Reklam Firmalarının Kölesi Olmayın !

6 Mesajlar 749 Okunma
smmexpress

undefined undefined Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Social Media Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar yazıma başlarken reklam firmalarından çok çeken arkadaşlara selam gönderiyorum :) .Değinmek istediğim konu reklam firmalarının sitelerimiz kirletip bize az para vermesi.Biliyorsunuz dünyada adsense gibi bir reklam devi var.Adsense onayladı ne yapacağım? İşte can alıcı soru bu :) Adsense onaylaması ilginç bir durum değil.Ancak iyi hitli bir siteniz yoksa Adsense zaten yalan oluyor.Bazen adsense kabul etmiyor.Sakin olun ben geldim :) Şimdi size sitenizden alternatif para kazanma yöntemlerini kısaca anlatacağım.

• Link Satmak (Backlink) : Bu yöntem çok kazançlı olmasına karşın fazla kullanımında google ile sorun yaşayabilirsiniz.Kendi kategorinize uygun sitelerden iş alırsanız daha sağlıklı bir işlem yapmış olursunuz. (Aylık ortalama 50 TL)

• Banner Reklam : Birçok şirket veya kurum hiti yüksek olan sitelere reklam vermekten kaçınmaz bu oldukça kazançlı bir iştir.Hitiniz yüksekse yolunuzu bulursunuz :) (Aylık Ortalama 50 TL)

• Link Kısaltmak : Link kısaltmak sosyal medyayı kullanan siteler için bulunmaz bir nimetir :) Çünkü link kısaltmak çok kazançlı bir iştir eğer yazılarınızın linkini kısaltarak paylaşırsanız çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.(BC.VC uzun vadede 20k gösterime 30 dolar (60 TL) veriyor.)

• Tanıtım Yazıları : Sitesinin tanıtımını yapmak isteyen kişiler okur sayınız yüksekse bu konuda size gelir.Siz de ona yardımcı olursunuz :) (Haftalık Ortalama 20 TL)

Arkadaşlar bu analizleri ortalama bir site içini yaptım umarım yardımcı olmuşumdur...

wmaraci
reklam

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Reklamlar, duyarlı takipçiler olduğu sürece site sahibine emeğinin karşılığını verir.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

Quiet adlı üyeden alıntı

Reklamlar, duyarlı takipçiler olduğu sürece site sahibine emeğinin karşılığını verir.

Bende öyle takipçileri bulunmayan sitelerden dolayı bunu yazdım dostum.

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Az takipçisi olan bir sitenin yazdığınız ortalam fiyatları kazanması çok çok zor hocam bence

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Az takipçisi olan bir sitenin yazdığınız ortalam fiyatları kazanması çok çok zor hocam bence

Takipçi az olmasından değil arkadaşın dediği gibi reklamlara tıklamayn bir kitle varsa onlar için sonuçta bu işi kimse karşılıksız yapmıyor.

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Benim ziyaretçilerde emeğinin hakkını veriyim diye bi zihniyet yok girip bakıp çıkıyorlar bi kere tıklayınca ölmesinizya ben mesela wm aracında 10-15 dk durduktan sonra tıklıyorum çünki kullanıyorum siteyi hakkını vermek lazım.
undefined

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al