Makale Yazdım ama Sizce Nasıl Olmuş ?

10 Mesajlar 752 Okunma
smmexpress

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar merhaba;

Normalde 50-60 site oldugundan kimisinde makale yazarı arkadaşlarla çalışıyorum kimisini botextraya bagladım vs. Yeni açtığım 5 siteye ise özenli bir şekilde kendim makale yazmaya karar verdim.Bu da yazmış olduğum ilk makalem sizce nasıl olmuş ?

Şimdi arkadaşlar sizlerden önerilerinizi bekliyorum makale yazımı hakkında, yani mesela bu h2 tagleri h3 taglerı falan makalenının içerisinde nasıl kullanılıyor ? koyu olarak yazdıgımız kelımeler otomatık olarak h taglardan mı oluyor ? bu h tagleri ve genel anlamda makale yazımında dikkat etmem gerekenler sizce nelerdir ?

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak sunulacak olan forex analiz ve sinyal hizmetlerimiz çok yakında başlayacaktır. Forex sinyalleri ile bundan böyle siz de forex piyasalarında gelir sağlanabildiğini görme ve uygulama imkanına sahip olacaksınız.

Sitemize uğradığınıza göre muhtemelen forex hakkında bilginiz var ve hatta forex yatırımcısısınız diyebiliriz ve muhtemelen bizi google arama motorunda forex sinyalleri yazarak buldunuz ve şuan yazmakta olduğumuz makalemizi okumaktasınız. Biz yine de tam olarak forexi bilmeyenler için kısaca bir özet geçmek istiyoruz.

Forex Nedir ?

Forex'in tanımını efendim ingilizcesi foreign exchange olan forex'in terim anlamı, vs diye anlatmayacağız elbette çünkü burası forex piyasalarında yer alan terimlerin anlamlarını değil uygulanış biçimlerini öğretmek amacı ile kurulmuş olan bir forex sitesidir. Bu nedenle forexi size kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Forex, tüm dünyada işlem yapılan ve tüm dünya borsalarından daha büyük işlem hacmine sahip çeşitli mal,varlık ve emtia ürünlerinin satış ve alışlarının gerçekleştiği 5/24 devam eden hızlı,sürükleyici, heyecanlı ve bir o kadar da riskli bir piyasadır.

Neden Forex'e Başlamalıyım ?

Forex piyasalarına hem dünyada hem de ülkemizde asıl başlama amaçları tabiri caizse kısa yoldan parayı bulmaktır ancak bu şekilde işe başlayanlar genellikle sonu hüsranla sonuçlananlar olarak tarihin karanlık sayfalarında kendilerine yer edinmektedirler. Sizlere tarihin bu kara sayfalarına düşmemeniz adına hazırlamış olduğumuz ücretsiz forex sinyalleri ile destek olmaya çalışacağız.

Forex Sinyali Nedir ?

Forex sinyali piyasalarda işlem yapmakta olan ve genellikle bir ekip halinde olan toplulukların açmış oldukları veya açılmasını uygun gördükleri işlemleri paylaşmaktadırlar. Bu önerilen işlemlere forex sinyalleri denilmektedir.

Forex sinyalleri size yarar sağlayabileceği gibi size zarar da verebilme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle sinyal sağlayıcınıza güveniyor olmanız eski işlemlerini incelemiş olmanız gerekmektedir.Piyasada dolaşan onlarca para tuzağı kurmuş sahtekar varken paranızı kaybetmemeniz dikkatli olmanız gerekmektedir.

Not : Herhangi bir şekilde makale yazımı işine girmeyi düşünmüyorum merak etmeyin :)

wmaraci
reklam

kabus54 kabus54 Makale Yazarı ve Editör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek makale yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Sanırım makaleniz sitenizde index almamış. İndex aldırın öncelikle.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
kabus54 evet hocam daha yeni kurdum wp yı yukledım dedım bır tane yazayım. benim siteden önce burdan ındex alacak :)

kabus54 kabus54 Makale Yazarı ve Editör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek makale yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Google Gibi Getir yapın sorun olmaz.

Ek Olarak: Makaleniz iyi, alt başlıklar kullanmanız iyi olmuş. En azından benim fikrim bu.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
kabus54 eyw hocam halledıyorum sımdı

rcercr rcercr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam merhaba, spk gereği web sitelerinde "forex sinyal, spk lisanslı forex, spk lisanslı, sinyal" kelimelerinin geçmesi yasak en azından kurumsal forex firmaları için, bilginiz olsun diye söylüyorum, sizinle ticaret yapmak dileğiyle.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
rcercr aracı kurumların forex sinyalleri adı altında al - sat önerisi yapması yazak. Forex sinyal kelimesinin veya al sat kelimelerinin makale de kullanılması ile ilgili herhangi bir yasak bulunmuyor.

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Bence buradan esinlenmelisin

http://forexislem.net/forex-nedir-foreks-nedir/

Yok imza falan

rcercr rcercr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 4, (%100)
KralFx firmaların öneride bulunması zaten yasak. Ayrıca al sat diye bir şey yazmadım ben :) ama spk lisansına sahip bir firmanın sinyal kelimesini web sitesinde geçirmesi tedirgin edici bir durum, bu tarz kelimeleri sevmiyor spk, sizin sahip olduğunuz sitelerde sıkıntı olmayacaktır.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
rcercr sinyalin mantığı zaten al - sat tavsiyesi olduğu için içine girmiş oluyor zaten. Ayrıca sinyal yasaklandığı için lisanslı firmalar tarafından da genel yatırım tavsiyeleri olarak sunuluyor şuan.

Önemli Not: Şirketimiz forex sinyal ve forex strateji hizmetleri SPK GENEL MEKTUP No: 759 uyarınca 09.09.16 tarihi itibariyle sonlandırılmıştır. Forex piyasasına ilişkin anlık haberler, parite yorumları ve analizlerine canlı yayın odamızdan ulaşabilirsiniz. forex yatırımcılarına sunduğu anlık ve canlı forex destek hizmetiyle yatırımcılarının yanında olmaya devam ediyor vb uyarılar ile.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al