wmaraci reklam

İnsanlar bazen çok nankör . sizce ?

13 Mesajlar 1.140 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
asinan hocam sitelerdeki reklama tıklamama amaçları bence dolandırılma korkusu. Banka adlarını kullanarak sponsorlu reklamlar dönüyor. Daha bugün annemi uyardım internette önüne gelen yok giriş yapın 100 lira indirim kazanın ya da %50 indirim hakkınız olsun diye birşey çıkarsa girme girsen bile kart bilgilerini telefon numaranı yazma diye.İnsanlarda kendini güvenceye alıp direk siteden giriş yapıyor.
Evet haklısınız insanlarda çekememezlik, ben kazanamıyorsam o da kazanmasın ben kazanıyorsam o hiç kazanmasın düşüncesi malasef var.

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Çoğu vaadlerin, projelerin geleceği belli değil de o yüzden olmuyor. Proje tutarmı tutmazmı belli değil, tutarsa para kazanırmı belli değil, Adsense koyacağım diyorlar Adsense banlanınca ne olacak belli değil, gider belli gelir belli değil, yol haritası yok, amaç sadece para kazanmak vs vs daha birçok neden var. Öyle projelere kim ortak olup emek vermek isterki.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
PHPacemisi dostum öncelikle bir projenin tutup tutmayacağını kestirmek imkansız hiç birşey kesin değildir ancak plan yapılmadan iş modeli oluşturulmadan bu tür işlere girilmez ayrıca bana kalırsa bir startup da adsense gelir modeli olarak düşünülmeli artı olarak var olması lazım ancak onun dışında farklı bir gelir modeli olmalı bir çok arkadaşımız direk fikir olarak düşünüyor fikir bu hadi yapalım hiç düşünmeden başlıyorlar ancak araştırma ve planlama çok önemli

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al