wmaraci reklam

Niche blog hakkında bilmediklerimiz !!!

3 Mesajlar 492 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

entelesan entelesan arayorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Son dönemde forumlarda kazanç getirisi ile oldukça popüler olan yabancı dilde özellikle İngilizce bloglar hakkında bazı mevzulara açıklık getirelim.

İlk soru şu; elimizde konuyla ilgili bir domain mevcut fakat hosting için yabancı lokasyon seçmek mecburi mi? Yani Türkiye lokasyonlu bir firmada böyle bir site açılabilir mi? Cloudflare ile maskelesek kurtarır mı ?

İkinci soru; oldukça fazla yabancı spinner sitesi mevcut. İçeriğin bu şeklide sağlanması ile ilerleme kaydedilir mi? Sonuç olarak hakim olduğumuz bir dil değil.

Üçüncü soru: Açılan site search console a eklenmeli mi ? Eğer eklenmeli ise yerli sitelerin olduğu hesaptan eklenmesi mantıklı mı, yoksa onun için ayrıca bir google hesabı açılmalı mı? Bu soruyu sormamdaki amaç konsolda arama ağları için kapsama alanını belirtmek.

Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana ve foruma oldukça yardımcı olacaktır. Bu sorulara ek benim aklıma gelmeyen konuyla ilgili sorular çoğaltılabilir.

Tecrübeli arkadaşlardan fikir, tecrübe edinmek isteyen arkadaşlardan soruları bekliyorum...

Sosyal İlan Platformu - Arayorum.com
wmaraci
reklam

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
1-) mecburi degil tabiki ama sitenin hizli acilmasi cok onemli bir faktor oldugundan eger site avrupaya hitap ediyorsa avrupadaki bir server hiz acisindan daha iyi elbette

2-) spinner site cop sitedir, emegine yazik. Site acmak icin bi fikrin bi hizmetin olsun hicbir zaman site acmak icin site acma

3-) onemli degil kendi google hesabina ekleyebilirsin

Ek olarak, bu sitede sunu farkettim herkes bi blog acayim bi site acayim gunde 10 makele gireyim bilmem ne yapayim backlink alayim seo yapayim sonra kac para kazanirim, kazamanamassin arkadasim. Sen gunde kac defa boyle abuk sabuk sitelere giriyosun oradan cevirme burandan kopyalama, ne anlatmaya calistigini kendi bile bilmiyo. Bunu son zamanlarda daha bi farketmeyw basladim bir konu hakkinda bilmem ne nedir diye aratiyorum cikan sitelere girip daha birsey ogrenebilmisligim yok sonra ingilizce arayip anlamaya calisiyorum. Bakiyorum adam saglikla alakasi yok saglik sitrsi var, yazilimla alakasi yok yazilim sitesi var.

Benim nacizane tavsiyem, abi ne hakkinda bilgi sahibiyseniz o konuda birseyler yapin yoksada once ogrenin ama ogrenmek benzer 2 sitedeki sacma sapan 2 yaziyi alip bastan yazmak degil. Birseyler ogrenmek zor degil ama emek ve caba gerektiren birsey ayrica ilgini ceken konuyu ogrenirken zorlanmassin once ilgini ceken seyleri kesfetmen gerek
entelesan hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

entelesan entelesan arayorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim recreation.

Sosyal İlan Platformu - Arayorum.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al