Arkadaşlar merhaba;

Normalde 50-60 site oldugundan kimisinde makale yazarı arkadaşlarla çalışıyorum kimisini botextraya bagladım vs. Yeni açtığım 5 siteye ise özenli bir şekilde kendim makale yazmaya karar verdim.Bu da yazmış olduğum ilk makalem sizce nasıl olmuş ?

Şimdi arkadaşlar sizlerden önerilerinizi bekliyorum makale yazımı hakkında, yani mesela bu h2 tagleri h3 taglerı falan makalenının içerisinde nasıl kullanılıyor ? koyu olarak yazdıgımız kelımeler otomatık olarak h taglardan mı oluyor ? bu h tagleri ve genel anlamda makale yazımında dikkat etmem gerekenler sizce nelerdir ?

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak sunulacak olan forex analiz ve sinyal hizmetlerimiz çok yakında başlayacaktır. Forex sinyalleri ile bundan böyle siz de forex piyasalarında gelir sağlanabildiğini görme ve uygulama imkanına sahip olacaksınız.

Sitemize uğradığınıza göre muhtemelen forex hakkında bilginiz var ve hatta forex yatırımcısısınız diyebiliriz ve muhtemelen bizi google arama motorunda forex sinyalleri yazarak buldunuz ve şuan yazmakta olduğumuz makalemizi okumaktasınız. Biz yine de tam olarak forexi bilmeyenler için kısaca bir özet geçmek istiyoruz.

Forex Nedir ?

Forex'in tanımını efendim ingilizcesi foreign exchange olan forex'in terim anlamı, vs diye anlatmayacağız elbette çünkü burası forex piyasalarında yer alan terimlerin anlamlarını değil uygulanış biçimlerini öğretmek amacı ile kurulmuş olan bir forex sitesidir. Bu nedenle forexi size kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Forex, tüm dünyada işlem yapılan ve tüm dünya borsalarından daha büyük işlem hacmine sahip çeşitli mal,varlık ve emtia ürünlerinin satış ve alışlarının gerçekleştiği 5/24 devam eden hızlı,sürükleyici, heyecanlı ve bir o kadar da riskli bir piyasadır.

Neden Forex'e Başlamalıyım ?

Forex piyasalarına hem dünyada hem de ülkemizde asıl başlama amaçları tabiri caizse kısa yoldan parayı bulmaktır ancak bu şekilde işe başlayanlar genellikle sonu hüsranla sonuçlananlar olarak tarihin karanlık sayfalarında kendilerine yer edinmektedirler. Sizlere tarihin bu kara sayfalarına düşmemeniz adına hazırlamış olduğumuz ücretsiz forex sinyalleri ile destek olmaya çalışacağız.

Forex Sinyali Nedir ?

Forex sinyali piyasalarda işlem yapmakta olan ve genellikle bir ekip halinde olan toplulukların açmış oldukları veya açılmasını uygun gördükleri işlemleri paylaşmaktadırlar. Bu önerilen işlemlere forex sinyalleri denilmektedir.

Forex sinyalleri size yarar sağlayabileceği gibi size zarar da verebilme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle sinyal sağlayıcınıza güveniyor olmanız eski işlemlerini incelemiş olmanız gerekmektedir.Piyasada dolaşan onlarca para tuzağı kurmuş sahtekar varken paranızı kaybetmemeniz dikkatli olmanız gerekmektedir.

Not : Herhangi bir şekilde makale yazımı işine girmeyi düşünmüyorum merak etmeyin :)