wmaraci reklam
lidertakipci

Seoda ilk sayfa garantisi veren firma?

19 Mesajlar 2.738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tsunami tsunami WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci web master
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba. geçenlerde bir firmadan şirketimin web sitesi hakkında bir telefon geldi ve görüştüğüm kişiler http://www.internationalmediagroup.net/ firmasından. Faturalı olarak 4 arama kriteri için 150 tl - 9 arama kriteri için ise 300 tl yıllık 1. sayfa ilk 5 garantili olarak çıkarttıklarını ve benzer firmalardan sadece 3 tane kontenjanla çalıştıklarını söylediler. google lisanslı seo danışmanları varmış. pek inanasım gelmedi. çünkü garantili olarak çıkması imkansız bence 1 yıl boyunca. he şayet çıkacaksada kimse 150 tl veya 300 tl yi esirgemez yıllık olarak

wmaraci
reklam

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
fiyat çok az geldi :( banada ama birde şöyle bir şey var adam dicekki millet o kadar ton para döküyor pahalıya yaptırıyor biz ucuza yapıyoruz bizden almıyorlar pahalı olan güzel geliyor millete diye :)

• Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

zekuda adlı üyeden alıntı

fiyat çok az geldi :( banada ama birde şöyle bir şey var adam dicekki millet o kadar ton para döküyor pahalıya yaptırıyor biz ucuza yapıyoruz bizden almıyorlar pahalı olan güzel geliyor millete diye :)

kesin garantisini verebiliyorsa ben 9 kriter için 500 tl bile öderim sorun değil bence adwords reklam vermektense onlara veririm daha ucuza gelir yine bana yılda ama emin olamıyorum. sonuç olarak birçok kişi bu tür firmalar açıp 6 ay parayı kazanıp kayıplara karışabiliyor
yigitcankus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Referans isteyin :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
birkaç tane verdiler referans ama aranma hacimleri benim isteyeceğim kriterlere göre çok düşük. örnek olarak adıyamanda oto kiralama kelimesini verdiler 693.000 sayfa var ve benim isteyeceğim kelime halı yıkama ( 3m090bin sayfa), halı yıkama ankara(1m230bin sayfa) gibi kelimeler var

KayraBilisim KayraBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bir kere fiyatlandırma yanlış.... Her kelime için farklı bir fiyat çıkar...
Örneğin teknoloji kelimesi farklı friv kelimesi farklıdır. Bunların yanında halı yıkama farklı oto kiralama farklıdır...
Açıkçası bana pek inandırıcı gelmedi ama madem garanti veriyorlar sözleşme imzalayın :) o zaman gerisini onlar düşünsün...
Sözleşme ile herşeyi yazın hangi kelimede kaçıncı sayfa kaç gün vs.. vs... :) :D

kolhi kolhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, UI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam sıra bulucuya adamların adlarını yazın... Birde işleri olduğunu söyledikleri Google Optimizasyon kelimesinde sorgulatarak bakın isterseniz. Bunu yapabilen biri kendinden başlamaz mı? Terzi sökük, kel ilaç der uyarırım. Ben iddiayı dahada büyüyeyim benim istediğim yoğunluğu yüksek iki kelimede beni 1 yıl tutacağını garanti etsin (3 yada 9 değil) ben 1.000 TL vermeye hazır ve nazırım. Ama öyle bir dünya yok emin olun :)
Bipixel Lifegida zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Kayra Bilişim adlı üyeden alıntı

Hocam bir kere fiyatlandırma yanlış.... Her kelime için farklı bir fiyat çıkar...
Örneğin teknoloji kelimesi farklı friv kelimesi farklıdır. Bunların yanında halı yıkama farklı oto kiralama farklıdır...
Açıkçası bana pek inandırıcı gelmedi ama madem garanti veriyorlar sözleşme imzalayın :) o zaman gerisini onlar düşünsün...
Sözleşme ile herşeyi yazın hangi kelimede kaçıncı sayfa kaç gün vs.. vs... :) :D

hocam firmaları izmirde sözleşme biraz zor. ayrıca imzalasakda adam kayıplara karışsa 2 gun sonra mahkemeye bile versen birşey çıkmaz ki 150 tl için uğraşmaz kimsede :)

KayraBilisim KayraBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

ummur adlı üyeden alıntı

Hocam sıra bulucuya adamların adlarını yazın... Birde işleri olduğunu söyledikleri Google Optimizasyon kelimesinde sorgulatarak bakın isterseniz. Bunu yapabilen biri kendinden başlamaz mı? Terzi sökük, kel ilaç der uyarırım. Ben iddiayı dahada büyüyeyim benim istediğim yoğunluğu yüksek iki kelimede beni 1 yıl tutacağını garanti etsin (3 yada 9 değil) ben 1.000 TL vermeye hazır ve nazırım. Ama öyle bir dünya yok emin olun :)

Yok hocam size bu konuda katılmıyorum.. Öyle firmalar biliyorum ki hizmet verdikleri alanlarda gerçekten kaliteliler ama kendi siteleri verdikleri hizmetler konusunda çok önde değil....

tsunami adlı üyeden alıntı

hocam firmaları izmirde sözleşme biraz zor. ayrıca imzalasakda adam kayıplara karışsa 2 gun sonra mahkemeye bile versen birşey çıkmaz ki 150 tl için uğraşmaz kimsede :)

Hocam telde bunları söylersen zaten ne oldukları ortaya çıkar... Ayrıca madem ciddi düşünüyosun 150 tl için uğraşmaya değmez diyorsun ama biz hep böyle diye diye bu adamlar bu kadar götürdü ve ortalıkta ************** çoğaldı... Biz hakkımızı aramayıp boşverdiğimiz için..
Sözün sizi arayan iletişime geçen firmaya değil bilmem etmem ben genel konuşuyorum yanlış anlaşılmasın....

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
kayıplara karışmaz merak etme mahkemeylede işin olmaz tüketici haklarına gidersin bulurlar .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al