wmaraci reklam

Premium "WebApp" Şuan Ücretsiz.

56 Mesajlar 7.163 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Bu yüzden bir şeyler çıkmıyor bizden işte..
Üşengeç bir nesil geliyor arkadan.

bu yüzdenle alakası yok her ihtiyacım olan şey için günde en az 3-4 yere üye olmak sonra o indirdiğim şey için olduğum hesabın kullanıcı adı ve şifresini unutmak nasıl bir şey bilir misin :D

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Bu linkten ücretsiz android uygulaması indireceğiz tam olarak uygulamalar hakkında pek bir bilgi yok olay tam olarak nedir

Athynas Athynas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 102
  • Ticaret 6, (%100)
Verilen linkten indirme işlemini gerçekleştirin, onun ardından android studioyu indirin, anroid studioda gerekli paketleri kurun sdk 23 idi sanırsam. Ardından indirdiğiniz dosyaları import edip verilen talimatlar doğrultusunda res içerisindeki düzenlemeleri yaptıktan sonra apk olarak kaydedin uygulamanız hazır.

Oturdum gece bunlarla uğraştım, ancak anladığım kadarıyla baştan apk yazmak daha iyi olur, o bundan çok daha iyi işler çıkarabilir. Bilgisayar çok fazla kastığı için (android studio yüzünden) belli bir yerden sonra fenalık geçirip kapattım.

Dosyaları kurcalarken bildirim olarak göndermesi için bir kod satırı olduğunu (en azından öyle tahmin ediyorum) gördüm ancak bunun ne düzlemde olduğunu bilmiyorum. Öte yandan baştan başlarsanız alert verdirecek şekilde kendiniz öğrenip güzel bir giriş yapabilirsiniz. En azından ben öyle yapmaya karar verdim.

NOT: Eğer 4 gb altı ram var ise veya bilgisayarınıza güvenmiyorsanız hiç girişmeyin. Android studio kastırıyor. İnternette 4 gb altı için şu bu paketler falan diyor ancak sorun büyük.

NOT 2: Kotalı kullanıcıysanız (muhakkak ben bilmediğim için fazla dosya indirmiş olabilirim) çok fazla indirme yapabilirsiniz ona dikkat edin.

NOT 3: SDK hatası verebilir C:/users(veya kullanıcılar)/pcismi/appdata/local/android/sdk/sdk manager.exe yolunu takip ederek gerekli sdk dosyalarını indirin. (Android studioyu kurduktan sonra)
Metallicali

kişi bu mesajı beğendi.

chezz chezz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gazetecilik, editörlük
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşın dediği gibi sıfırdan yapsak daha iyi. Program yüklenecek bir sürü eklenti falan çok uzun iş.

@athynas acaba kendi site adresimizi nereye girecez tam çözemedim? Biliyormusunuz hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Metallicali Metallicali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 242 / 183
  • Ticaret 2, (%100)
Valla arkadaşlar bende bu dosyayı indirdim ama android studioyu kurarken bile bilgisayar kasarken, bunu import ettiğimde ne olur kim bilir :) şimdi http://www.appyet.com/ yapıyorum valla mis gibide oldu :D şuan kurcalıyorum çok beğendim. Zaten uygulamada alt tarafı sitemi çekicem. Onuda buradan yaptım.
fullvizyon

kişi bu mesajı beğendi.

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
yapabilen var mı? Adam akıllı rehber de koymamışlar dökümasyona. Birsürü şey istiyor ve site girilcek yeri de bulamadım.
musbay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al