wmaraci reklam

Pazaryeri Entegrasyon Yazılımları hk.

12 Mesajlar 3.993 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mesutyilmaz mesutyilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer | Creative Designer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 63 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar;

Bir süredir pazaryeri entegrasyon programlarını araştırıyorum, bir sürü irili ufaklı firma var, hemen hemen hepsi için iyi-kötü bir sürü yorum var..

Pazaryeri yönetimi için fatura/stok/kargo takibi gibi temel işlemleri düzene sokmak adına bir firma/yazılım arayışı içerisindeyim.

Kullanmış yada kullanıyor olan, ben bu firmayı/yazılımı tecrübe ettim, öneriyorum diyeceğiniz bir pazaryeri entegrasyon yazılımı var mı?

Müşterim için doğrusunu araştırıyorum, sizlerin de fikrini almak istedim.

Yorumlarınız/yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Not: E-Ticaret sitemiz yok, e-ticaret entegrasyonu değil, direkt pazaryeri yönetimi için yazılım. (dopigo - entegra gibi...)

mesutyilmaz.net
wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Kendi entegrasyonumuzu yazdığımız için firmaları tecrübe etme şansımız olmadı. Fakat etkinliklerde en çok entegra'yı gördüm. Pazaryerleri API desteği veriyor. Zaten entegrasyon firmaları bu API'ler ile iş yapıyor. Benim için işe yaramayan özellikler vardı ve ödeme yapacaktım. Sadece rakip ürünlerin fiyatlarını sorgulayıp otomatik olarak dakikada bir onlardan daha düşük fiyat verip kategoride öne çıkmış oluyor ve pazaryeri sitesinden özel indirim alıyordum. Size tavsiyem eğer imkanınız var ise sadece işinize yarayan özellikleri içerecek API entegrasyonu yazdırın. Kendi sunucunuzda kendi panelinizden kontrol edin. Başta adaptasyon zorluğu çekersiniz fakat rayına oturduğunda çok daha düşük maliyet ile çözmüş olursunuz. İlle de firma derseniz dediğim gibi Entegra, pazaryerleri ile birebir görüşen bir firma. Sürekli etkinliklerde. Sürekli pazaryeri siteleri ile anlaşma yapıyor. Hizmetleri de sürekli güncellenen hizmetler. Tabii bunlar tavsiye değil bilgi amaçlıdır.
Kanuni mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 63 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumunuz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

mesutyilmaz.net

freyja freyja WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Satış pazarlama Uzmanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
reybex ile e-ticaret yazılımı ve pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizin satışını N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Amazon pazaryerlerinin yanı sıra kendi e-Ticaret sitenizde (Opencart, WooCommerce, Magento, Prestashop gibi 11 farklı sanal mağazayla entegrasyon ) gerçekleştirebilirsiniz. reybex pazaryeri entegrasyonu ve e-ticaret için çok kullanışlı yazılım. Satınalma, stok, satış, fatura gibi çeşitli özellikler e-ticaret için ihtiyacınız olan her şeyi merkezi olarak tek bir panelde sunar. Ayrıca otomatik kategori ağaçları oluşturulabilmektedir. Fiyat, resim, açıklama gibi birçok alan otomatik güncellenmektedir.Kargo entegrasyonu ile kargo etiketi ve irsaliyenizi yazdırma işlemi ve kargo takip numarası ile gönderi takibi yapılabilmektedir
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Pahalı sistemlerle uğraşmayın size tavsiyem dopigo hem uygun fiyat hem sıkıntısız birçok pazar yeriyle entegreli ama kesinlikle orapazar sitesinden uzak dur eklediğiniz ürün silinmiyor otomatik olarak listeliyor eski güncelleme atıyor yaziyosun cevap veren yok
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 63 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

freyja reybex güzel görünüyor, inceleyip müşterimle paylaşacağım.

SeceAVM dopigoyu demo moduyla kullanıyoruz şu an, bence sistem güzel, emek vermişler hatta sahipleriyle falan da tanıştım. Baya ilgililer, herkese tavsiye edebilirim fakat sanırım müşteriler için yetersiz geliyor. Sonuçta pazaryerlerine API entegrasyonlarıyla bağlanıp işlem yapan uygulamalar bunlar, bazı pazaryerleri kendi panelinden ekstra onay istiyor, müşteri bunun uygulamanın eksikliği olduğunu düşünüyor. :)

Tercih müşterinin sonuçta, buraya araştırmak için girenlere yardımı olur inşallah konunun.
Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim :)

mesutyilmaz.net

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bir çok entagrasyon firmasıyla çalıştım. Adını en çok duyacağın devlerin çalıştığı firmalar bir tanesi bursa firması olan ayensoft diğeri entegradır. Ben stockmount ve prapazar ile çalıştım. Stockmounttan çok memnun olmasamda iyi bir hizmetleri vardı. Prapazar ne kadar populerdir bilmem ama nedense ben çok sevdim. Biz profesyonel işler yapıcaz derseniz ayen software öneririm.
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

freyja freyja WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Satış pazarlama Uzmanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
reybex bir e ticaret çözümü fiyatlandırmaları dev olarak adlandırdığınız firmaların fiyatlandırmalarıyla aşağı yukarı aynı ve sistem içerisin ön muhasebe, cari yönetimi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sistemi incelemenizi tavsiye ederim 1 ay ücretsiz olarak demoda 50 adete kadar ürün yönetebiliyorsunuz kendiniz deneyerek karar verin derim.

ErcanKagan ErcanKagan Ticaret Ehli Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Stok & Muhasebe kontrolünü kendin yapabilirsen, bizim hesap kullanabilirsin. 2500 e fatura kontör ve 1 yıllık kullanım bedeli 950 civarı. N11 tarafından satın alındı. Nu rakam üzerinden de %50 N11 reklam puanı geri dönüş sağlarlar...
Maliyet için şu örnek yeterli olabilir : Optik form bastırdım, 1000 ad fatura 590 lira.
Bu rakamlara, 2500 e fatura, ve siparişlerini tek panelden yönetebileceğin entegre ve ön muhasebe sistemine sahip olacaksın.
Entegra için çok çok iyi bir alternatif. Biri 500 civarı, diğeri 4500 alt orta paketi.

3 Marka 2 Şirket Onbinlerle sipariş Milyonlar

cakabey cakabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek muhasebeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 15 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Kendi entegrasyonumuzu yazdığımız için firmaları tecrübe etme şansımız olmadı. Fakat etkinliklerde en çok entegra'yı gördüm. Pazaryerleri API desteği veriyor. Zaten entegrasyon firmaları bu API'ler ile iş yapıyor. Benim için işe yaramayan özellikler vardı ve ödeme yapacaktım. Sadece rakip ürünlerin fiyatlarını sorgulayıp otomatik olarak dakikada bir onlardan daha düşük fiyat verip kategoride öne çıkmış oluyor ve pazaryeri sitesinden özel indirim alıyordum. Size tavsiyem eğer imkanınız var ise sadece işinize yarayan özellikleri içerecek API entegrasyonu yazdırın. Kendi sunucunuzda kendi panelinizden kontrol edin. Başta adaptasyon zorluğu çekersiniz fakat rayına oturduğunda çok daha düşük maliyet ile çözmüş olursunuz. İlle de firma derseniz dediğim gibi Entegra, pazaryerleri ile birebir görüşen bir firma. Sürekli etkinliklerde. Sürekli pazaryeri siteleri ile anlaşma yapıyor. Hizmetleri de sürekli güncellenen hizmetler. Tabii bunlar tavsiye değil bilgi amaçlıdır.

Merhaba;
Yazılımı dışarıda yapıyormusunuz, marketplace de benimde mağazam var zorluyor tek tek uğraşmak,
Saygılar;

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al