wmaraci reklam

Nedir Bu Hostinglerden Çektiğimiz

27 Mesajlar 2.516 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

AlhasWeb adlı üyeden alıntı

Hocam anlattığınıza göre sitenizde cpu aşımı olmuş ki bu da sitenize gelen tekil hit sayınızın fazla olmasından kaynaklanıyor . Bunun için bir vps - vds alabilirsiniz.

Ya abicim herkez böyle dediğine göre bende bir sıkıntı var vds diyorsunuz. Şimdi rastgele bir siteye baktım aylık 75 tl diyor. Kim verir bu parayı. Biz sitelerimizden alık 75 tl kazanıyormuyuz ki?
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Valla ben en sonunda vds aldim rahat ettim ne yaparsam yapiyim full performans. Ayda 15 tl 7 24 acik sizde benm gibi yapin derim.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam hosgatordann 0,03$'a 1 aylık alabilirsiniz ondan sonra memnun kalırsanız ki memnun kalmamanız imkansız uygun paketlerden birisini yıllık olarak alabilirsiniz.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

imamet adlı üyeden alıntı

Ya abicim herkez böyle dediğine göre bende bir sıkıntı var vds diyorsunuz. Şimdi rastgele bir siteye baktım aylık 75 tl diyor. Kim verir bu parayı. Biz sitelerimizden alık 75 tl kazanıyormuyuz ki?

Hocam öyle diyorsunuz doğru aynısı benimde başıma geldi hit 1 k değil cpu yüksek diye sürekli susbend yiyordu bu durumda mecburen cpu sorunundan kurtulmak için vps almak zorundayız yoksa sürekli susbend yer maalesef.
10679

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
VDS de bildiğiniz paylaşımlı hosting'dir. Sırf hız için vds'ye geçiyorsanız vds hosting'den çok daha hızlı düz hosting paketleri de var. Bu paketlerde aynen vds gibi size ayrılan cpu kapasitesi başka siteler tarafından kullanılmaz. VDS'nin asıl amacı boş bir server gibi istediğinizi kurabilmeniz yani bilmemne sunucusu olarak kullanabilmenizdir. VDS daha hızlıdır diye düşünmeyin. Bu zan vds'nin çakma (virtual=sanal) server olma durumundan kaynaklanıyor.

Alıntı;
VDS Hangi Amaçlarla Kullanılır ?
Gerçek bir sunucu hangi amaçla kullanılıyorsa, sanal sunucular da aynı amaçla kullanılabilir. Firmamız'ın sağladığı Sanal Sunucu (VDS) hizmetleri müşterilerimiz tarafından genellikle, web sunucuları, oyun sunucuları, görüntü ve ses yayını sunucuları, veritabanı sunucuları, mail sunucuları, camfrog sunucuları, sesli chat sunucuları ve irc sunucuları için kullanılmaktadır.

Gerçek bir sunucu hangi amaçla kullanılıyorsa demiş fakat cpu gücü yoktur bu öğrenci işi bir sanal server'dır startup için (hit elde edene kadar) kullanılır dememiş. Onu da ben yazayım!

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)

eTrade adlı üyeden alıntı

VDS de bildiğiniz paylaşımlı hosting'dir. Sırf hız için vds'ye geçiyorsanız vds hosting'den çok daha hızlı düz hosting paketleri de var. Bu paketlerde aynen vds gibi size ayrılan cpu kapasitesi başka siteler tarafından kullanılmaz. VDS'nin asıl amacı boş bir server gibi istediğinizi kurabilmeniz yani bilmemne sunucusu olarak kullanabilmenizdir. VDS daha hızlıdır diye düşünmeyin. Bu zan vds'nin çakma (virtual=sanal) server olma durumundan kaynaklanıyor.

Alıntı;
VDS Hangi Amaçlarla Kullanılır ?
Gerçek bir sunucu hangi amaçla kullanılıyorsa, sanal sunucular da aynı amaçla kullanılabilir. Firmamız'ın sağladığı Sanal Sunucu (VDS) hizmetleri müşterilerimiz tarafından genellikle, web sunucuları, oyun sunucuları, görüntü ve ses yayını sunucuları, veritabanı sunucuları, mail sunucuları, camfrog sunucuları, sesli chat sunucuları ve irc sunucuları için kullanılmaktadır.

Gerçek bir sunucu hangi amaçla kullanılıyorsa demiş fakat cpu gücü yoktur bu öğrenci işi bir sanal server'dır startup için (hit elde edene kadar) kullanılır dememiş. Onu da ben yazayım!

Katılmıyorum hocam en başta size ait bir ip adresiniz oluyor ve sizin için bir sanal sunucu kuruluyor. Nasıl oluyorda paylaşımlı hostingle aynı oluyor?

VDS \ VPS barınan sunucularda zaten belirli bir limit var örneğin en fazla 10 adet vps kuruyorlar. Baştan bunu bilirseniz sorun yok bilmeseniz bile binlerce sitenin blunduğu standart bir host paketiyle kesinlikle aynı olamaz.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Benim hosting paketimde server'da 4 site var. Server 4 çekirdekli cpu'ya sahip ve tek çekirdeği bana atanmış durumda. CPU'nun çekirdeğinin kullanım istatistiklerini ve hangi saatlerde yetmediğini takip edebiliyorum. 2 siteli yada tek siteli server'a da geçebilirim. Toplam 6 cpu çekirdeği satın alabilirim. Hemen hemen tüm host firmalarında sabit IP satın alabilirsiniz. Bunlar düz hosting paketlerinde de var. Öğrenin diye yazıyorum çünkü milleti kandıran hosting firmaları var. Daha geçen bir tanıdığa normal dedicated server gibi satmışlar. Adam o fiyata server'ı satın aldığını sanıyor. Paylaşımlı hosting aldın sana dedicated numarası yapıyor'u anlatamadım.
10679

kişi bu mesajı beğendi.

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
[QUOTE=eTrade;491401]VDS de bildiğiniz paylaşımlı hosting'dir. Sırf hız için vds'ye geçiyorsanız vds hosting'den çok daha hızlı düz hosting paketleri de var. Bu paketlerde aynen vds gibi size ayrılan cpu kapasitesi başka siteler tarafından kullanılmaz. VDS'nin asıl amacı boş bir server gibi istediğinizi kurabilmeniz yani bilmemne sunucusu olarak kullanabilmenizdir. VDS daha hızlıdır diye düşünmeyin. Bu zan vds'nin çakma (virtual=sanal) server olma durumundan kaynaklanıyor.

Bahsettiğiniz hosting lere bir örnek pm atarsanız çok sevinirim.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Yunusemre adlı üyeden alıntı

Blogger en iyisi ya, ne host derdi var ne güvenlik derdi.

Blogger de şikayet olunca spama direk alıyor...Uzak durun derim.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)

imamet adlı üyeden alıntı

Trafikle cpu nun aynı şey olmadığını biliyorum. Bende adamlara öyle dedim ben cpu yu bilmem ben sizden trafik adım trafiğim bitmeden sitem neden kapanıyor.

Sunucuyada gelince site günde 1k hit yapıyor diye kimse sunucu almaz.

Anlamadığım Şey Trafikle Cpu'nun Ayrı Şeyler Olduğunu Biliyorsunuz da Laf Olsun Diye Mi Burada Konu Açıyorusunuz.

Ayrıca siz onlardan trafik alıyorsunuz adamlar size cpu'yu belirtiyor.

Günde 5k alan sitelerim var ve cpu sorunu kesinlikle yaşamıyorum gerçi şuana kadar hiç yaşamadım sorun senin sitende arkadaş lafı uzatmaya gerek yok

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al