Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda açmış olduğum daha önce benzeri fazla olmayan bir sitem var bu sitede forum benzeri bir ortam oluşturmak istiyorum. Aslında daha önce bilenler bilir webde yeni değilim ve çok ekmekde yedim bu işlerden benzer alanlarda sitelerim vardı onları güzel fiyatlarla bazı kurumlara sattım ve bir süre ara vermişti. Şimdi yeni bir işe girişmeye karar verdim ve bu siteyi kurdum ve hem görsel anlamda hem de kullanım anlamında güzel olduğuna kullanıcıyı sıkmayacağına inanıyorum aslında. Yani siteye gelen konu ile ilgili kullanıcı siteye bi gelse bir ortam oluşturabilsek güzel vakit geçirebilir benzer konularla ilgili forum sitelerinde yazmaktansa buraya yazmak burayı kullanmak daha cazip gelir gibi geliyor bana kullanıcı için ama kendi sitem olduğu içinde böyle düşünüyor olabilirim.

Sonuç olarak sitede forum ortamına bener bir ortam değil de konuyla ilgili forumları kullanan kullanıcıları sıteye alıştırmak istiyorum daha doğrusu önce siteye çekmek sonra alıştırmak istiyorum neler yapablirim sizce acaba ?