wmaraci reklam

Nedir Bu Hostinglerden Çektiğimiz

27 Mesajlar 2.517 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Bozkurt Reis adlı üyeden alıntı

Anlamadığım Şey Trafikle Cpu'nun Ayrı Şeyler Olduğunu Biliyorsunuz da Laf Olsun Diye Mi Burada Konu Açıyorusunuz.

Ayrıca siz onlardan trafik alıyorsunuz adamlar size cpu'yu belirtiyor.

Günde 5k alan sitelerim var ve cpu sorunu kesinlikle yaşamıyorum gerçi şuana kadar hiç yaşamadım sorun senin sitende arkadaş lafı uzatmaya gerek yok

Aynen katılıyorum, 1 K Hit alan bir sitenin CPU sorunu yüzünden sorun çıkarması biraz anormal bir durum bence.

Ya firma gerçekten berbat,
ya da kullandığınız script / tema vs. çöplerle dolu aşırı zorlama yapıyor.

wmaraci
reklam

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

Anlamadığım Şey Trafikle Cpu'nun Ayrı Şeyler Olduğunu Biliyorsunuz da Laf Olsun Diye Mi Burada Konu Açıyorusunuz.

Ayrıca siz onlardan trafik alıyorsunuz adamlar size cpu'yu belirtiyor.

Günde 5k alan sitelerim var ve cpu sorunu kesinlikle yaşamıyorum gerçi şuana kadar hiç yaşamadım sorun senin sitende arkadaş lafı uzatmaya gerek yok

Sen bu lafın uzamasından niye rahatsız oldun bilmiyorum ama şunu bil ki ben kimsenin boş yere hakkına girmeyi sevmem sevseydim firma ismi verirdim. Bu problem genel ve her kez yaşamakta. Sitemin ne olduğunun ve ne durumda olduğunu farkındayım. Sitemde ve sitelerimde sorun yok. Sen bu gün sorun yaşamamış veya şimdiye kadar sorun yaşamamış olabilirsin. Yarın bir sorun yaşar ve burada yazarsan sana hatırlatırım bu sözlerini. Yorumun için teşekkürler ve saygı duyarım..

Ek Olarak:

Engin07 adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum, 1 K Hit alan bir sitenin CPU sorunu yüzünden sorun çıkarması biraz anormal bir durum bence.

Ya firma gerçekten berbat,
ya da kullandığınız script / tema vs. çöplerle dolu aşırı zorlama yapıyor.

Size de hak veriyorum ve sitemden de sorun kaynaklana bilme ihtimali ne kadar az olsa da bütün hafta sonumu buna harcadım ve şuan da halen uğraşıyorum. Şuda var ki böyle bir sorun var. Adamlar siten ağır demiyor. Anlık çok giren oluyor diyor ve hitim sadece 1k . Ben bir sitem içinb 40gb aylık trafiğe yıllık 60 tl veriyorum ki buda gayet iyi bir ücret.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)

imamet adlı üyeden alıntı

Sen bu lafın uzamasından niye rahatsız oldun bilmiyorum ama şunu bil ki ben kimsenin boş yere hakkına girmeyi sevmem sevseydim firma ismi verirdim. Bu problem genel ve her kez yaşamakta. Sitemin ne olduğunun ve ne durumda olduğunu farkındayım. Sitemde ve sitelerimde sorun yok. Sen bu gün sorun yaşamamış veya şimdiye kadar sorun yaşamamış olabilirsin. Yarın bir sorun yaşar ve burada yazarsan sana hatırlatırım bu sözlerini. Yorumun için teşekkürler ve saygı duyarım..

Benim rahatsız olduğum konu laf kalabalığı yapman. Madem herşeyi biliyon ayır konular olduğunu cpu'yu neyin harcadığınıda bilmen lazım burada birilerine suç atmaya kalkışman beni kızdırıyor. Dle engine sistemlerini bilirim eklentileri çok cpu harcar. Tamam birgün öyle sorun olurda yaşarsam hatırlat bana yapabiliyorsan. Bildiğim için mevzuyu burada paylaşma gereği bulmam. Burada firmayı suçlamaya çalışacağına biraz oturup araştırsan sorunun kendinde olduğunu bulsan keşke ama nerede orada oturup firmayı kötülemek varken

İstersen firmanın adını da ver bana göre ve bilen insana göre soru yok. Cpu'yu bilen her şekilde önlemini almasını da bilir bunun kişiler ya da firmalar ile bir alakası yok. Cpu sorunu firma dandikliğinden değil senin sitendendir.

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

• Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

Benim rahatsız olduğum konu laf kalabalığı yapman. Madem herşeyi biliyon ayır konular olduğunu cpu'yu neyin harcadığınıda bilmen lazım burada birilerine suç atmaya kalkışman beni kızdırıyor. Dle engine sistemlerini bilirim eklentileri çok cpu harcar. Tamam birgün öyle sorun olurda yaşarsam hatırlat bana yapabiliyorsan. Bildiğim için mevzuyu burada paylaşma gereği bulmam. Burada firmayı suçlamaya çalışacağına biraz oturup araştırsan sorunun kendinde olduğunu bulsan keşke ama nerede orada oturup firmayı kötülemek varken

İstersen firmanın adını da ver bana göre ve bilen insana göre soru yok. Cpu'yu bilen her şekilde önlemini almasını da bilir bunun kişiler ya da firmalar ile bir alakası yok. Cpu sorunu firma dandikliğinden değil senin sitendendir.

Sana katılıyorum sayende laf kalabalığı yapmaya gerçekten başladım. Sitelerime eklenti kurmuyorum. Sen kabul etsen de etmesende sorun firmada ve sen istesen de istemesen de ben isim vermem.

Peki ben bu konuyu niye açtım? Senin asıl soru bu herhalde. Hem senin gibi değerli arkadaşlardan fikir almak hemde bu tür durumları arkadaşlarım yaşamasında ön bir bilgiye sahip olmaları. Cpu limiti Firmaların resmi üç kiyatıdır.

Hosting satarken o zaman nasıl trafik ve disk alanını belirtiyorlar ise buna göre cpu da belirtsinler o zaman. Şu pakette cpu %25 şu pakette ise%50 gibi. Parası önemli değil 60 tl vereceğime 80 tl vereyim. Fakat sitem 1k hit yapıyor diye gidip ayda 195 tl verip nasıl sunucu kiralayayım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)

imamet adlı üyeden alıntı

Sana katılıyorum sayende laf kalabalığı yapmaya gerçekten başladım. Sitelerime eklenti kurmuyorum. Sen kabul etsen de etmesende sorun firmada ve sen istesen de istemesen de ben isim vermem.

Peki ben bu konuyu niye açtım? Senin asıl soru bu herhalde. Hem senin gibi değerli arkadaşlardan fikir almak hemde bu tür durumları arkadaşlarım yaşamasında ön bir bilgiye sahip olmaları. Cpu limiti Firmaların resmi üç kiyatıdır.

Hosting satarken o zaman nasıl trafik ve disk alanını belirtiyorlar ise buna göre cpu da belirtsinler o zaman. Şu pakette cpu %25 şu pakette ise%50 gibi. Parası önemli değil 60 tl vereceğime 80 tl vereyim. Fakat sitem 1k hit yapıyor diye gidip ayda 195 tl verip nasıl sunucu kiralayayım.

Madem bir sorun hakkında yardım almak istiyorsun. Sana yönelen cevaplara bencil davranmayıp bir siteni optimize et http://www.aktifbilisim.com.tr/ al firma bak söylüyor ben söyleyemeyen ya da yazmayan firmaya rastlamadım şuana kadar bana dek gelmedi. Yardım istiyorsan söylüyoruz biz de sorun yok sende varsa demekki sende de sorun olabilir

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

• Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

Madem bir sorun hakkında yardım almak istiyorsun. Sana yönelen cevaplara bencil davranmayıp bir siteni optimize et http://www.aktifbilisim.com.tr/ al firma bak söylüyor ben söyleyemeyen ya da yazmayan firmaya rastlamadım şuana kadar bana dek gelmedi. Yardım istiyorsan söylüyoruz biz de sorun yok sende varsa demekki sende de sorun olabilir

Ya hu tamam haklısın bu firma yazmış tebrik ederim benim gizi yüzümü ortaya çıkardır.

Bir daha bu tür konular açmam...

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Birleşelim WMA Hosting kuralım derdimiz kalmasın :D
Ciddiyim .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al