freelance iş ilanları

Proje Desteği

3 Mesajlar 667 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir adet windows hosting paketi var ve bir proje başlatmak istiyorum. Konuyu açma sebebim bir proje fikri üretememiş olmam. ASP bilgim var, yani kolaylıkla kullanıcı tabanlı aktif siteler yapabilirim. Uygun domain'e karar verilince o da tarafından satın alınacak. Sizin yapmanız gerek tek şey projenizin olduğunu söyleyip benimle iletişime geçmek. Sana nasıl güveneceğim sorusunu soracak arkadaşlara verebilecek bir cevabım yok, özellikle babanızın oğluna bile güvenemediğiniz şu günlerde ama projenizin sadece proje olarak kalmayıp hayata geçirilmesi için bana ulaşabilirsiniz. Pişman olmayacağınız kanısına çok kısa zamanda varacaksınız. Projeler maddi değer içermek zorunda değildir, sadece diğer arkadaşlara ücretsiz hizmet vermek içinde olabilir.

wmaraci
reklam

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir adet windows hosting paketi var ve bir proje başlatmak istiyorum. Konuyu açma sebebim bir proje fikri üretememiş olmam. .

Öncelikle kendine güvenini takdir ediyorum.. Ne yapabilirsin mesela? Ya da neler yaptın şuana kadar? Bir referans göster ki insanlar ancak öyle sana güvenirler mozkaradas kardeş..

Marka Tescil

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Sadece kendimi geliştirmek için yapıp sildiğim tonla şey var. En yaptığım şey ritma isimli bir programdı. Bu bir bilgisayar şirketi tarafından kullanılıyor. Amacı müşteriye verilen hizmeti daha seri bir hale getirmek.

Şirketteki kişi hangi müşteriye kimin gideceğine karar verip servis kaydı açıyor ve teknisyen olarak o kişiyi seçiyor. O teknisyende gideceği yerleri telefonundan takip edip tamamlandığında, tamamlandı olarak işaretliyor ve sistemden düşüyor. Yani herhangi bir mesaj atmanıza yada telefon etmenize gerek kalmadan işi web ortamında bitiriyor. Müşteri yada şirket bilgilerini web ortamında takip edebiliyorlar.

0'dan kontrol paneline kadar kendi blog'umu da yapmışlığım vardır. Bilenler bilir blogumu.

Aklıma birşeyler gelse daha iyilerini yapıcam ama işte konuyu açma sebebimde bu. Yeni fikirler ile kendimi geliştirmek. Kafamdakiler ile ne yaparsam yapayım aynı yerde sayıyorum, çünkü genel fikir aynı.

Not: Tabi her projeye de yaparım diye atlayamam. Sonra sizde, bende zor durumda kalırız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al