Paypal Alternatifi > Shopier

37 Mesajlar 22.651 Okunma
smmexpress

TurkCoder TurkCoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)

Shopier'i hemen hemen bilmeyeniniz yoktur diye tahmin ediyorum..
Bir süredir paypal alternatifi olarak bayağı ödeme sistemiyle uğraştım.
Ancak ya bir çoğu türk bankalarına ödeme yapmıyor yada türkiye ile çalışmıyordu.
Türkçe alternatif arayışımda Shopier'i deneme kararı aldım, bir süredir Shopier'in pos sistemini kullanmaktayım ve gayet başarılı bulduğum bir sistemdir.
Sorunsuz çalışması ve kredi kartından ödeme alması gayet işe yarar özelliklerden biri, Prestashop / Woocoomerce / Opencart desteği sayesinde direk web sitenizden kredi kartı ile çekim yapılabilmekte.
Sosyal media ve website yada blog satışlarınıda desteklemektedir
Ayrıca Bir süredir Shopier'in beta programlarınada destek vermekteyim, güncelleme, öneri ve arayüz vs için..
Umarım işinize yarar ve bir çok sorununuzu ortadan kaldırır diye düşünüyorum arkadaşlar..

Not!
Woocoomerce / WHMCS / Magento Modülleri Konuya Yakında Eklenecektir.
Şuan Test Aşamasındadır.

GOSHOPIER WEB SITESI

GENEL BiLGiLER / ANLATIMLAR

SATIN ALMA EKRANI DEMO - TIKLAYINIZ !

MODÜLLERi DiREK FiRMADAN TEDARiK ETTiĞiMiN GÖRSELi
DAĞITILAN TÜM MODÜLLER ORJiNAL MODÜLLERDiR !

Aşağıdaki modüller normal şartlarda shopier web sitesinde bulunmamaktadır, yazılım ekibince denenmiş ve yakında piyasaya sunulacak modüllerdir, sorun ve hatalarda lütfen modül ile ilgili olarak bana PM ile ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Prestashop / Opencart MODÜLLERi

Woocoomerce MODÜLÜ
birfincanask Portaldayiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Ben de bir müşterim için üyeliği oluşturdum. Bir kaç gün içerisinde ürünleri ekleyerek, woocommerce ile site bağlantısını yapacağım. Tubitak ve Sabancı desteği olmasıyla benim güvenimi kazanmışlardı.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)
kesinlikle paypalın alternatifi benim kanımca, yakında tam özelleştirme apiside hazırlanmakta, gayet güzel geliştirmeler yolda..
WarsBank

kişi bu mesajı beğendi.

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Mart ayında paypal geri geliyor büyük ihtimalle..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

TurkCoder adlı üyeden alıntı

kesinlikle paypalın alternatifi benim kanımca, yakında tam özelleştirme apiside hazırlanmakta, gayet güzel geliştirmeler yolda..

Sizin kadar tecrübeli değilim ama üyelik sonrası telefon ile arayıp, ürünlerin sorgulamalarını yapmaları, hem devlet hem de bir holding tarafından desteklenmeleri bir çok şeyi olumlu yönde kanıtlıyor. Ellerindeki bu güzellikleri iyi kullanırlarsa paypal'ın çoğu aktivitesini geride bırakırlar.

Woocommerce ile yönlendirme yaptığımızda ödeme yapacak müşteriler shopier'in sitesine mi yönleniyor pop-up'ta mı ödeme yapıyor acaba bilginiz var mı?

• Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)
paypalın kestiği oranlar belli, birde türkiyeye geçiş yapması ile bu oranlar bayağı artacak, o sebeple paypalın daha yüksek ücret kesintileri olacağı kanaatindeyim..

cnrsgr şuan yeni eklentiyi test etmedim, önceki ilk test sürümünde shopiere yönlendirme yapmaktaydı, yani sayfası açılmaktaydı, yeni sürümü hep beraber göreceğiz diyelim :)
WarsBank

kişi bu mesajı beğendi.

Gokcinodul Gokcinodul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Developer - Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Çok fazla bir miktar komisyon kesiyor kendi pos sistemlerini degil iyzico'nun sanal posunu kullanıyorlar, geçenlerde 1 TL işlem yaptım test etmek amaçlı 1 TL'den 30 kuruş geldi bana Çok fazla komisyona sebep var Ben test için açtım ama komisyon oranları çok fazla olunca iptal ettim.
brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

KaanYilmazz KaanYilmazz Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 178 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
Her site bununla satışı sunuyor mu ki?
Ouzhano7

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

Gokcinodul adlı üyeden alıntı

Çok fazla bir miktar komisyon kesiyor kendi pos sistemlerini degil iyzico'nun sanal posunu kullanıyorlar, geçenlerde 1 TL işlem yaptım test etmek amaçlı 1 TL'den 30 kuruş geldi bana Çok fazla komisyona sebep var Ben test için açtım ama komisyon oranları çok fazla olunca iptal ettim.

10 TL'lik bir satışta da 90 kuruşa yakın bir kesim yapıyor. 1 TL olunca -0.49TL'lik kesim, direk yarısını götürüyor malesef :/
WarsBank

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

KaanYılmaz adlı üyeden alıntı

Her site bununla satışı sunuyor mu ki?

Evet, site ve sosyal medya hesapları satış yapabiliyor.
----
8.11.16'da sorduğum sorular ve gelen cevapları da paylaşayım;
----
1. Birinci sorum; ödeme yapan müşterilerimin yaptığı ödemeler bana hangi zaman diliminde teslim edilecek?

Cevap : Salı günü akşamına kadar kargo bilgisi girilen siparişlerinizin ödemeleri çarşamba günü hesabınıza aktarılır. Bu işlem periyodik olarak her çarşamba yapılmaktadır. Haftalık olarak ödeme hizmeti vermekteyiz.
----
2. İkinci sorum; minimum ücret tutarı gibi bir tutar var mı? Mesela 2 TL'ye ayraç sattığımda %2.99 +0.49TL mi geçerli?

Cevap : Satış yapmanız için belirlenen minimum ya da maksimum ücret tutarı oluşturulmamıştır. Hizmet bedelleri TL satışlarında başlangıçta %4,99+0,49 TL olarak belirlenmiştir. Aylık satış hacminize göre %2,99+0,49 TL olarak gerilemektedir. Hizmet bedellerine ilişkin tüm komisyon tutarlarını, taksit seçeneklerini ve aylık satış hacimlerine göre belirlenen komisyon bedellerini ekte gönderdiğimiz belgede bulabilirsiniz.
----
3. Üçüncü sorum; Müşterilerim internet sitem üzerinden satın alma yaptıklarında, SHOPİER ara sistemini kullandıklarını bilecekler mi?

Cevap : Alıcılar ödeme anında Shopier sayfasına aktarılarak kendi banka/kredi kartı bilgilerini girerek ödemeyi tamamlamaktadırlar. Yani ödemelerin Shopier üzerinden gerçekleştiği belli olmaktadır.
----
4. Dördüncü sorum; ben insanlara ürün satıp, kargo yapmayan bir ************** isem, sistem benim durumumu farkedip, müşterimin mağduriyetini giderebiliyor mu?

Cevap : İlk sorunuzu yanıtlarken belirttiğimiz gibi ödeme almanız için kargo bilgisini girmek zorundasınız ve girdiğiniz kargo takip numaralarının kontrolleri yapılarak işleme alınır. Ayrıca ödeme onayı verilmeden önce satış yaptığınız müşterilerinizin bir kısmı aranarak siparişin teyit edilmesi rica edilir. Bu şekilde müşteri mağduriyeti önlenmeye çalışılmaktadır.
----
KaanYilmazz WarsBank

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al