wmaraci reklam
lidertakipci

Mozilla Firefox Alexa Toolbar sorunu

10 Mesajlar 1.200 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Merhabalar, Mozilla firefox'u kullanalı neredeyse 10 sene olacak, güvenliği, eklenti ve hızı itibariyle her zaman gözdem olmuş bir tarayıcı, seneler içinde ne kadar farklı farklı tarayıcılar çıksa da ve bilgisayarda 2-3 aktif tarayıcı olsa da her zaman için kullanımda olan benim için firefox olmuştur, fakat son günlerde artan çökme raporları, flash uygulamasıyla uyumsuzluğu ve en son olarak karşılaştığım alexa toolbar sorunu beni fazlasıyla çileden çıkartmaya yetti. Şuan ki en son sürüm alexa toolbar ile uyumsuz olduğu için kurulum yapılmamakta, 3 farklı pc de bu sorunu almaktayım.

Sorum, son 2-3 güncellemedir bu sorunlarla karşılaşan arkadaşlar mevcut mu ? Yada şuan ki sürüme alternatif, bu sürümde pek sıkıntı yok arkadaş, tavsiyemdir dediğiniz bir sürüm var mı ? Açıkcası bırakmak istemediğim bir tarayıcı, fakat bu gidişle aksi gerçekleşecek gibi.

wmaraci
reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Konuyu takipteyim bende bekliyorum.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

CafeÇevik adlı üyeden alıntı

Konuyu takipteyim bende bekliyorum.

Mozilla kullancısı az olduğu için gereken cevabı alacağımızı sanmıyorum hocam, siz hangi sürümü kullanıyorsunuz yada hangi konuda hatalar alıyorsunuz.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bende çok çok uzun süre mozilla kulandım. Ancak hatalardan dolayı mecbur Chrome kullanmaya başladım. Alıştım artık. Gerçekten bir dene istersen

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Bende çok çok uzun süre mozilla kulandım. Ancak hatalardan dolayı mecbur Chrome kullanmaya başladım. Alıştım artık. Gerçekten bir dene istersen

Aynen öyle hocam, evet bende de mozilla ve chrome hep açık fakat alternatifdir chrome, hala diretiyorum mozilla için, musait vaktimde sürümleri tek tek deneyeceğim, 2 haftadır toolbar yok mozilla da. Chrome'da güzel tabi fakat yönettiğim sitelerin arasında bağlantı kurması için google'ın fazlasıyla işine yarayacaktır, o yüzden sıcak bakmıyorum çok, birde 10 sene olmuş bırakamıyor insan.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı hatalara şuan sahibim güncelleme mevcut değil. Şuan Mozilla kullanıyorum. Neden ama bırakamıyorum arkadaşın kendisini. Sürekli çökme raporu alıp deli olsamda... Alexa toolbar bende yükleyemiyorum.

Konnektör

ecan1453 ecan1453 Eren Can Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kamu Yönetimi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1212
  • Beğeniler 51 / 113
  • Ticaret 27, (%100)
Daha önce tek tercihim Firefox'tu yeni güncelleme geldikçe kötüleşti. 2 yıldan beri Chrome kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim.
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

AbdullahD adlı üyeden alıntı

Aynı hatalara şuan sahibim güncelleme mevcut değil. Şuan Mozilla kullanıyorum. Neden ama bırakamıyorum arkadaşın kendisini. Sürekli çökme raporu alıp deli olsamda... Alexa toolbar bende yükleyemiyorum.

Kötü hocam, olmadı yeni güncelleme bekleyeceğiz, hatta bununla alakalı iletişime geçsek daha iyi, bu kadar kullanıcı mağdur edilmeye devam edilmesin, yeni sürümlerde hatalar giderilir diye umuyorum.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Kötü hocam, olmadı yeni güncelleme bekleyeceğiz, hatta bununla alakalı iletişime geçsek daha iyi, bu kadar kullanıcı mağdur edilmeye devam edilmesin, yeni sürümlerde hatalar giderilir diye umuyorum.

Öyle tabi. İletişime geçilmesi lazım. Ama gelecek güncellemeleri beklemektede fayda var dediğin gibi belki bu hata giderilir.

Konnektör

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
aynı sorun bende de var iletişim kurmaya çalıştım mesajım gönderilmiyor http://www.mozilla.org.tr/iletisim/ buradan iletişim kurmaya çalıştım iletişim kurabileceğimiz başka adres varsa yazabilir misiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al