wmaraci reklam

İnstagram ticari hesap geliştirme

4 Mesajlar 597 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

westal westal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İnstagramda ticari bir hesap açmayı düşünüyorum.Kişisel çevremiz var ama aktif değildik uzun zamandır.
Sizce organik bir şekildemi takipçi kasıp tanıtım yapmalıyım ?
5-10k arası takipçi hilesi basıp geriye kalanını organikmi devam etmeliyim ?

Ayrıca 10k türk düşmeyen takipçi fiyat nedir ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim..

wmaraci
reklam

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam ben müşterilerime eğer e-ticaret yapacaklarsa başlangıçta belli oranda (en azından 10-20k) bot basmalarını öneriyorum. Hatta bütçeleri uygunsa hazır sayfa alın diyorum. Çünkü ister bot olsun ister türk, panelden atılan takipçinin hiçbir faydası olmayacak, sadece görüntü olacak, rakam olacak. Bu yüzden yarın öbürgün organik reklam vermeye başladığınızda sayfanıza gelen insanlar 20-30bin takipçili ve bol paylaşımlı bir hesap görürlerse daha güvenilir bir izleniminiz oluyor. Hatta 100bin üzeri bir rakamsa herkes rahatlıkla alışveriş yapıyor.

Zaten takipçi satın almak isteyen bireysel müşterilerime de bunu söylüyorum. Satın alınan takipçi sadece kurumsal insanların güvenli durmalarını sağlıyor. Bireysel olarak hava atmaktan başka bir işinize yaramaz bu takipçiler diye.

Son olarak da düşmeyen takipçi diye bir şey yoktur. Botlar başta düşmez ama bir anda silinir, normal panel takipçileri de atıldığı andan itibaren belli bir dengede toplam %30-50 civarı düşüş gösterir.

westal westal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

etkiliadam adlı üyeden alıntı

Hocam ben müşterilerime eğer e-ticaret yapacaklarsa başlangıçta belli oranda (en azından 10-20k) bot basmalarını öneriyorum. Hatta bütçeleri uygunsa hazır sayfa alın diyorum. Çünkü ister bot olsun ister türk, panelden atılan takipçinin hiçbir faydası olmayacak, sadece görüntü olacak, rakam olacak. Bu yüzden yarın öbürgün organik reklam vermeye başladığınızda sayfanıza gelen insanlar 20-30bin takipçili ve bol paylaşımlı bir hesap görürlerse daha güvenilir bir izleniminiz oluyor. Hatta 100bin üzeri bir rakamsa herkes rahatlıkla alışveriş yapıyor.

Zaten takipçi satın almak isteyen bireysel müşterilerime de bunu söylüyorum. Satın alınan takipçi sadece kurumsal insanların güvenli durmalarını sağlıyor. Bireysel olarak hava atmaktan başka bir işinize yaramaz bu takipçiler diye.

Son olarak da düşmeyen takipçi diye bir şey yoktur. Botlar başta düşmez ama bir anda silinir, normal panel takipçileri de atıldığı andan itibaren belli bir dengede toplam %30-50 civarı düşüş gösterir.

10-15k üstü inandırıcı olmaz hocam.
Hazır sayfadan kastınız örneğin 30k takipçili hesabı satın alıp ismini değiştirip mi geliştireyim ?

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)

westal adlı üyeden alıntı

10-15k üstü inandırıcı olmaz hocam.
Hazır sayfadan kastınız örneğin 30k takipçili hesabı satın alıp ismini değiştirip mi geliştireyim ?

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

Hazır sayfada evet hocam 30k 50k gibi rakamlar öneriyorum. Bu hazır almanın bot almaktan farkı şu oluyor, takipçilerin çoğunluğu düşmüyor sabit kalıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al