wmaraci reklam

İngilizce bir site nasil ilerler?

12 Mesajlar 1.630 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar sorum su; acacagim ingilizce siteyi ilerletmek icin fikirlerinizi almak istiyorum. Az cok arastima yaptim yüzeysel de olsa. Kategori secimi önemli biliyorum
düzenli icerik girmek de öyle.
Peki ingilizce bir sitede en önemli detaylar nelerdir? Bir siteyi yükseltmenin yolu sadece deyim yerindeyse paraya kiymaktan mi geciyor? Yüksek ücretli backlinkler satin alarak, sosyal medyaya para dökerek mi oluyor bu is? Düzenli ve kaliteli iceriklerle bir kac ay icersinde ilerlemek cok mu zor?
Yabanci site konusunda tecrübem cok az bu yüzden tecrübeli arkadaslardan fikir almak istiyorum.

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer kopyala yapıştır olmayan, kısa ve özgün makaleler yazarsanız, 5 kuruş harcamadan site kendiliğinden gelişir, iyi bir alt yapı da gerek ( wordpress ve s. ) birde sosyal medya ile reklam yaparsanız hitiniz x5 e katlanır, fakat çok fazla reklam yerleştirmemeye dikkat edin, özellikle pop-up

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam zaten cok fazla reklama bogmak delilik olur. O da sonraki asama tabi. Yani sistemli calisarak site bir yerlere gelebilir diyorsunuz.
Hocam sosyal medya reklami derken acacagim sayfa reklami mi yoksa site reklami mi hangisini kastettiniz ya da tavsiye edersiniz?

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
yıllarca yaptığım dene yanılmalar bana şunu gösterdi ki, bir sitenin ilerlemesi sürekli özgün güncel olup, sitenizle alakalı kaliteli sitelerden tanıtım yazısı yazarak ilerlemek. ek olarak sabır ve zaman faktörünü de unutmayalım. Yani kısaca

özgün içerik + para + sabır

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kesinlikle özgün icerik üretecegim ve bir kac yerden saglam backlink almak gerekli sanirim...

permanto permanto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
siteni en iyi pazarlamanın yolları bence viral reklam,alternatif pazarlama ve gerilla pazarlamadır.tabi kategori ney onu bilmeden konuşuyorum

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum reklam, pazarlama filan o kadar bütce yok bende. Bahsettigim sey siteyi gercekten kendi ugrasinla neler yaparak ilerletebilirsin? Yani backlink, tanitim yazisi da almak gerek zaman zaman. Biraz isin detaylari yani...

permanto permanto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
bunlar için bütçeye gerek yok ki bunlar; hizmetimi/ürünümü nasıl müşteriye/kullanıcıya kısacası hedeflediğim kitleye sunarım metodları, mesela herkes niş niş der neden niş derler çünkü niş pazarlama,pazarlamanın en iyi stratejisidir ya da alternatif pazarlama http://www.hizliadam.com/alternatif-pazarlamayi-blogunuz-icin-nasil-kullanabilirsiniz.html

bunun gibi internette bir çok pazarlama stratejisi bulabilirsin. pazarlama giriş kitapları ya da pazarlama stratejileri kitapları faydalı olur PDF'lerini bulup oku derim sitene + katarsın bence

edit : bak mesela üsstte link verdim bu kulaktan kulağa pazarlama stratejisi adama en az şimdi 50 hit gider :)

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Bir zamanlar ingilizce serüvenine baş koymuştum, sadece cebimden çıkan 10$ oldu, oda 10 adet makale içindi diğerlerini özgün şekilde kendim girdim,
pinterest çok çok çok çok önemli yaptığın iş her ne olursa olsun eğer takı,tasarım v.b. kategoride iş yapıyorsan pinterest'e googledan cok önem vereceksin :), bu şekilde günlük min 10 tl bırakıyordu adsenseden site.
pintereste çok önem vermiştim, ama trustlayer firmasının batmasıyla sunucularımız gitti kül oldu, işin aksi kısmı yedek almadığım için o sitede yalan oldu....

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Özgünlük+Sosyal Medya+Güncellik+Backlink ve tanıtım yazısı

Güncellik derken ülkemizde şu sıralar stres çarkı moda stres çarkı ile ilgili bir makale çok kullanıcı çekecektir.Aynı şekilde güncel olayları yakala ve yaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al