D

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
cihaneken her gün kendini geliştiren 3 yıllık bir e-ticaret firması için söyledikleriniz resmen saçmalık. Firma olup olmadığı bile belli değil demek :D:D milyon dolar yatırım hikaye :p ben de şirket sahibiyimdir kesin

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
TV'de görünce çekirdek çitlerim. Nede olsa tv shoppinglerdeki **************ları hepimiz biliyoruz. :)

hesap satış
wmaraci
wmaraci

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Türk firmalarını yermek o kadar hoşunuza gidiyor ki.

"robert de niro bi taksici oynuyo, sanırsın aynı taksici" buradan bağlantıyı kuranlar ne demek istediğimi de anlarlar. Anlamayanlar zaten anlamasın. :)
Mearth

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
takiplekazan Şahsen ben karalamadım, karalamıyorum incir gibi sistemleri desteklerim şu yönlerini desteklerim girişimci arkadaşlar için güzel bir sistem e-ticareti öğreniyorlar fakat komiğime giden "TV'ye çıkınca napıcaksınız" sözü :) televizyonlardan telefon yerine hıyar sipariş eden milletiz. :)

hesap satış

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Türk firmalarını yermek o kadar hoşunuza gidiyor ki.

"robert de niro bi taksici oynuyo, sanırsın aynı taksici" buradan bağlantıyı kuranlar ne demek istediğimi de anlarlar. Anlamayanlar zaten anlamasın. :)

Kimse genel bir kötüleme yapmadı ki. Hoşunuza gidiyor derken belli bir grubu yada kitleyi mi kastediyorsun anlamadım. Ayrıca tam tersi işini iyi yapan sağlam bir firmayı elimden geldiğince her fırsatta överim. Benim dikkat çekmek istediğim konu şu bazı arkadaşlar milyon dolarlık yatırımdan falan bahsediyorlar firmanın nekadar büyük olduğundan bahsediyorlar görmedikleri bilmedikleri halde. Bende diyorum ki yok öyle bir şey. Milyon dolarlık yatırım falan yok ortada. Sözde genel merkezleri İNCİR PLAZA dedikleri yere gittim. Bahsedilen plaza gerçek fakat incir.com a falan ait değil inşaatı biteli çok fazla olmayan bir bina ve bu binanın içerisindeki yerleri kiralaya biliyorsun ofis olarak belli bir bölüm yada daireyi. Zaten binan altında da dominos pizza ile birde yeni bir dönerci açıldı.

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
cihaneken ne zaman gittiniz?

• Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bir kaç ay olmuştur yılın başlarında gitmiştim akrabaları ziyaret için istanbula. Alibeyköy de askerlik yapmıştım ayrıca yıllar önce.

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Gelen faturalardan anladığım kadarıyla o binanın tamamı veya büyük bir kısmı incire ait çünkü 1'den 30 a kadar daire gözüküyor faturada incire ait. Zaten şimdi seyrantepede daha büyük bir yere taşınıyorlar 2. Depo ile beraber.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al