wmaraci reklam
lidertakipci

ses kaydı yapabilen varmı

9 Mesajlar 1.361 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
selamun aleyküm degerli dostlar sizlerden yardım istiyorum www.mekkefm.com adında dini bir radyo açtım fakat radyoda ilahiler arasına jigle katmak istiyorum yani ilahiler arasında radyonun ismini söyleyecek ses kaydı lazım (örnegin : ilahilerin yeni adresi mekke fm veya ilahi ve sohbetlerin buluşma noktası mekke fm veya ümmetin yükselen onurlu sesi www.mekkefm.com ) bu tarzda güzel ses kayıtlarına iktiyacaım var bunları bana yapabilecek veya bunları yapabilmem için önereceginiz bir ses kaydetme programı varmı selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
reklam

radyoloji radyoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Radyoloji Teknikeri
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

suskun adlı üyeden alıntı

selamun aleyküm degerli dostlar sizlerden yardım istiyorum www.mekkefm.com adında dini bir radyo açtım fakat radyoda ilahiler arasına jigle katmak istiyorum yani ilahiler arasında radyonun ismini söyleyecek ses kaydı lazım (örnegin : ilahilerin yeni adresi mekke fm veya ilahi ve sohbetlerin buluşma noktası mekke fm veya ümmetin yükselen onurlu sesi www.mekkefm.com ) bu tarzda güzel ses kayıtlarına iktiyacaım var bunları bana yapabilecek veya bunları yapabilmem için önereceginiz bir ses kaydetme programı varmı selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun

Bu işten anlasaydım ve sesim güzel olsaydı yapardım bir ses kaydı :)

Program için google amcaya bakmanız lazım.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
sağol kardeşim insALLAH bulabilirim birini program için google amcadan arıyorum bozuk karışık dengesiz programlar çıkıyor doğru düzgün birşey bulamadım daha

http://www.cepradyom.com/

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

http://vocaroo.com/i/s1FoghzRWv3v
Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
daha önce bu sitede yazdığım programda belki yardımcı olabilir.bir deneyin bence http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/videolu-konu-anlatimi-nasil-yapilir-56271.html

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Goldwave ile, güzel ses kayıtları yapabilirsiniz, ama anladğım kadarıyla siz basit bir şeyler istiyorsunuz, bilgisayarınızda bunun için bir ses kaydedicisi zaten mevcut. Sesiniz de biraz iyiyse deneyebilirsiniz.
Ben DJ'im ama ne yazık ki buna ayıracak zamanım yok, yoksa yardımcı olmak isterdim size. Goldwave biraz karışık gelecektir muhtemelen, bence bilgisayarınızda bulunan ses kaydedicisini kullanın...

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum senin ilacın bende, de, bir iki gün beklersen yada yapamamış olursan ben sana seni mutlu edecek bir iki jıngle çeker gönderirim. Altta fon, gel gör beni aşk neyledi. Bi düşün bak. dın dın dıığğğdıdı dıııı mekke fmmm.. Şu radyo olayına alışan bırakamıyor ya:) Bulamamış olursan hatırlat bana güzel şeyler yaparız

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Sesleri Mixlemek İçin : http://www.acoustica.com/mp3-audio-mixer/
İnsan Sesi Kayıt Almak İçin : Sony Sound Forge 9

Uzun süredir radyo işiyle ilgilenmediğimden programlar yeni pcmde yok olsa uğraşırdım inan. ama madem radyo işi yapacaksın bu programları indir Sound forge her türlü eco derinlik buğu ne istersen sese ekleyebileceğin ayarlayabileceğin bir program. Pc mikrofonu ile stüdyo kalitesi alırsın. Acoustica ile de yaptığın sesleri üst üste çok basit görsel arayüzü ile bindrebilirsin.

yildirimx yildirimx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
hocam ses kayıt için en iyi program cubase dir. ki zaten bir çok studyo, sanatçı bu program ile kayıt almaktadır. Evde olsam yardımcı olmaya calısırdım pc den ancak farklı bır sehırde okudugumdan sadece öneride bulunabılıyorum.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al