wmaraci reklam

Reklamsız Film Sitesi Açmak

49 Mesajlar 7.540 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SelimE SelimE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhabalar, elimin altında hızlı bir internet erişimim varken bunu bir film sitesi açarak kullanmayı düşündüm. Biiliyorum çok fazla rakibi var ancak düşüncelerim biraz farklı.

Öncelikle kullanıcı odaklı olmasını istiyorum, yani bir filme ulaşana kadar 15 tane reklam kapatmayacak ya da başka linklere yönlenmeyecek.

Herhangi bir bot kullanmadan kendi elimde olabildiğince en kalitlelileri yüklemek istiyorum kaynaklara. Tabii ki öyle diğer siteler gibi binlerce film olmayacak ancak el emeği göz nuru olacak hani.

Altyapı olarak WP ve tema olarak MovieFox düşünüyorum.

Öyle günde on binlerce kişi girsin parayı kırayım diye düşünmüyorum. Öğrenciyken cep harçlığım çıksa yeter hani en kötü ihtimalle amortisini bile çıkarsa tecrübe der üzülmem.

Bu şartlar altında ne düşünüyorsunuz öğrenmek isterim. Lütfen sırf moral bozmak için mesaj yazmayın, yapıcı eleştirilere açığım. :) Şimdiden teşekkürler herkese.
AdoraDesign hRSor kadocolak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Reklamsız hava sahasına tam destek :D Şaka bir yana cidden reklamsız bir film sitesi açarsanız ilk üyelerinizden birisi ben olabilirim. Filmi izleyene kadar canımız çıkıyor
ofurkanak

kişi bu mesajı beğendi.

EmirNar EmirNar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 52 / 37
  • Ticaret 9, (%100)
Pop-up reklamlar hariç sayfayı kaplamayan reklamlı bir site düşünüyorsanız bence açın derim. Bir reklam sitesine giriyorum reklam izlemek için fakat araya film diye bir şey giriyor doğru düzgün reklam izleyemiyorum. :D
wpuzman iguanabey ofurkanak

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Tövbeler olsun öyle birşey mi varmış? Reklamsız ya da çok az reklamlı. İnanılmaz bir fikir. Eğer yapabiliyorsaniz destekliyoruz 😊

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Film sektörü baya zorlu. Diğer sitelerden Farklı bir konsept yakalarsanız başarırsınız düzenli içerik üretimiyle.

Bence Film için en önemli nokta Kalite. Sitenizde HD olmayan filmleri yayınlamayın mesela. Birde kesinlikle siteye gelen kişiyle birşekilde etkileşimde bulunun, bulunmaya çalışın. instagram da mutlaka filmlerle alakalı bir sayfa olsun elinizde.

Son olarak ; Telif büyük problem. Dikkat etmeniz, birkez daha düşünmeniz iyi olacaktır.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

MarshallXY MarshallXY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım ve Veritabanı Uzmanı S
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 59 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Dostum can sıkıntısına açıyorsan diyecek lafım yok bende trafik kazası geçirdim 4 aydır yatalak vaziyetteyim bende film sitesi açtım eğlenceli geliyor baştada sonra istediğin seviye ulaşmayınca soğuyorsun benimkide reklamsız hiç reklam koymadım. Tabi backlink falanda kasmadım. Sen ben uğraşırım zaman geçer diyorsan yap o zaman :)

• Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

iguanabey adlı üyeden alıntı

Reklamsız hava sahasına tam destek :D Şaka bir yana cidden reklamsız bir film sitesi açarsanız ilk üyelerinizden birisi ben olabilirim. Filmi izleyene kadar canımız çıkıyor

Valla sağolasın destek için, bu şekilde geri dönüş almak biraz daha motive edici oluyor. :D

EmirNar adlı üyeden alıntı

Pop-up reklamlar hariç sayfayı kaplamayan reklamlı bir site düşünüyorsanız bence açın derim. Bir reklam sitesine giriyorum reklam izlemek için fakat araya film diye bir şey giriyor doğru düzgün reklam izleyemiyorum. :D

Aynen öyle düşünüyorum işte, film izleyene kadar eziyet çekmeye gerek yok. Hedefim zaten bununla ev döndürmek değil, öğrenci halimde cebime ne girse kârdır diyerek. :D

hkccrn adlı üyeden alıntı

Tövbeler olsun öyle birşey mi varmış? Reklamsız ya da çok az reklamlı. İnanılmaz bir fikir. Eğer yapabiliyorsaniz destekliyoruz ��

Hahah eyvallah hocam, bakalım şu an kendimi deniyorum hani filmleri indirip altyazı ekleyip upload etmek ne kadar zaman alıyor vb. tarzında planlama yapıyorum. Hayırlısı diyelim :)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Film sektörü baya zorlu. Diğer sitelerden Farklı bir konsept yakalarsanız başarırsınız düzenli içerik üretimiyle.

Bence Film için en önemli nokta Kalite. Sitenizde HD olmayan filmleri yayınlamayın mesela. Birde kesinlikle siteye gelen kişiyle birşekilde etkileşimde bulunun, bulunmaya çalışın. instagram da mutlaka filmlerle alakalı bir sayfa olsun elinizde.

Son olarak ; Telif büyük problem. Dikkat etmeniz, birkez daha düşünmeniz iyi olacaktır.

Kesinlikle haklısınız, teşekkür ederim öneri ve tavsiye için. Rusya'da yaşıyorum, Rus hosting üzerine tamamen kimlik bilgilerimi girmeden başlamayı düşünüyorum. Konsept açısından açıkçası net bir fikrim olmasa da her türlü değişikliğe açık durumdayım şu an.

Telif konusunda ise evet, Türk filmlerini bulundurmayıp, telif uyarılarında inat etmemeye özen göstereceğim. Açıkçası daha detaylı bilgi sahibi değilim bu konuda.

MarshallXY adlı üyeden alıntı

Dostum can sıkıntısına açıyorsan diyecek lafım yok bende trafik kazası geçirdim 4 aydır yatalak vaziyetteyim bende film sitesi açtım eğlenceli geliyor baştada sonra istediğin seviye ulaşmayınca soğuyorsun benimkide reklamsız hiç reklam koymadım. Tabi backlink falanda kasmadım. Sen ben uğraşırım zaman geçer diyorsan yap o zaman :)

Dostum öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım ki sağlık konusunda daha iyi duruma gelirsin. Daha önce website yönetip satmışlığım oldu 2-3 kez. Yani az buçuk işin o sıkıcı aşamasını biliyorum diyebilirim. Bakalım sonraki aşamada ne olur bilmiyorum bu sektörde pek bilgili değilim. :)
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

MarshallXY MarshallXY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım ve Veritabanı Uzmanı S
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 59 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Rekabet çok sağlam bir tema bulman lazım wordpress le açacaksan site açılış hızı çok önemli kaliteli backlinkler alman lazım sosyal medyayı etkili kullanman gerek vs vs uzar kolay gelsin siteyi açda backlink değişimi yaparız :)

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Aylar önce ben de bu işe girişmeye kalktım sizin gibi düşünerek fakat botla çektiğim için openload sitesindeki reklamlar vs aklıma gelmemişti reklam koymadığım halde pop ads doluydu daha sonra siteyi sattım. Eğer kendiniz uploadlayacaksanız instagram mizah sayfalarında reklamsız film sitesi tarzında reklam verirseniz ilgi çok olacaktır. Bu şekilde siteye hit çekebilirsiniz

• Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

CitaYazilim adlı üyeden alıntı

Aylar önce ben de bu işe girişmeye kalktım sizin gibi düşünerek fakat botla çektiğim için openload sitesindeki reklamlar vs aklıma gelmemişti reklam koymadığım halde pop ads doluydu daha sonra siteyi sattım. Eğer kendiniz uploadlayacaksanız instagram mizah sayfalarında reklamsız film sitesi tarzında reklam verirseniz ilgi çok olacaktır. Bu şekilde siteye hit çekebilirsiniz

Yok kesinlikle bot vb. zımbırtıları istemiyorum. Varsın binlerce film olmasın ama el emeği olsun. Reklam konusunda haklısın, aklıma gelmemişti açıkçası, teşekkür ederim.

MarshallXY adlı üyeden alıntı

Rekabet çok sağlam bir tema bulman lazım wordpress le açacaksan site açılış hızı çok önemli kaliteli backlinkler alman lazım sosyal medyayı etkili kullanman gerek vs vs uzar kolay gelsin siteyi açda backlink değişimi yaparız :)

Tema olarak MovieFox düşünüyorum şu an için en iyilerden biri diyebilirim. Hız vb. derken paravan bir site ağı kurmayı düşünüyorum, tabii ki şu an için yalnızca düşünce bu. Teşekkür ederim çok, tabii ki, seve seve yardımlaşırız düşündüğüm gibi olursa. :)
CitaYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al