ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Kendi entegrasyonumuzu yazdığımız için firmaları tecrübe etme şansımız olmadı. Fakat etkinliklerde en çok entegra'yı gördüm. Pazaryerleri API desteği veriyor. Zaten entegrasyon firmaları bu API'ler ile iş yapıyor. Benim için işe yaramayan özellikler vardı ve ödeme yapacaktım. Sadece rakip ürünlerin fiyatlarını sorgulayıp otomatik olarak dakikada bir onlardan daha düşük fiyat verip kategoride öne çıkmış oluyor ve pazaryeri sitesinden özel indirim alıyordum. Size tavsiyem eğer imkanınız var ise sadece işinize yarayan özellikleri içerecek API entegrasyonu yazdırın. Kendi sunucunuzda kendi panelinizden kontrol edin. Başta adaptasyon zorluğu çekersiniz fakat rayına oturduğunda çok daha düşük maliyet ile çözmüş olursunuz. İlle de firma derseniz dediğim gibi Entegra, pazaryerleri ile birebir görüşen bir firma. Sürekli etkinliklerde. Sürekli pazaryeri siteleri ile anlaşma yapıyor. Hizmetleri de sürekli güncellenen hizmetler. Tabii bunlar tavsiye değil bilgi amaçlıdır.

Merhaba;
Yazılımı dışarıda yapıyormusunuz, marketplace de benimde mağazam var zorluyor tek tek uğraşmak,
Saygılar;