lostyazilim

İnsanları Siteye Nasıl Çekebilirim ?

6 Mesajlar 630 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda açmış olduğum daha önce benzeri fazla olmayan bir sitem var bu sitede forum benzeri bir ortam oluşturmak istiyorum. Aslında daha önce bilenler bilir webde yeni değilim ve çok ekmekde yedim bu işlerden benzer alanlarda sitelerim vardı onları güzel fiyatlarla bazı kurumlara sattım ve bir süre ara vermişti. Şimdi yeni bir işe girişmeye karar verdim ve bu siteyi kurdum ve hem görsel anlamda hem de kullanım anlamında güzel olduğuna kullanıcıyı sıkmayacağına inanıyorum aslında. Yani siteye gelen konu ile ilgili kullanıcı siteye bi gelse bir ortam oluşturabilsek güzel vakit geçirebilir benzer konularla ilgili forum sitelerinde yazmaktansa buraya yazmak burayı kullanmak daha cazip gelir gibi geliyor bana kullanıcı için ama kendi sitem olduğu içinde böyle düşünüyor olabilirim.

Sonuç olarak sitede forum ortamına bener bir ortam değil de konuyla ilgili forumları kullanan kullanıcıları sıteye alıştırmak istiyorum daha doğrusu önce siteye çekmek sonra alıştırmak istiyorum neler yapablirim sizce acaba ?
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)
Facebook da yükselmeni tavsiye ederim.

fmoyuncusu.com

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
mert47 facebookda yukselmek derken facebooka reklam vermek mı yoksa sayfa açıp paylaşımlar mı

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)
İkisi de... Facebook da kitleye ulaşmak ve oradan ziyaretçi çekmek.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

fmoyuncusu.com
wmaraci
wmaraci

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar;

facebook'tan borsa - forex yatırımcısına ulaşamazsınız. deneyebilirsiniz, tık başı 1 TL'ye giriş yaparlar sitenize.

buna ek olarak bu alandaki sorunu size tam olarak aktarayım.
gerçek forex - borsa yatırımcısının bu tarz sitelere ihtiyacı yok.
zaten yatırım yaptığı aracı kurumda veriler canlı olarak metatrader uzerinden geliyor.
hisse verisini canlı vermeniz lazım ki, bu inanılmaz bir ücret biliyorsunuzdur.
bunu veriyi büyük yatırımcılar direk matriks, foreks üzerinden kişisel aboneliklerle alıyorlar.

tartışma kısmınıda daha çok twitter üzerinde analistlerin yaptığı analizleri takip ederek yapıyorlar.

geriye kalıyor bir tek google'den gelen hiti almak onda da verileri investing araçları kullanarak sundugunuz için google o kelimelerde investing'i cıkartmaya devam edecektir.

ben sadece aklımdakileri söyledim, yanlış anlamazsınız umarım.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
a.slm , gerçek forex- borsa yatırımcısı derken biz yıllardır investingdeyiz ve forexden 40 küsür bin dolar para kazanmışım borsa da 20 bin tl ye yakın kazanmışım sizin görüşünüze göre biz gerçek yatırımcı olamamışız. Önümüzde ekran açık zaten http://prntscr.com/gd8xnm muhtemelen yatırımcılarında öyle olacak ekranları olmayanlara pasta paylaşımı veya anlık haber akışı paylaşımı yapılacak. altaybilgin Yani amaç canlı ekran yayınlamak değil amaç investing de veya hisse.net üzerinde oluşan ortam gibi bir ortam oluşturmak. Hisse.net canlı verimi aktarıyor hayır ama bir tartışma ortamı mevcut. Bunlara benzer bir ortam oluşturabilmekden bahsediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al