wmaraci reklam

Mukellef.co İle + Sanal Ofis Olarak Çalışmak ? Yardım.

4 Mesajlar 1.088 Okunma
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Merhaba,

Ek olarak bir şiket açılışı yapıyoruz ve bunu yine forumda denk geldiğim bir arkadaşımın paylaşımında gördüğüm mukellef.co üzerinden yapıyoruz. Görünen o ki işleri oldukça kolaylaştırıyor. Piyasada aylık home ofice şirket sahibi 150 TL gibi ücretler öderken mukellef.co fiyatlarda aylık 100 TL kadar ek komisyonlu. 300 e dayanıyor yani. (Hakkıdır bence hiçbirşeyle muhattab etmeden bu hizmeti sağlaması bile güzel Ortaklar için düşünülebilir)

Velhasıl Ödeme aşamasında 4 ayrı periyöt var bunlardan 2 si ilgilendiriyor beni.
1- İşletme olarak şirket oluşumu
2- Sanal ofis Şirket Oluşumu

Bu durumda ikisindede işletme oluyoruz ancak neden aralarında 60-70 TL gibi fiyat farkı var dersiniz ? Yani ben zaten kendi sanal ofisimi kendim oluşturamıyormuyum ? Örneğin arkadaşım kirada oturduğu evinin bir odasını bana Sanal ofis olarak kiraya veremez mi ? Aynı oranla sadece işletmeyi seçsek bu defada yine odasını kiraya vermiş gibi gösteremez mi ? Yani illede mukellef.co dan Şu hizmeti
almamız mı gerekir . ?

Yani tamamen tecrübesizliğimden kaynaklı sorular bunlar. Sanal ofis- İşletme ayrımını neye göre yapıyorlar ? Burada Sanal ofis oluşturup kargolarınız için kurye çağırmanızı sağlayabiliriz demiş. E iyide işletme olarakta ben yer göstersem standartlara göre kurye zaten çağırabilirim. ? Bunun artısı eksisi nedir ? Yani konuya hakim birileri varsa Süreç ve tecrübesi hakkında bilgi verirse çok mutlu olurum. Eminim forumda büyük bir çoğunluğunda işini görecektir bu konu.

İyi forumlar diliyorum.

Edit: Biraz saçılmış vaziyette sorular ; Biraz geniş çaplı bir konu olduğundan. Aslında sorular basit. Sanal ofis-İşletme ayrımı ve Mukellef.co işleyişi.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Fiyatlar çok iyi bende denk gelmiştim bu siteye

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
O konu hakkında bilgim yok fakat şöyle bir öneride bulunabilirim her iki tarafida 1 2 ay ile deneme yapın hangisi işinize geldiyse onla devam edin güvenliğin önemli hususlarından ilki 1 2 ay deneme süreci ile başlamaktır
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Evet bu çok mantıklı. Zaten Sözleşme 1 ay için geçerli olduğundan bu denenebilir.Sanal ofis hizmet kafama yatmıyor değil ancak ozamanda 250 Küsur ödeme yapılacakken bir anda KDV ler dahil 350 ye kadar dayanıyor tutar. Bireysel açmış olsak aylık ödeme zaten 150 + olacak İşletme ve sanal ofis kdv ler dahil
fiyat farklı 150 TL kadar bir tutar. Aylık az gibi gelebilir ki çok ama yıllığa vurunca ciddi heybe edilmiş para demek. Şuan için sanal ofis yazıldığı gibi kolay yolluysa yine kolaya kaçıcaz gibi :) Bakalım araştırmaya devam tecrübeli birileri çıkarsa öğrenicez

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al