freelance iş ilanları

Newspaper teması

49 Mesajlar 11.595 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

chronocross chronocross wpdrk.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 4, (%100)

serdar01 adlı üyeden alıntı

Theme forrest gibi bir sitede keşke bir Türk'ün yüzlerce tema sattığını görebilsek.Jarida, sahifa.newspaper, newsmag... gibi.

Var zaten :)
http://themeforest.net/user/stmcan

wpdrk.com
wmaraci
reklam

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)

akmova adlı üyeden alıntı

ben 1 sene kadar kullandım ancak herkesin bu tema üzerinde yoğunlaşması üzerine vazgeçtim. Çok fazla kullanan site olması yüzünden vazgeçtim ancak onun dışında özelliklerinden ve kullanımından son derece memnundum.

Özellikle harika bir mobil tasarımı var her platform için uyumlu ve şık bir tema. Şahsen mobil için tasarımını normal versiyonundan daha çok beğeniyorum :)
Sitenin yavaş olduğu doğrudur ancak bütün özelliklerini kullanırsanız yavaştır. Bazı özelliklerini kısarak hızlı kullanmak mümkün.
Kesinlikle hızlandırıcı eklentiler kullanmanızı öneririm. Benim tercihim Super Cache.
Eklentiler konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım kullandığım dönemde hemen hemen her eklenti ile uyum içerisinde çalışıyor ama zaten eklenti kullanmanıza gerek yok çünkü bir çok özellik zaten içerisinde mevcut.
Bunlar dışında sormak istedin aklına takılan yönleri hakkında bana ulaşabilirsin yardımcı olurum.

Yaklaşık 7-8 gündür kişisel blog siteleri üzerine araştırma yapıyorum.İçerikleri,nasıl tema kullanılması gerektiği gibi.Bu tema öncesinde dikkatimi çekmişti.Ama bildiğiniz gibi olumsuz yorum yapan arkadaşlarda fazla.Kimi arkadaşlarda bir çok yerde kullanılıyor diye yorum yapmış.
O zaman şunu sormak isterim.
Bu tema kişisel blog sitesi uygun olur mu ? veya aşağıdaki temayla karşılaştırır mısınız ?

http://pluto.pinsupreme.com/frame/frame.php

Ek Olarak:

Teşekkür ederim.İyi ki var :)

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

Yaklaşık 7-8 gündür kişisel blog siteleri üzerine araştırma yapıyorum.İçerikleri,nasıl tema kullanılması gerektiği gibi.Bu tema öncesinde dikkatimi çekmişti.Ama bildiğiniz gibi olumsuz yorum yapan arkadaşlarda fazla.Kimi arkadaşlarda bir çok yerde kullanılıyor diye yorum yapmış.
O zaman şunu sormak isterim.
Bu tema kişisel blog sitesi uygun olur mu ? veya aşağıdaki temayla karşılaştırır mısınız ?

http://pluto.pinsupreme.com/frame/frame.php

Ek Olarak:

Teşekkür ederim.İyi ki var :)

kişisel blog teması için fazla özellikleri olan bir tema olduğunu düşünüyorum şahsen portal teması olarak kullanılması daha uygun olur. Kişisel blog teması için daha sade bir tema kullanabilirsiniz. Newspaper temasıda sade bir tema ama özellikleri oldukça fazla kişisel blog sitesi için bu özelliklerin tamamını kullanmak siteyi olumsuz yönde etkileceyektir yavaşlama gibi.

diğer temayı açıkcası beğenmedim. daha klasikleşen bir tasarım üzerine sade bir tema bulursan daha iyi olur kanısındayım zira alışkanlık çok önemli bizim milletimiz için yani sağ taraf sidebar orta kısım gövde üst header ve alt footer bu klasikleşmiş tasarımın dışındaki temalar genelde itici oluyor o yüzden benim gözüme pek hoş gelmedi :)

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

orucbeyli orucbeyli www.YeniKomedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek serbes
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
bunun ne özelliği var www.yokpe.com daki tema türk teması bana göre bundan daha iyi

wmaraci
wmaraci

Php Php php yaşam biçimidir... Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek php
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 27 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.yasambilgisi.com/

burada kullanmıştım gerçekten güzel ve kullanışlı bir tema lastik gibi her şey yapabilirsiniz.

adminmaker++ Admin Panel Oluşturucu, Tema Giydirici

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)

akmova adlı üyeden alıntı

kişisel blog teması için fazla özellikleri olan bir tema olduğunu düşünüyorum şahsen portal teması olarak kullanılması daha uygun olur. Kişisel blog teması için daha sade bir tema kullanabilirsiniz. Newspaper temasıda sade bir tema ama özellikleri oldukça fazla kişisel blog sitesi için bu özelliklerin tamamını kullanmak siteyi olumsuz yönde etkileceyektir yavaşlama gibi.

Bu temayı (newspaper) kullanan siteler var mı sizin bildiğiniz ?

Aşağıdaki tema sizce ?

Writing

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Bu tür temaları ilk warez indirin bakın çözebiliyormusunuz. Bazen bende işin içinden çıkamıyorum.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Warez indirip denedim diyelim. Warez temayı kaldırdığımda yani sildiğimde sitede açık meydana getirir mi ?

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

Bu temayı (newspaper) kullanan siteler var mı sizin bildiğiniz ?

Aşağıdaki tema sizce ?

Writing

Writing teması başlangıç için iyi ve temiz bir tema ancak ileride reklam falan almaya kalkarsan sıkıntı yaşar ve temayı değiştirmek zorunda kalırsın zira bu temada reklam alanları yok buda ilerisi için handikap oluşturur. Baştan tema kurarken bütün ayrıntıları düşünmelisiniz. Sitenin tutabilme olasılığını da hesap ederek adsense reklam yerleşim uyumlu temalar tercih edin derim.

Newspaper temasını kullanan bir çok site var örneğin benim takıldığım spor sitesi olan sportevolution.net sitesi bu temayı kullanıyor ve oldukça temiz ve sadeleştirilmiş bir şekilde kullanıyor yani tüm özellikleri kullanılmamış. Site hızlı olsun diye.
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

Remoorjinall Remoorjinall WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bekar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** R**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İnsterseniz PM atın Bedava veriyim yararım olsun.

Remo
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al