wmaraci reklam

Otomatik Makale Nasıl Yapılır? (EXCEL)

26 Mesajlar 3.491 Okunma
smmexpress

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Mikrofonum bozuk diyorsunuz da hocam, video çekmek zorunda mısınız peki? Yani bir zorunluluk varmış gibi tersliyorsunuz. Evet gözlerimi yorduğu için videoyu 2. dakikada kapattım, gönlüm isterdi ki tamamını izleyeyim. Beni yanlış anlamayın, tavrınız yanlış. Nacizane tavsiyem, kendinizi video çekmekte zorunlu hissetmeyin, 15 liraya da bir mikrofon alana kadar video çekmeyin, lütfen.
sefagedik editorxx

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

sefagedik sefagedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Mikrofonum bozuk diyorsunuz da hocam, video çekmek zorunda mısınız peki? Yani bir zorunluluk varmış gibi tersliyorsunuz. Evet gözlerimi yorduğu için videoyu 2. dakikada kapattım, gönlüm isterdi ki tamamını izleyeyim. Beni yanlış anlamayın, tavrınız yanlış. Nacizane tavsiyem, kendinizi video çekmekte zorunlu hissetmeyin, 15 liraya da bir mikrofon alana kadar video çekmeyin, lütfen.

Keşke o 2 dakikayıda izlemeseymişsiniz hocam :)

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

seocutasarim adlı üyeden alıntı

Sizin kanalınız ne link gönderin sizin videoları izleyelim.

Ben kendim video çekmiyorum. Ama örnek mi istiyorsun;

Al sana örnek.
sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)

caesar adlı üyeden alıntı

ben kendim video çekmiyorum. Ama örnek mi istiyorsun;

al sana örnek.

adamın biri sultanahmet'e bir tablo koymuş bi insan portresi. Burada hata olan yere çarpı atın diye de not bırakmış. Ertesi gün bir bakmış resimde heryer çarpı içinde.

Ertesi gün aynı resmi "yanlış olan yeri düzeltin" notuyla bırakmış ve kimse bişey yapmamış.

Umarım anlatabilmişimdir.

wmaraci
wmaraci

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Ustad ortsda emek var kotude olsa iyide olsa ama biraz daha net olabilirdi .
Yazili olarak pmden anlatirsaniz sevinirim
Bide burdaki amac ne ustad ? Sadece baslarini degisiyorsunuz sanirim digerleri ayni ?
Hiçbir sey anlamadim .

Ne iolursa olsun ortada emek bulunuyor Elinize saglik .
sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

seocutasarim adlı üyeden alıntı

adamın biri sultanahmet'e bir tablo koymuş bi insan portresi. Burada hata olan yere çarpı atın diye de not bırakmış. Ertesi gün bir bakmış resimde heryer çarpı içinde.

Ertesi gün aynı resmi "yanlış olan yeri düzeltin" notuyla bırakmış ve kimse bişey yapmamış.

Umarım anlatabilmişimdir.

Ne yazık ki anlatamadın beceriksizliğini özlü sözle düzeltmek istedin sana olmamış demiyoruz yanlışlarını söylüyoruz ama sen anlamamak için ısrarla uğraşıyorsun.

Sultanahmet hikayesini araştırana kadar hangi programları kullanacağını araştırmış olsaydın güzel işler yapıyor olabilirdin.

Bu konuya son mesajım.

Saygılar.
sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Ustad ortsda emek var kotude olsa iyide olsa ama biraz daha net olabilirdi .
Yazili olarak pmden anlatirsaniz sevinirim
Bide burdaki amac ne ustad ? Sadece baslarini degisiyorsunuz sanirim digerleri ayni ?
Hiçbir sey anlamadim .

Ne iolursa olsun ortada emek bulunuyor Elinize saglik .

HOCAM youtube dan izleyin açıklama kısmında link var ordan indirin bakın anlayacaksınız. Saolun

Ek Olarak:

NTBol adlı üyeden alıntı

Çekemeyen anten taksın. Teşekürler hocam. İyi bayramlar.

Allah razı olsun kardeşim :)

Ek Olarak:

Caesar adlı üyeden alıntı

Ne yazık ki anlatamadın beceriksizliğini özlü sözle düzeltmek istedin sana olmamış demiyoruz yanlışlarını söylüyoruz ama sen anlamamak için ısrarla uğraşıyorsun.

Sultanahmet hikayesini araştırana kadar hangi programları kullanacağını araştırmış olsaydın güzel işler yapıyor olabilirdin.

Bu konuya son mesajım.

Saygılar.

Dikkat ettiyseniz bende ya benim videom çok güzel demiyorum beğenen beğendim butonuna bassın beğenmeyende beğenmedim butonuna. Videomdaki eksikleri biliyorum ancak güzel abicim bilgiyi isteyen insanlar böylede alıyor onu. Bende diyorum ki benim cevaplarımı ukala buluyorsanız kendi sorularınıza bakın. Sakalıma takıyorsunuz, sanane benim sakalımdan ister video çekerim ister pilavlı gün yaparım. Hangi ecnebiyettensin bilmiyorum ama biz müslüman insanlarız. Benim daha önceki videolarıma eleştiriler yapıldı ancak eleştiri yapmasını bilene güzel cevaplar verdim. Etkiye tepki. Ben iyi yapıyorum demiyorum yapıyorum isteyen izlesin, izlemek zorunda değilsin, daha güzelini sen yap senin kini izleyelim. Senin becerikli halini görmek isteriz. Yine de Allah razı olsun, her yerde sizden bi tane oluyor. Aratmıyorsunuz. İYi çalışmalar.

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Bu işler medeni cesaret ister. Bu cesareti barındırmayan egoist insanlarda kıskançlıklarından dolayı böyle eleştiriler yaparlar. Daha yenisin yeni başlamışsın, gelişmek içinde bu videları evde kendin için çekecek değilsin, bu tür platformlarda yayınlayacaksın ki geri dönüşlere göre daha iyileri ortaya çıkacak ne bileyim cesaretin artacak, belki de kendi kendine o lanet olası mikrofonu alma ihtiyacı hissedeceksin.
Bence bu video eleştiriye kapalıdır. Bizim yapmamız gereken bu tür girişimlerde beğen :D tuşuna abanmak ve foruma faydalı olacak işlerde bu tarz çalışma yapanları dahada cesaretlendirmektir.
sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Bu işler medeni cesaret ister. Bu cesareti barındırmayan egoist insanlarda kıskançlıklarından dolayı böyle eleştiriler yaparlar. Daha yenisin yeni başlamışsın, gelişmek içinde bu videları evde kendin için çekecek değilsin, bu tür platformlarda yayınlayacaksın ki geri dönüşlere göre daha iyileri ortaya çıkacak ne bileyim cesaretin artacak, belki de kendi kendine o lanet olası mikrofonu alma ihtiyacı hissedeceksin.
Bence bu video eleştiriye kapalıdır. Bizim yapmamız gereken bu tür girişimlerde beğen :D tuşuna abanmak ve foruma faydalı olacak işlerde bu tarz çalışma yapanları dahada cesaretlendirmektir.

Bak ne güzel konuştu kardeşim :) eyvallah kardeşim.

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Abartıyorsunuz bence video kalitesi çok kötü değil sesde kötü gelmedi bana bu kadar abaratacak ne var arkadaş emek vermiş çekmiş isteyen izler istemeyen izlemez. Siz yorum yapmıyorsunuz baltalıyorsunuz.
sefagedik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al