wmaraci reklam
lidertakipci

Misli.com Para Yatırmıyor

16 Mesajlar 4.539 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)

Erhan ÇELİK adlı üyeden alıntı

Banka'yı kullanıp 2-3TL ödememek için Misli'yi kullanırsanız olacağı budur. Madem kullanacaksınız o zaman her işleminizde 2TL'lik bir kupon yapın da adamlar da paranızı size geri versinler.
Tek taraflı düşünmeyin bu işlemlerde.

Benim hesabıma gir ne kadar para çekmişim ne kadar iddaa oynamışım görürsün. Haksızlık yapıyorlar.

2 Tl lik kupon değil ben 200 tl lik kuponlarda yapıyorum. Ama içeride kalan x.xxx tl para? Hemde bayramdan önce atacağız sözü var.

wmaraci
reklam

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)

blogesinti adlı üyeden alıntı

Benim hesabıma gir ne kadar para çekmişim ne kadar iddaa oynamışım görürsün. Haksızlık yapıyorlar.

2 Tl lik kupon değil ben 200 tl lik kuponlarda yapıyorum. Ama içeride kalan x.xxx tl para? Hemde bayramdan önce atacağız sözü var.

Şimdiye kadar Misli üzerinden 10.000TL üzerinden para aktarma işlemi yaptım bunların bir kısmını iddaa oynamak için yükledim bir kısmını farklı yerlerden müşterilerim gönderdi ve en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Mutlaka bir yerde sorun vardır. Yoksa Misli'nin sizin paranıza göz dikeceğini zannetmiyorum.

altayWEB altayWEB Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadasşlar misli.com o konuda cok hassas bir sistemdir illagal demesının sebebı komısyonsuz oraya oraya para atmanız ve cekme ısleme gerceklestırmenızdır. İddaa oynayıp kazanınca atıyorlar hatta 1 sn ıcınde hesapta daha dun aldım.

herox herox Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
Parasını çekemeyenlere bi öneri ; Pazar günü tek maç var. % 50 şansınız var. Ona oynayın tüm kasanızı. Ya tüm gider yada tüm gelir. Maça oynar ve tutarsa anında çekersiniz...

wmaraci
wmaraci

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
6 aydır kullanmıyorum misliyi. İlk başlarda 5-10 dk içerisinde gönderim yapıyorlardı sonra bu süre 1 güne kadar çıktı, son kullandığım dönemde ise 4-5 gün bekletmeye başladılar, hesabımdaki bakiye ile tek maça oynayıp 15 sn'de çek seçeneği ile parayı çektim yine yatırmadılar telefon ile görüşme sonucu bağırış çağırış zor aldım parayı ve iptal ettim hesabımı. Mümkün oldukça kullanmamak lazım.

Gurhanidikut Gurhanidikut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek -
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İletişim bölümünden hesabınızın kapatılıp paranın iade edilmesini talep edebilirsiniz.

Gürhan İdikut
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al